Mistrzowie

Poniższe zestawienie zawiera drużyny, które zostały ujęte w tabelach przedstawionych w dziale rozgrywek piłkarskich na Opolszczyźnie.

Seniorzy - Juniorzy - Jun. mł - Trampkarze - Trampkarze 7-osob. - Młodzicy - Orliki
Liga - Puchar
Wszystkie - Kędzierzyn-Koźle - Głubczyce - Prudnik - Nysa - Opole

Lista sezonów
Lista drużyn
IV
1Skalnik Gracze3
TOR Dobrzeń Wielki3
2BKS Stal Bielsko-Biała2
Swornica Czarnowąsy2
Polonia Głubczyce2
Polonia Nysa2
3LZS Starowice Dolne1
KS Sławięcice1
Chemik Kędzierzyn-Koźle1
Start Namysłów1
Raków II Częstochowa1
Pasjonat Dankowice1
Włókniarz Kietrz1
Rozwój Katowice1
Górnik MK Katowice1
Concordia Knurów1
MKS Kluczbork1
LZS Leśnica1
Start Bogdanowice1
Odra Opole1
Małapanew Ozimek1
LZS Piotrówka1
BTP Stal Brzeg1
LZS Głuszyna1
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała1
Ruch Zdzieszowice1
O
1Pogoń Prudnik6
2Chemik Kędzierzyn-Koźle5
3MZKS Nysa4
Małapanew Ozimek4
Polonia Głubczyce4
4Odra II Opole3
Stal Nysa3
BTP Stal Brzeg3
Unia Racibórz3
Unia Krapkowice3
KKS Kluczbork3
5Czarni Otmuchów2
Start Namysłów2
Polonia Nysa2
Victoria Cisek2
Olimpia Lewin Brzeski2
TOR Dobrzeń Wielki2
LZS Walce2
6Bogacica1
Handlowiec Domaszkowice1
Śląsk Łubniany1
Włókniarz Kietrz1
Skalnik Tarnów Opolski1
Skalnik Gracze1
KS Sławięcice1
Silesius Kotórz Mały1
Budowlani Strzelce Opolskie1
LZS Starościn1
Burza Gręboszów1
Orzeł Branice1
Burza Lipki1
LZS Poborszów1
LZS Proślice1
Start Bogdanowice1
Start Dobrodzień1
Ruch Zdzieszowice1
LKS Ligota Turawska1
Orzeł Źlinice1
MKS II Kluczbork1
KS Krasiejów1
Otmęt Krapkowice1
Victoria Chróścice1
Racłavia Racławice Śląskie1
LZS Kup1
LZS Starowice Dolne1
LZS Głuszyna1
Unia Kolonowskie1
Piast Strzelce Opolskie1
LZS Skorogoszcz1
Unia Głuchołazy1
Stal Racibórz1
Stal Zawadzkie1
Unia Tułowice1
Korona Krępna1
Fortuna Głogówek1
Start Jełowa1
A
1Stal Zawadzkie7
2Budowlani Strzelce Opolskie6
3Gwardia Opole5
Odra II Opole5
Małapanew Ozimek5
4TOR Dobrzeń Wielki4
Górnik Januszkowice4
Orzeł Niemodlin4
Unia Głuchołazy4
Sparta Paczków4
Polonia Biała4
Fortuna Głogówek4
Orzeł Branice4
Polonia Głubczyce4
5KS Twardawa3
Pogoń Łosiów3
Czarni Otmuchów3
Start Namysłów3
Polonia Nysa3
BTP Stal Brzeg3
Unia Tułowice3
LZS Kuniów3
EL KON Goświnowice3
Unia II Racibórz3
Tempo Opole3
Pionier Strzelce Opolskie3
Odra Brzeg3
LZS Starościn3
Start Siołkowice3
Włókniarz Kietrz3
6Polonia Wołczyn2
Małapanew II Ozimek2
Ruch Zdzieszowice2
GKS Grodków2
Góral Sidzina2
Skalnik Tarnów Opolski2
Piast Gorzów Śląski2
Metalowiec Łambinowice2
OKS Olesno2
Unia Krapkowice2
Otmęt Krapkowice2
Burza Lipki2
Widawa Lubska2
LZS Kałków2
Sudety Burgrabice2
LZS Ścinawa Nyska2
Jedność Rozmierka2
UKS Karnków2
LZS Jędrzychów2
Polonia Karłowice2
LZS Lisięcice2
Victoria Chróścice2
Victoria Cisek2
Orzeł Reńska Wieś2
Metal II Kluczbork2
Odra Kędzierzyn-Koźle2
Naprzód Niezdrowice2
Start Bogdanowice2
7LZS Ligota Dolna1
Polonia Prószków1
LZS Raszowa1
LZS Biała Nyska1
ZKS Górażdże1
Ruch II Zdzieszowice1
Chemik Kędzierzyn-Koźle1
Po-Ra-Wie II Większyce1
LZS Węża1
Pogoń Prudnik1
Budowlani Pokój1
Rafamet Kuźnia Raciborska1
Błękitni Jaryszów1
Cukrownik Baborów1
Unia Murów1
LZS Ujazd1
Tarnovia Tarnów Opolski1
MZKS Nysa1
KTS Kłodnica1
Śląsk Łubniany1
LZS Łowkowice1
Olimpia Lewin Brzeski1
MKS Gogolin1
Skalnik Gracze1
Orzeł Polska Cerekiew1
MZKS II Nysa1
TKKF Blachowianka Blachownia1
Stal II Brzeg1
Pogoń II Prudnik1
LZS Krzanowice1
Stal Racibórz1
LZS Tworków1
Kabewiak Prudnik1
Stal Nysa1
KKS Kluczbork1
Czarni Korfantów1
LZS Rożnów1
LZS Rusocin1
Budowlani Strojec1
Wiking Opole1
Victoria Dobrzyń1
LZS Leśnica1
MKS II Kluczbork1
Piomar Przywory1
LZS Piątkowice1
LZS Piotrówka1
Rolnik Wierzbica Górna1
LZS Sławice1
LZS Konradowa1
LZS Rybna1
Start II Namysłów1
LZS Mańkowice1
Żubry Smarchowice Śląskie1
LZS Kup1
LZS Chrząstowice1
LZS Racławiczki1
LZS Gronowice1
Stal Osowiec1
LZS Rudniki1
LZS Bodzanów1
