Lokalne rozgrywki piłkarskie – Sezony

Zestawienie archiwalnych sezonów piłkarskich lig i pucharów na Opolszczyźnie.

Seniorzy - Juniorzy - Jun. mł - Trampkarze - Trampkarze 7-osob. - Młodzicy - Orliki
Liga - Puchar
Wszystkie - IV - O - A - B - C - D
Wszystkie - Kędzierzyn-Koźle - Głubczyce - Prudnik - Nysa - Opole

Lista drużyn
Mistrzowie lig

2022/23IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
2021/22IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
2020/21IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
2019/20IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
2018/19IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13
2017/18IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13
2016/17IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13B klasa Opole 14B klasa Opole 15
2015/16IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13B klasa Opole 14B klasa Opole 15
2014/15IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13B klasa Opole 14B klasa Opole 15
2013/14IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Brzeg 1B klasa Brzeg 2B klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2B klasa Kluczbork 1
B klasa Kluczbork 2B klasa Kluczbork 3B klasa Nysa 1
B klasa Nysa 2B klasa Nysa 3B klasa Olesno
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Prudnik
B klasa Strzelce Opolskie 1B klasa Strzelce Opolskie 2B klasa Strzelce Opolskie 3
2012/13IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Brzeg 1B klasa Brzeg 2B klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2B klasa Kluczbork 1
B klasa Kluczbork 2B klasa Kluczbork 3B klasa Nysa 1
B klasa Nysa 2B klasa Nysa 3B klasa Olesno
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie 1B klasa Strzelce Opolskie 2
2011/12IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa Brzeg 1B klasa Brzeg 2
B klasa Głubczyce 1B klasa Głubczyce 2B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2B klasa Kluczbork 1B klasa Kluczbork 2
B klasa Kluczbork 3B klasa Kluczbork 4B klasa Nysa 1
B klasa Nysa 2B klasa Nysa 3B klasa Olesno
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Prudnik 1B klasa Prudnik 2
B klasa Strzelce Opolskie 1B klasa Strzelce Opolskie 2B klasa Strzelce Opolskie 3
2010/11IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa Brzeg 1B klasa Brzeg 2
B klasa Głubczyce 1B klasa Głubczyce 2B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2B klasa Kluczbork 1B klasa Kluczbork 2
B klasa Kluczbork 3B klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Nysa 3B klasa OlesnoB klasa Opole 1
B klasa Opole 2B klasa Opole 3B klasa Opole 4
B klasa Prudnik 1B klasa Prudnik 2B klasa Strzelce Opolskie 1
B klasa Strzelce Opolskie 2B klasa Strzelce Opolskie 3C klasa Kluczbork 1
C klasa Kluczbork 2C klasa Nysa
2009/10IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OlesnoB klasa Opole 1B klasa Opole 2
B klasa Opole 3B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie
C klasa BrzegC klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa KluczborkC klasa NamysłówC klasa Nysa 1
C klasa Nysa 2C klasa OpoleC klasa Prudnik
C klasa Strzelce Opolskie
2008/09IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OlesnoB klasa Opole 1B klasa Opole 2
B klasa Opole 3B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie
C klasa BrzegC klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa KluczborkC klasa NamysłówC klasa Nysa 1
C klasa Nysa 2C klasa OpoleC klasa Prudnik
C klasa Strzelce Opolskie
2007/08IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1*A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa Brzeg*B klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice*
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OlesnoB klasa Opole 1*B klasa Opole 2*
B klasa Opole 3*B klasa Prudnik*B klasa Strzelce Opolskie
C klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2C klasa Głubczyce 1
C klasa Głubczyce 2C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kluczbork
C klasa NamysłówC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa Opole*C klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie 1*
C klasa Strzelce Opolskie 2*
2006/07IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OlesnoB klasa Opole 1B klasa Opole 2
B klasa Opole 3B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie
C klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2C klasa Głubczyce 1
C klasa Głubczyce 2C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kluczbork
C klasa NamysłówC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa OpoleC klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie 1
C klasa Strzelce Opolskie 2
2005/06IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa Namysłów*B klasa Nysa 1*B klasa Nysa 2
B klasa Nysa 3B klasa OlesnoB klasa Opole 1
B klasa Opole 2B klasa Opole 3B klasa Prudnik
B klasa Strzelce OpolskieC klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2
C klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kluczbork
C klasa NamysłówC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa OpoleC klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie 1
C klasa Strzelce Opolskie 2
2004/05IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Nysa 3B klasa OlesnoB klasa Opole 1
B klasa Opole 2B klasa Opole 3B klasa Prudnik
B klasa Strzelce OpolskieC klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2
C klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kluczbork
C klasa NamysłówC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa Nysa 3C klasa OpoleC klasa Prudnik
C klasa Strzelce Opolskie
2003/04IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa Kluczbork 1B klasa Kluczbork 2
B klasa Kluczbork 3B klasa Kluczbork 4B klasa Krapkowice
B klasa Nysa 1B klasa Nysa 2B klasa Nysa 3
B klasa OlesnoB klasa Opole 1B klasa Opole 2
B klasa Opole 3B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie
C klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2C klasa Głubczyce
C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa OpoleC klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie
2002/03IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa GłubczyceB klasa Kędzierzyn-Koźle
B klasa KrapkowiceB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Nysa 3B klasa OlesnoB klasa Prudnik