Rodło Opole1
LZS Kościeliska1
Start Jełowa1
MKS Wołczyn1
LZS Skorogoszcz1
LZS Stary Ujazd1
Motor Praszka1
LKS Ligota Turawska1
Korona Krępna1
Po-Ra-Wie Większyce1
Włókniarz II Kietrz1
LZS Walce1
Kombinat Głubczyce1
LKS Spartan Grudynia Wielka1
KS Sławięcice1
Bogacica1
LZS Skarbimierz1
Handlowiec Domaszkowice1
LZS Bierdzany1
Odrzanka Dziergowice1
Zieloni Ligota Tułowicka1
Silesius Kotórz Mały1
Elektromet Gołuszowice1
LZS Gościęcin1
KS II Sławięcice1
LZS Poborszów1
Racłavia Racławice Śląskie1
LZS Obrowiec1
B
1Rolnik Lasocice4
LZS Kościerzyce4
LZS Biała Nyska4
Cukrownik Baborów4
KS Cisowa4
2Odrzanka Dziergowice3
Bogacica3
Victoria II Chróścice3
Polonia Prószków3
LZS Dąbrówka Górna3
Prosna Zdziechowice3
LZS Szczedrzyk3
Błękitni Jaryszów3
Agfa Prusinowice3
Polonia Karłowice3
LZS Wójcice3
TOR II Dobrzeń Wielki3
Polonia Przylesie3
Partyzant Kazimierz3
KS Sławięcice3
Śląsk Reńska Wieś3
TKKF Blachowianka Blachownia3
LKS Spartan Grudynia Wielka3
Sokół Boguchwałów3
LZS Uszyce3
Gazownik Wawelno3
Polonia Domaszowice3
Otmęt Krapkowice3
3LZS Wichrów2
Orzeł Olszanka2
Rolnik Lewice2
Racłavia Racławice Śląskie2
LZS Czyżowice2
LZS II Głuszyna2
Radawie2
LZS Sławice2
Orzeł Polska Cerekiew2
Zieloni Ligota Tułowicka2
LZS Polski Świętów2
Burza Lipki2
Stal Zawadzkie2
LZS Czarnolas2
LKS Krzywiczyny2
MKS Wołczyn2
LZS Luboszyce2
Odra Kąty Opolskie2
LZS Dytmarów2
LZS Kujakowice2
LZS Skorogoszcz2
LZS Włochy2
Sudety Moszczanka2
LZS Głuszyna2
LZS Bodzanów2
Góral Sidzina2
Dziewiętlice2
Polonia Biała2
Polonia Wołczyn2
Metalowiec Łambinowice2
Rudatom Kępa2
LZS Popielów2
Orzeł Reńska Wieś2
LZS Meszno2
LZS Bugaj Nowy2
Orzeł Niemodlin2
Naprzód Jemielnica2
LZS Racławiczki2
EL KON Goświnowice2
Strażak Lipniki2
LZS Ligota Oleska2
LZS Piotrówka2
Unia Głuchołazy2
LZS Nowy Dwór2
Żądło Sucha Psina2
LZS Leśnica2
Fortuna Głogówek2
Zawisza Stara Kuźnia2
LZS Inter Mechnica2
Górnik Januszkowice2
Orzeł Dzierżysław2
Kombinat Głubczyce2
Victoria Łany2
Troja Włodzienin2
LZS Lisięcice2
Zryw Wysoka2
Zryw Pawłowiczki2
Polonia Pogórze2
Start II Namysłów2
Orzeł II Źlinice2
LZS Chocianowice2
Źródło Krośnica2
LZS Jędrzychów2
4KS Metal 1961 Kluczbork1
LZS Grudzice1
Chrząszcz Chrząszczyce1
LZS Chróścina Nyska1
LZS Gościce1
Fortuna II Głogówek1
Naprzód Niezdrowice1
LZS Gościęcin1
Start Bogdanowice1
Odra Kędzierzyn-Koźle1
LZS Nowa Cerekiew1
Victoria Cisek1
Orzeł Branice1
LZS Michałów1
Widawa Lubska1
LZS Obrowiec1
LZS Konradowa1
LZS Kowale1
Stal Osowiec1
LZS Prądy1
LZS Biadacz1
Pogoń Kostów1
Bizon Bąkowice1
LZS Goworowice1
Victoria Żyrowa1
Gwardia II Opole1
Tempo II Opole1
LZS Chrzelice1
LZS Radostynia1
LZS Pokrzywnica1
Gryf Brzozowiec1
Pogoń II Prudnik1
Pogoń III Prudnik1
Tęcza Kietrz-Kozłówki1
LZS Wierzbie1
LZS Przylesie Dolne1
LZS Ligota Wielka1
LZS Regulice1
LZS Łąka Prudnicka1
LZS Mechnice1
Piomar Przywory1
Podzamcze Nysa1
LZS Kamienica Nyska1
Atom Grądy1
Sudety Burgrabice1
LZS Polanowice1
LZS Kruszyna1
Odra Bierawa1
Rzemiosło Dziewkowice1
LZS Żytniów1
LZS Koperniki1
Farmer Szonów1
LZS Lasowice Wielkie1
Motor Praszka1
Dąbrowa1
LZS Daniec1
LZS Buków1
Handlowiec Domaszkowice1
Korona Krępna1
LZS Skarbimierz1
LZS Izbicko1
Unia II Kolonowskie1
LZS Wojsław1
KS Nowy Świętów1
Pogoń Mikowice1
LZS Żelazna1
LZS II Starowice Dolne1
LZS Kujawy1
LZS Maciejowice1
Hetman Byczyna1
LZS Kościeliska1
LZS Wrzoski1
LZS Bierdzany1
Orzeł Mokre Łany1
UKS Karnków1
Unia II Krapkowice1
LZS Trzeboszowice1
Piast Gorzów Śląski1
Groszmal Opole1
Olimpia II Lewin Brzeski1
LZS Krasna Góra1
Źródło II Krośnica1
LZS Stary Ujazd1
Błękitni Przecza1
LZS Gronowice1
LZS Radomierowice1
Czarni Korfantów1
Stobrawa Wachowice1
Start Jełowa1
LZS Kadłubiec1
LZS Chorula1
LZS Gałążczyce1
LZS Ligota Dolna1
LZS Rożnów1
LZS Starościn1
Polonia Głuchołazy1
LZS Kadłub1
LZS Żywocice1
LZS Starowice Dolne1
LZS Łukowice Brzeskie1
LZS Smardy1
Widawa Wilków1
KS II Krasiejów1
LZS Lubrza1
Budowlani Strzelce Opolskie1
LZS Gryżów1
LZS Chrząstowice1
LZS Dębowiec (Prudnik)1
Jedność Rozmierka1
Żubry Smarchowice Śląskie1
Ruch II Zdzieszowice1
LZS Rudniki1
Brynica1
LZS Przysiecz1
LZS Kup1
Rolnik Wierzbica Górna1
Wiking Opole1
LZS Kuniów1
Budowlani Pokój1
MKS II Gogolin1
LZS Jasienica Górna1
Unia Tułowice1
LZS Kopice1
MKS II Kluczbork1
Kłos Rychnów1
LZS Piątkowice1
LZS Karłowice Wielkie1
Rodło Opole1
Piast Strzelce Opolskie1
LZS Raszowa1
Górnik Babice1
KS Twardawa1
Polonia Ściborzyce Wielkie1
Sparta Zawiszyce1
LZS Poborszów1
Po-Ra-Wie II Większyce1
LZS Kobylice1
Włókniarz II Kietrz1
LZS Kotlarnia1
LZS Pilszcz1
Chemik II Kędzierzyn-Koźle1
LZS Łężce1
Pogoń Wojnowice1
Zryw Opawica1
Chemik Kędzierzyn-Koźle1
Iskra Zopowy1
Rozumice1
Włókniarz Nędza1
Unia Kolonowskie1
LZS Rzepce1
LZS II Ujazd1
LZS Przedmość1
Stal II Brzeg1
Po-Ra-Wie Większyce1
LZS Staniszcze Wielkie1
Rolnik Urbanowice1
LZS Kamiennik1
Unia II Głuchołazy1
KS Start Olesno1
LZS Rybna1
Meteor Jasienica Dolna1
C
1LZS Stare Koźle4
2LZS Maciowakrze3
LZS Łężce3
Piast Raków3
LZS Kobylice3
Naprzód Długomiłowice3
3LZS Klisino2
LZS Lisięcice2
Sparta Zawiszyce2
LZS Hajduki Nyskie2
LZS Rudziczka2
LZS Nowa Cerekiew2
LZS Krzywizna2
Podzamcze Nysa2
LZS Sękowice2
Plon Błotnica Strzelecka2
LZS Gierałcice2
Pionier Jastrzębie2
LZS Janów2
Ruch Zubrzyce2
Zryw Opawica2
KTS Kłodnica2
LZS Poborszów2
4LZS Wierzbno1
Wiking II Opole1
Rolnik Biedrzychowice1
LZS Grodzisko1
LZS Poręba1
Śląsk Kędzierzyn-Koźle1
LZS Spółdzielca Ucieszków1
Sokół Boguchwałów1
LZS Wierzbiec1
LZS Browiniec Polski1
LZS Pociękarb1
LZS Gościęcin1
Victoria Cisek1
LZS Pilszcz1
LZS Chomiąża1
Troja Włodzienin1
Victoria Łany1
LZS Gierałtowice1
LZS Wódka1
Fortuna Witosławice1
Orzeł Dzierżysław1
LZS Kopice1
Burza II Lipki1
LZS Kuniów1
LZS Jędrzychów1
LZS Karłowice Wielkie1
Swornica II Czarnowąsy1
Polkon Konradów1
Sokół Zalesie Śląskie1
LZS Bąków (k. Grodkowa)1
LZS Kościerzyce1
LZS Stary Grodków1
LZS Wyszków Śląski1
Bizon Kurznie1
LZS Rzepce1
LZS Kadłub1
Piast Strzelce Opolskie1
LZS Radomierowice1
LZS Komprachcice1
LZS Łąka (k. Nysy)1
Agfa Prusinowice1
LZS Biskupów1
Jedność Rozmierka1
LZS Nowa Wieś Prudnicka1
LZS Mieszkowice1
Stobrawa Wachowice1
LZS Korzonek1
LZS Dąbrówka Górna1
Tęcza Kietrz-Kozłówki1
LZS Roszkowice1
LZS Ligota Dolna1
LZS Szydłowice1
LZS Osiek Grodkowski1
Elektromet Gołuszowice1
LZS Janowa1
LZS Polski Świętów1
LZS Krzyżkowice1
Walka Radoszowice1
Odra Kąty Opolskie1
LZS Konradowa1
LZS Maciejowice1
Huragan Grabin1
Polonia Głuchołazy1
LZS Trzeboszowice1
Sparta II Paczków1
Czarni II Otmuchów1
LZS Wierzbięcice1
LZS Golczowice1
LZS Wójcice1
LZS Meszno1
Niwnica1
LZS Biała Nyska1
Polonia II Nysa1
TKKF Blachowianka Blachownia1
Ściborzyce Małe1
Start Bogdanowice1
LZS Kochłowice1
Pogoń Mikowice1
Czarni Korfantów1
Orły Woskowice Małe1
KS II Krasiejów1
LZS Obórki1
LZS Borkowice1
Piast Minkowskie1
Grom Mroczkowa1
EL KON Goświnowice1
Orzeł II Źlinice1
Polonia Pogórze1
Orzeł Mokre Łany1
LZS Wojsław1
Rolnik Paruszowice1
Namysłowianka Namysłów1
Ujeździec1
Kosorowice1
LZS Niemysłowice1
LZS Staniszcze Wielkie1
Tęcza Szymiszów1
LZS Młodoszowice1
Sokół Małujowice1
Góral Sidzina1
LZS Koperniki1
Dąbrowa1
LZS Olbrachcice1
LZS Izbicko1
LZS Starowice Dolne1
LZS Biadacz1
LZS Dąbrowa Namysłowska1
LZS Siestrzechowice1
RTS Koźle Rogi K-K1
Zawisza Stara Kuźnia1
Odrzanka Dziergowice1
Kombinat Głubczyce1
Górnik Babice1
Egipt Krzyżowice1
Pogoń Wojnowice1
Stal Tłustomosty1
Victoria Pomorzowice1
Po-Ra-Wie Większyce1
Odra Bierawa1
Orzeł Polska Cerekiew1
Zryw Pawłowiczki1
LZS Bliszczyce1
Rafamet Kuźnia Raciborska1
LZS Granica Równe1
Rolnik Lewice1
Śląsk Reńska Wieś1
Ruch Steblów1
D
1Grom Mroczkowa1
Ruch Steblów1
LZS Gościęcin1

Drużyny

Poniższe zestawienie zawiera drużyny, które zostały ujęte w tabelach przedstawionych w dziale rozgrywek piłkarskich na Opolszczyźnie.