B klasa Strzelce OpolskieC klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa Nysa 1C klasa Nysa 2C klasa Nysa 3
C klasa Opole 1C klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie
2001/02IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Głubczyce*
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
C klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1
C klasa Nysa 2C klasa Nysa 3C klasa Opole 1
C klasa Opole 2
2000/01IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OpoleB klasa PrudnikC klasa Głubczyce
C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa OpoleC klasa Prudnik 1C klasa Prudnik 2
1999/00IV Liga Makroregion śląski 2Klasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa GłubczyceB klasa Kędzierzyn-Koźle
B klasa Nysa 1B klasa Nysa 2C klasa Głubczyce
C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa Nysa 3
1998/99IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Opole 2C klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa Nysa 1C klasa Nysa 2C klasa Opole 2
1997/98IV Liga Makroregion śląski 2Liga wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa NysaC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa Nysa 1C klasa Nysa 2C klasa Nysa 3
1996/97IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa NysaC klasa Głubczyce
C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
D klasa Nysa
1995/96IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
C klasa Kędzierzyn-Koźle
1994/95IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Głubczyce 1B klasa Głubczyce 2B klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa Kędzierzyn-Koźle
1993/94IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kędzierzyn-Koźle*
1992/93IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-Koźle
1991/92IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 1
C klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1990/91IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
1989/90IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3
1988/89Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3C klasa Kędzierzyn-Koźle
1987/88Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3B klasa Głubczyce 2*
1986/87Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
1985/86Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
1984/85Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 1
1983/84Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 3
C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1982/83Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1981/82Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1980/81Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1979/80Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3*B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2
B klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4C klasa Kędzierzyn-Koźle 5
1978/79Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2
B klasa PrudnikC klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4C klasa Prudnik 1
C klasa Prudnik 2
1977/78Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1976/77Klasa wojewódzka OpoleA klasa (międzypowiatowa) Opole 1*A klasa (międzypowiatowa) Opole 2*
A klasa (międzypowiatowa) Opole 3B klasa (powiatowa) Kędzierzyn-Koźle 1B klasa (powiatowa) Kędzierzyn-Koźle 2
1975/76Klasa wojewódzka Opole 1Klasa wojewódzka Opole 2A klasa Opole 1*
A klasa Opole 2*A klasa Opole 3*A klasa Opole 4
1974/75Klasa wojewódzka Opole 1Klasa wojewódzka Opole 2A klasa Opole 1*
A klasa Opole 2*A klasa Opole 3A klasa Opole 4*
C klasa (gminna) Kędzierzyn-Koźle 1C klasa (gminna) Kędzierzyn-Koźle 2C klasa (gminna) Kędzierzyn-Koźle 3
1973/74Klasa wojewódzka Opole 1Klasa wojewódzka Opole 2A klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Brzeg*B klasa Grodków 1*B klasa Grodków 2*
B klasa Kluczbork*B klasa KoźleB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Niemodlin*B klasa Olesno
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Prudnik 1
B klasa Prudnik 2B klasa Strzelce OpolskieC klasa Brzeg 1*
C klasa Brzeg 2*C klasa Grodków*C klasa Kluczbork 1*
C klasa Kluczbork 2*C klasa Koźle 1C klasa Koźle 2
C klasa Koźle 3C klasa KrapkowiceC klasa Nysa 1
C klasa Nysa 2C klasa Nysa 3C klasa Olesno
C klasa Opole 1C klasa Opole 2C klasa Prudnik 1
C klasa Prudnik 2C klasa Strzelce Opolskie
1972/73Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Nysa
B klasa Prudnik 1B klasa Prudnik 2
1971/72Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4
1970/71Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4
1969/70Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1968/69Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1967/68Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1966/67Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1965/66Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1964/65Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
B klasa Koźle*
1963/64Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
C klasa Głubczyce 1C klasa Głubczyce 2C klasa Głubczyce 3
C klasa Głubczyce 4
1962/63Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1961/62Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1961Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1960III Liga OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4
1959Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1958Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1957Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1956A klasa Opole 1A klasa Opole 2D klasa Koźle 2
1955A klasa Opole 1A klasa Opole 2
1954A klasa Opole 1A klasa Opole 2B klasa Opole 2
B klasa Opole 4D klasa Koźle 1
1953A klasa OpoleB klasa Opole 3
* - rozgrywki, w których brak kompletu wyników.
Źródła

Powyższe zestawienie jest próbą zebrania informacji o piłce nożnej na Opolszczyźnie. Dane są kompilacją informacji z wielu źródeł. Niestety nie mam pewności co do poprawności tych danych. Zdarza się, że te same tabele mają inną postać w zależności od źródła. Błędy są przeróżne. Podczas analizy zauważone pomyłki dotyczyły wszystkich aspektów: miejsc, bramek, punktów, nazw i ilości drużyn.
W przypadkach spornych, jako poprawne uznaję te, które są zgodne z danymi w "Almanachu opolskiej piłki nożnej".