Wszystkie - Sezon po sezonie

Lista sezonów
Mistrzowie lig
Zdobywcy pucharów
Lp.MiejscowośćNazwa
1AndrychówBeskid Andrychów
2BabiceGórnik Babice
3BabiceGórnik II Babice
4BaborówCukrownik Baborów
5BaborówCukrownik II Baborów
6BaborówTramp Baborów
7BażanyLZS Bażany
8BąkowiceBizon Bąkowice
9Bąków (k. Grodkowa)LZS Bąków (k. Grodkowa)
10Bąków (k. Kluczborka)LZS Bąków (k. Kluczborka)
11BernaciceLZS Bernacice
12BiadaczLZS Biadacz
13BiałaPolonia Biała
14BiałaPolonia II Biała
15Biała NyskaLZS Biała Nyska
16Biała NyskaLZS II Biała Nyska
17BiechówLZS Biechów
18BiedrzychowiceRolnik Biedrzychowice
19BiedrzychowiceRolnik II Biedrzychowice
20BieliceDelta Bielice
21Bielsko-BiałaBBTS Włókniarz Bielsko-Biała
22Bielsko-BiałaBKS Stal Bielsko-Biała
23BieńkowiceLZS Bieńkowice
24BierawaOdra Bierawa
25BierdzanyLZS Bierdzany
26BiestrzykowiceOrzeł Biestrzykowice
27Biskupice (k. Kluczborka)LZS Biskupice
28BiskupówLZS Biskupów
29Blachownia ŚląskaTKKF Blachowianka Blachownia
30Blachownia ŚląskaTKKF Blachowianka II Blachownia
31BliszczyceLZS Bliszczyce
32Błotnica StrzeleckaPlon Błotnica Strzelecka
33BodzanowiceKS Bodzanowice
34BodzanówLZS Bodzanów
35BogacicaBogacica
36BogdanowiceStart Bogdanowice
37BogdanowiceStart II Bogdanowice
38BogdanówLZS Bogdanów
39BoguchwałówSokół Boguchwałów
40BoguszyceLZS Boguszyce
41Borki MałeAlbor Borki Małe
42Borki WielkieLZS Borki Wielkie
43BorkowiceLZS Borkowice
44BorkowiceLZS II Borkowice
45BorzysławiceLZS Borzysławice
46BoszanówLZS Boszanów
47BraniceOrzeł Branice
48BraniceOrzeł II Branice
49BroniszowiceLZS Broniszowice
50Browiniec PolskiLZS Browiniec Polski
51BrożecLZS Brożec
52BrunyLZS Bruny
53BrynicaBrynica
54BrzegBTP Stal Brzeg
55BrzegStal II Brzeg
56BrzeszczeGórnik Brzeszcze
57BrzezieLZS Brzezie
58BrzezinaLZS Brzezina
59BrzezinkiLZS Brzezinki
60BrzeźceBrzeźce
61BrzozowiecGryf Brzozowiec
62BudzieszowiceLZS Budzieszowice
63Bugaj NowyLZS Bugaj Nowy
64BukowieMechanik Bukowie
65BukówLZS Buków
66BukówLZS II Buków
67BurgrabiceSudety Burgrabice
68BurgrabiceSudety II Burgrabice
69ByczynaHetman Byczyna
70ByczynaHetman II Byczyna
71BytomRozbark Bytom
72BytomSzombierki Bytom
73CharbielinArenda Charbielin
74ChełmekKS Chełmek
75ChmielowiceLKS Chmielowice
76ChmielowiceLKS II Chmielowice
77ChocianowiceLZS Chocianowice
78ChociebórzLZS Chociebórz
79ChomiążaLZS Chomiąża
80ChorulaLZS Chorula
81ChróściceVictoria Chróścice
82ChróściceVictoria II Chróścice
83Chróścina NyskaLZS Chróścina Nyska
84ChruścielówChruścielów
85ChrząstowiceLZS Chrząstowice
86ChrząstowiceLZS II Chrząstowice
87ChrząszczyceChrząszcz Chrząszczyce
88ChrząszczyceOrzeł II Chrząszczyce
89ChrzeliceLZS Chrzelice
90CiecierzynLZS Ciecierzyn
91CiermięciceLZS Ciermięcice
92CieszynPiast Cieszyn
93CisekVictoria Cisek
94CisekVictoria II Cisek
95CisowaKS Cisowa
96CzarnocinLZS Czarnocin
97CzarnolasLZS Czarnolas
98CzarnowąsySwornica Czarnowąsy
99CzarnowąsySwornica II Czarnowąsy
100CzepielowiceLZS Czepielowice
101CzerwionkaGórnik Czerwionka
102Czeska WieśLZS Czeska Wieś
103CzęstochowaGKS Budex Częstochowa
104CzęstochowaRaków Częstochowa
105CzęstochowaRaków II Częstochowa
106CzęstochowaSkra Częstochowa
107CzęstochowaVictoria Częstochowa
108CzyżowiceLZS Czyżowice
109CzyżowiceLZS II Czyżowice
110DalachówKS Dalachów
111DaniecLZS Daniec
112DankowicePasjonat Dankowice
113DąbrowaDąbrowa
114Dąbrowa NamysłowskaLZS Dąbrowa Namysłowska
115Dąbrówka GórnaLZS Dąbrówka Górna
116DebrzyceLZS Debrzyce
117DębowiecLZS Dębowiec (Prudnik)
118Dębska KuźniaLZS Dębska Kuźnia
119DługomiłowiceNaprzód Długomiłowice
120DługomiłowiceNaprzód II Długomiłowice
121DobieszówLZS Dobieszów
122DobraKosmos Dobra
123DobrodzieńStart II Dobrodzień
124Dobrzeń WielkiTOR Dobrzeń Wielki
125Dobrzeń WielkiTOR II Dobrzeń Wielki
126DobrzyńVictoria Dobrzyń
127DolnaLZS Dolna
128DomaradzLZS Domaradz
129DomaszkowiceHandlowiec Domaszkowice
130DomaszkowiceLZS II Domaszkowice
131DomaszowicePolonia Domaszowice
132DylakiWłókniarz Dylaki
133DytmarówLZS Dytmarów
134DytmarówLZS II Dytmarów
135DzbańceDzbańce
136DziećmarówLZS Dziećmarów
137DzielnicaLZS Dzielnica
138DziergowiceOdrzanka Dziergowice
139DziergowiceOdrzanka II Dziergowice
140DzierżkowiceLZS Dzierżkowice
141DzierżysławOrzeł Dzierżysław
142DzierżysławOrzeł II Dzierżysław
143DzierżysławiceLZS Dzierżysławice
144DziewiętliceDziewiętlice
145DziewkowiceRzemiosło Dziewkowice
146FałkowiceLZS Fałkowice
147FrączkówLZS Frączków
148FrydrychówLZS Frydrychów
149GałążczyceLZS Gałążczyce
150GanaWilki Gana
151GąsiorowiceLZS Gąsiorowice
152GierałciceLZS Gierałcice
153GierałtowiceLZS Gierałtowice
154GliwiceCarbo Gliwice
155GliwiceSośnica Gliwice
156GłogówekFortuna Głogówek
157GłogówekFortuna II Głogówek
158GłogówekRolnik Głogówek
159GłubczyceKombinat Głubczyce
160GłubczyceMotor Głubczyce
161GłubczycePiast Głubczyce
162GłubczycePolonia Głubczyce
163GłubczycePolonia II Głubczyce
164GłuchołazyHattrick Głuchołazy
165GłuchołazyPolonia Głuchołazy
166GłuchołazyUnia Głuchołazy
167GłuchołazyUnia II Głuchołazy
168GłuszynaLZS Głuszyna
169GłuszynaLZS II Głuszyna
170GnojnaLZS Gnojna
171GogolinMKS Gogolin
172GogolinMKS II Gogolin
173Gola GrodkowskaLZS Gola Grodkowska
174GolczowiceLZS Golczowice
175GołuszowiceElektromet Gołuszowice
176Gorzów ŚląskiPiast Gorzów Śląski
177GościceLZS Gościce
178GościęcinLZS Gościęcin
179GoświnowiceEL KON Goświnowice
180GoświnowiceEL KON II Goświnowice
181GoświnowiceEL KON III Goświnowice
182GoworowiceLZS Goworowice
183Góra Świętej AnnyLZS Góra Św. Anny
184GórażdżeZKS Górażdże
185GrabinHuragan Grabin
186GrabinaLZS Grabina
187GraczeSkalnik Gracze
188GrądyAtom Grądy
189GrądyAtom II Grądy
190GręboszówBurza Gręboszów
191GrobnikiStal Grobniki
192GrobnikiStal II Grobniki
193GrodkówGKS Grodków
194GrodkówGZ LZS Grodków
195Grodziec (k. Niemodlina)LZS Grodziec (k. Niemodlina)
196Grodziec (k. Ozimka)LZS Grodziec (k. Ozimka)
197GrodziskoLZS Grodzisko
198GronowiceLZS Gronowice
199Grudynia WielkaLKS Spartan Grudynia Wielka
200Grudynia WielkaLKS Spartan II Grudynia Wielka
201GrudziceLZS Grudzice
202GryżówLZS Gryżów
203Hajduki NyskieLZS Hajduki Nyskie
204IzbickoLZS Izbicko
205JamyLZS Jamy
206Jankowice WielkieJankowice
207JanowaLZS Janowa
208JanówLZS Janów
209JanuszkowiceGórnik Januszkowice
210JanuszkowiceGórnik II Januszkowice
211JarnołtówRZS Jarnołtów
212JarnołtówekJarnołtówek
213JaryszówBłękitni Jaryszów
214JaryszówBłękitni II Jaryszów
215Jasienica DolnaMeteor Jasienica Dolna
216Jasienica GórnaLZS Jasienica Górna
217JasienieLZS Jasienie
218JastrzębiePionier Jastrzębie
219Jastrzębie-ZdrójGKS Jastrzębie
220JaszówLZS Jaszów
221JełowaStart Jełowa
222JełowaStart II Jełowa
223JemielnicaNaprzód Jemielnica
224JędrzychówLZS Jędrzychów
225KaczyceGKS Morcinek Kaczyce
226KadłubLZS Kadłub
227KadłubiecLZS Kadłubiec
228KalinowiceKalinowice
229Kalwaria ZebrzydowskaKalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
230KałkówLZS Kałków
231KałkówLZS II Kałków
232KamienicaLZS Kamienica
233Kamienica NyskaLZS Kamienica Nyska
234KamiennikLZS Kamiennik
235KamiennikLZS II Kamiennik
236KamionekLZS Kamionek
237KantorowiceParkowa Kantorowice
238KarczówLZS Karczów
239KarłowicePolonia Karłowice
240Karłowice WielkieLZS Karłowice Wielkie
241KarłubiecLZS Karłubiec
242KarnkówUKS Karnków
243KatowiceGKS Katowice
244KatowiceGKS II Katowice
245KatowiceGórnik MK Katowice
246KatowiceRozwój Katowice
247KazimierzPartyzant Kazimierz
248Kąty OpolskieOdra Kąty Opolskie
249Kędzierzyn-KoźleAlchemik Kędzierzyn-Koźle
250Kędzierzyn-KoźleChemik Kędzierzyn-Koźle
251Kędzierzyn-KoźleChemik II Kędzierzyn-Koźle
252Kędzierzyn-KoźleChemik III Kędzierzyn-Koźle
253Kędzierzyn-KoźleKS Jarand Kędzierzyn-Koźle
254Kędzierzyn-KoźleKS Jarand II Kędzierzyn-Koźle
255Kędzierzyn-KoźleOdra Kędzierzyn-Koźle
256Kędzierzyn-KoźleOdra II Kędzierzyn-Koźle
257Kędzierzyn-KoźleRTS Koźle Rogi K-K
258Kędzierzyn-KoźleRTS II Koźle Rogi K-K
259Kędzierzyn-KoźleŚląsk Kędzierzyn-Koźle
260KępaRudatom Kępa
261KępnicaLZS Kępnica
262KętyHejnał Kęty
263KielczaLZS Kielcza
264KietrzWłókniarz Kietrz
265KietrzWłókniarz II Kietrz
266KlisinoLZS Klisino
267KluczborkCeramik Kluczbork
268KluczborkKKS Kluczbork
269KluczborkKKS II Kluczbork
270KluczborkKS Metal 1961 Kluczbork
271KluczborkMetal Kluczbork
272KluczborkMetal II Kluczbork
273KluczborkMKS Kluczbork
274KluczborkMKS II Kluczbork
275KłobuckZnicz Kłobuck
276KłodnicaKTS Kłodnica
277KnurówConcordia Knurów
278KobielaLZS Kobiela
279KobyliceLZS Kobylice
280KobyliceLZS II Kobylice
281KochłowiceLZS Kochłowice
282KolnicaLZS Kolnica
283KolnowiceLZS Kolnowice
284KolonowskieUnia Kolonowskie
285KolonowskieUnia II Kolonowskie
286KomornoLZS Technik Komorno
287KomornoLZS Technik II Komorno
288KomorznoLZS Komorzno
289KomprachciceGwiazda Komprachcice
290KomprachciceLZS Komprachcice
291KonopiskaLot Konopiska
292KonradowaLZS Konradowa
293KonradówPolkon Konradów
294KopernikiLZS Koperniki
295KopernikiLZS II Koperniki
296KopiceLZS Kopice
297KopiceLZS II Kopice
298KorfantówCzarni Korfantów
299KorzonekLZS Korzonek
300KosorowiceKosorowice
301KostówPogoń Kostów
302Kostrzyn nad OdrąCeluloza Kostrzyn
303KościelecLotnik-Goliard Kościelec
304KościeliskaLZS Kościeliska
305KościerzyceLZS Kościerzyce
306KotlarniaLZS Kotlarnia
307Kotlarnia Stara KuźniaZawisza Kotlarnia Stara Kuźnia
308Kotórz MałySilesius Kotórz Mały
309KowaleLZS Kowale
310KozielnoLZS Kozielno
311KozłowiceCeramik Kozłowice
312KozłówkiTęcza Kietrz-Kozłówki
313KoźleBudowlani Koźle
314KoźleBudowlani II Koźle
315KórnicaLZS Nowy Dwór
316KrapkowiceOtmęt Krapkowice
317KrapkowiceOtmęt II Krapkowice
318KrapkowiceUnia Krapkowice
319KrapkowiceUnia II Krapkowice
320KrasiejówKS Krasiejów
321KrasiejówKS II Krasiejów
322KraskówLZS Krasków
323Krasna GóraLZS Krasna Góra
324KrasowiceOmega Krasowice
325KrępnaKorona Krępna
326KromołówLZS Kromołów
327KrośnicaŹródło Krośnica
328KrośnicaŹródło II Krośnica
329KróloweLZS Królowa
330Krupski MłynUnia Krupski Młyn
331KruszynaLZS Kruszyna
332KrzanowiceLZS Krzanowice
333KrzywiczynyLKS Krzywiczyny
334KrzywiznaLZS Krzywizna
335KrzyżkowiceLZS Krzyżkowice
336Krzyżowa DolinaLZS Krzyżowa Dolina
337KrzyżowiceEgipt Krzyżowice
338Księże PoleLZS Księże Pole
339KubiceLZS Kubice
340KujakowiceLZS Kujakowice
341KujawyLZS Kujawy
342KuniówLZS Kuniów
343KupLZS Kup
344KurznieBizon Kurznie
345Kuźnia RaciborskaRafamet Kuźnia Raciborska
346LaskowiceLZS Laskowice
347LasociceRolnik Lasocice
348Lasowice MałeLZS Lasowice Małe
349Lasowice WielkieLZS Lasowice Wielkie
350LenartowiceLZS Lenartowice
351LeśnicaLZS Leśnica
352LeśnicaLZS II Leśnica
353LewiceRolnik Lewice
354Lewin BrzeskiOlimpia Lewin Brzeski
355Lewin BrzeskiOlimpia II Lewin Brzeski
356LichyniaSparta Lichynia
357Ligota DolnaLZS Ligota Dolna
358Ligota GórnaLZS Ligota Górna
359Ligota OleskaLZS Ligota Oleska
360Ligota PrószkowskaLZS Ligota Prószkowska
361Ligota SternalickaLigota Sternalicka
362Ligota TułowickaZieloni Ligota Tułowicka
363Ligota TurawskaLKS Ligota Turawska
364Ligota WielkaLZS Ligota Wielka
365Ligota WołczyńskaLZS Ligota Wołczyńska
366LipkiBurza Lipki
367LipkiBurza II Lipki
368LipnikiStrażak Lipniki
369Lipowa (k. Grodkowa)Lipowa
370LisięciceLZS Lisięcice
371LisięciceLZS Lisięcice II
372LubiatówKS Lubiatów
373LubiczLZS Lubicz
374LubieszówLZS Lubieszów
375LubliniecSparta Lubliniec
376LubnówLZS Lubnów
377LuboszyceLZS Luboszyce
378LubotyńLZS Lubotyń
379LubrzaLZS Lubrza
380LubrzaLZS II Lubrza
381LubskaWidawa Lubska
382LubszaSkorpion Lubsza
383LudmierzyceLudmierzyce
384LZS Regulice (k. Nysy)LZS Regulice
385ŁambinowiceMetalowiec Łambinowice
386ŁanyVictoria Łany
387ŁączanyLZS Łączany
388ŁącznikFortuna Łącznik
389Łąka (k. Nysy)LZS Łąka (k. Nysy)
390Łąka PrudnickaLZS Łąka Prudnicka
391Łąki KozielskieLZS Łąki Kozielskie
392ŁężceLZS Łężce
393ŁomnicaLZS Łomnica
394ŁosiówPogoń Łosiów
395ŁowkowiceLZS Łowkowice
396ŁubnianyŚląsk Łubniany
397Łukowice BrzeskieLZS Łukowice Brzeskie
398MaciejowiceLZS Maciejowice
399MaciejowiceLZS II Maciejowice
400MaciowakrzeLZS Maciowakrze
401MagnuszowicePionier Magnuszowice
402MakowiceLZS Makowice
403Malerzowice MałeLZS Malerzowice Małe
404Malerzowice WielkieLZS Malerzowice Wielkie
405MałujowiceSokół Małujowice
406MańkowiceLZS Mańkowice
407MarkowiceLZS Markowice
408MąkoszyceLZS Mąkoszyce
409MechnicaLZS Inter Mechnica
410MechniceLZS Mechnice
411MechniceLZS II Mechnice
412MesznoLZS Meszno
413MichałówLZS Michałów
414MichałówLZS II Michałów
415MiechowaLZS Miechowa
416MiedzianaLZS Miedziana
417MiejsceLotnik Miejsce
418Miejsce OdrzańskieMiejsce Odrzańskie
419MieszkowiceLZS Mieszkowice
420MikolinOdra Mikolin
421MikowicePogoń Mikowice
422MinkowskiePiast Minkowskie
423MłodoszowiceLZS Młodoszowice
424MokraLZS Mokra
425MokrePogranicze Mokre
426Mokre ŁanyOrzeł Mokre Łany
427MorówLZS Morów
428MoszczankaSudety Moszczanka
429MroczkowaGrom Mroczkowa
430MurówUnia Murów
431MyszkówKrisbut Myszków
432MyszowiceLZS Myszowice
433NaczęsławiceNaczęsławice
434NadziejówLZS Nadziejów
435NakłoFlorentyna Nakło
436NamysłówNamysłowianka Namysłów
437NamysłówStart Namysłów
438NamysłówStart II Namysłów
439NamysłówZryw Namysłów
440NarokLZS Narok
441NasaleLZS Nasale
442NasiedleNasiedle
443NędzaWłókniarz Nędza
444NiemodlinOrzeł Niemodlin
445NiemodlinOrzeł II Niemodlin
446NiemysłowiceLZS Niemysłowice
447NiemysłowiceLZS II Niemysłowice
448NiewodnikiLZS Niewodniki
449NiezdrowiceNaprzód Niezdrowice
450NieznaszynLZS Nieznaszyn
451NiwnicaNiwnica
452Nowa CerekiewLZS Nowa Cerekiew
453Nowa CerekiewLZS Nowa Cerekiew II
454Nowa Wieś GłubczyckaKresowianka Nowa Wieś
455Nowa Wieś GłubczyckaKresowianka II Nowa Wieś
456Nowa Wieś MałaLZS Nowa Wieś Mała
457Nowa Wieś PrudnickaLZS Nowa Wieś Prudnicka
458NowakiLZS Nowaki
459Nowy BrowiniecLZS Nowy Browiniec
460Nowy LasLZS Nowy Las
461Nowy ŚwiętówKS Nowy Świętów
462NysaMZKS Nysa
463NysaMZKS II Nysa
464NysaPolonia Nysa
465NysaPolonia II Nysa
466NysaStal Nysa
467NysaStal II Nysa
468ObórkiLZS Obórki
469ObrowiecLZS Obrowiec
470OciceLZS Ocice
471Odra BrzegOdra Brzeg
472OlbrachciceLZS Olbrachcice
473OlbrachciceLZS II Olbrachcice
474OldrzyszowiceLZS Oldrzyszowice
475OlesnoKS Start Olesno
476OlesnoOKS Olesno
477OlszankaOrzeł Olszanka
478OlszowaLZS Olszowa (k. Strzelec Opolskich)
479OlszynkaLZS Olszynka
480OpawicaZryw Opawica
481OpawicaZryw II Opawica
482OpoleArka Opole
483OpoleGroszmal Opole
484OpoleGroszmal II Opole
485OpoleGwardia Opole
486OpoleGwardia II Opole
487OpoleOdra Opole
488OpoleOdra II Opole
489OpoleOpolanin Opole
490OpolePiast Opole
491OpoleRodło Opole
492OpoleRodło II Opole
493OpoleTempo Opole
494OpoleTempo II Opole
495OpoleWiking Opole
496OpoleWiking II Opole
497OrtowiceTW Ortowice
498OsiekLZS Osiek
499Osiek GrodkowskiLZS Osiek Grodkowski
500OsowiecStal Osowiec
501OstrożnicaFortuna Ostrożnica
502OświęcimUnia Oświęcim
503OtmiceLZS Otmice
504OtmuchówCzarni Otmuchów
505OtmuchówCzarni II Otmuchów
506OtmuchówCzarni III Otmuchów
507OwsiszczeLZS Owsiszcze
508OzimekMałapanew Ozimek
509OzimekMałapanew II Ozimek
510PaczkówSparta Paczków
511PaczkówSparta II Paczków
512PajęcznoZawisza Pajęczno
513PakosławiceLZS Pakosławice
514PankiDeal Panki
515ParuszowiceRolnik Paruszowice
516ParuszowiceRolnik II Paruszowice
517PawłowiceLZS Pawłowice
518PawłowiczkiZryw Pawłowiczki
519Pawłów (k. Brzegu)LZS Pawłów (k. Brzegu)
520PągówChrobry Pągów
521PiątkowiceLZS Piątkowice
522Piekary ŚląskieOlimpia Piekary Śląskie
523PietnaLZS Pietna
524PietrowicePietrowice
525PilszczLZS Pilszcz
526PiorunkowiceLZS Piorunkowice
527Piotrowice NyskieLZS Piotrowice Nyskie
528PiotrówkaLZS Piotrówka
529PiotrówkaLZS II Piotrówka
530PiotrówkaLZS III Piotrówka
531PisarzowiceLZS Pisarzowice
532PludryPogoń Pludry
533PniewieLZS Pniewie
534PoborszówLZS Poborszów
535PoborszówLKS II Poborszów
536PociękarbLZS Pociękarb
537PociękarbLZS II Pociękarb
538Podzamcze NysaPodzamcze Nysa
539PogórzePolonia Pogórze
540PogórzePolonia II Pogórze
541PokójBudowlani Pokój
542PokrzywnicaLZS Pokrzywnica
543PolanowiceLZS Polanowice
544PolkowskieWiking Polkowskie
545Polska CerekiewAtena Polska Cerekiew
546Polska CerekiewOrzeł Polska Cerekiew
547Polska CerekiewOrzeł II Polska Cerekiew
548Polski ŚwiętówLZS Polski Świętów
549PomorzowiceVictoria Pomorzowice
550PomorzowiczkiAgricola Pomorzowiczki
551PopielówLZS Popielów
552PopielówLZS II Popielów
553PorębaLZS Poręba
554PosuciceLZS Posucice
555PoznowiceLZS Poznowice
556PraszkaMotor Praszka
557PrądyLZS Prądy
558PrędocinLZS Prędocin
559PrężynkaLZS Prężynka
560ProśliceLZS Proślice
561ProśliceLZS II Proślice
562PrószkówPolonia Prószków
563PrószkówPolonia II Prószków
564PrószkówPomologia Prószków
565PrudnikFlora Prudnik
566PrudnikKabewiak Prudnik
567PrudnikKabewiak II Prudnik
568PrudnikOlimpia Prudnik
569PrudnikPogoń Prudnik
570PrudnikPogoń II Prudnik
571PrudnikPogoń III Prudnik
572PrudnikSmyk Prudnik
573PrudnikSparta Prudnik
574PrusinowiceAgfa Prusinowice
575PrusinowiceAgfa II Prusinowice
576PrzechódLZS Przechód
577PrzeczaBłękitni Przecza
578PrzedmośćLZS Przedmość
579PrzewózLZS Przewóz
580Przydroże MałeLZS Przydroże Małe
581PrzylesiePolonia Przylesie
582Przylesie DolneLZS Przylesie Dolne
583PrzysieczLZS Przysiecz
584PrzyworyPiomar Przywory
585PrzyworyPiomar II Przywory
586RacibórzStal Racibórz
587RacibórzStal II Racibórz
588RacibórzUnia Racibórz
589RacibórzUnia II Racibórz
590Racławice ŚląskieRacłavia Racławice Śląskie
591Racławice ŚląskieRacławia II Racławice Śląskie
592RacławiczkiLZS Racławiczki
593RacławiczkiLZS II Racławiczki
594RadawieRadawie
595RadłówLZS Radłów
596RadomRadomiak Radom
597RadomierowiceLZS Radomierowice
598RadostyniaLZS Radostynia
599RadostyniaLZS II Radostynia
600RadoszowiceWalka Radoszowice
601RadoszowyLZS Radoszowy
602RadzionkówRuch Radzionków
603RadzionkówRuch II Radzionków
604RakówPiast Raków
605RaszowaLZS Raszowa
606RatnowiceLZS Ratnowice
607Reńska WieśOrzeł Reńska Wieś
608Reńska WieśOrzeł II Reńska Wieś
609Reńska WieśŚląsk Reńska Wieś
610Reńska WieśŚląsk II Reńska Wieś
611Rogów OpolskiLZS Rogów
612RostkowiceRolnik Rostkowice
613Roszkowice (k. Kluczborka)LZS Roszkowice
614Roszowicki LasLZS Roszowicki Las
615RozkochówLZS Rozkochów
616RozmierkaJedność Rozmierka
617RozmierzBłękitni Rozmierz
618RozumiceRozumice
619RozwadzaLZS Rozwadza
620RożniątówLZS Rożniątów
621RożnówLZS Rożnów
622RożnówLZS II Rożnów
623RówneLZS Granica Równe
624Ruda ŚląskaUrania Ruda Śląska
625RudnikiLZS Rudniki
626RudziczkaLZS Rudziczka
627RusocinLZS Rusocin
628RybnaLZS Rybna
629RychnówKłos Rychnów
630RzepceLZS Rzepce
631RzeszówStal Rzeszów
632RzymianyLZS Rzymiany
633RzymkowiceLZS Rzymkowice
634SarnowiceLZS Sarnowice
635SarnówLZS Sarnów
636Sarny MałeBłękitni Sarny Małe
637SękowiceLZS Sękowice
638SidzinaGóral Sidzina
639SiedlceLZS Siedlce
640SiedlecLZS Siedlec
641SiestrzechowiceLZS Siestrzechowice
642Siołkowice NoweLZS Siołkowice Nowe
643Siołkowice StareStart Siołkowice
644SkałągiLZS Skałągi
645SkałągiLZS II Skałągi
646SkarbimierzLZS Skarbimierz
647SkarbiszówLZS Skarbiszów
648SkoczówBeskid Skoczów
649SkorogoszczLZS Skorogoszcz
650SkoroszycePlon Skoroszyce
651SławiceLZS Sławice
652SławięciceKS Sławięcice
653SławięciceKS II Sławięcice
654SławięciceKS III Sławięcice
655SławniowiceGórnik Sławniowice
656Smarchowice MałeLZS Smarchowice Małe
657Smarchowice ŚląskieŻubry Smarchowice Śląskie
658Smarchowice WielkieLZS Smarchowice Wielkie
659SmardyLZS Smardy
660SowczyceLZS Sowczyce
661SpórokZieloni Spórok
662Staniszcze MałeLZS Staniszcze Małe
663Staniszcze WielkieLZS Staniszcze Wielkie
664Stara KuźniaZawisza Stara Kuźnia
665StarduniaLZS Stardunia
666Stare BudkowiceLZS Stare Budkowice
667Stare KotkowiceLZS Stare Kotkowice
668Stare KoźleLZS Stare Koźle
669Stare OlesnoLZS Stare Olesno
670StarościnLZS Starościn
671StarościnLZS II Starościn
672Starowice (k. Otmuchowa)LZS Starowice
673Starowice DolneLZS Starowice Dolne
674Starowice DolneLZS II Starowice Dolne
675Start DobrodzieńStart Dobrodzień
676Stary GrodkówLZS Stary Grodków
677Stary LasLZS Stary Las
678Stary UjazdLZS Stary Ujazd
679Stary Ujazd IILZS II Stary Ujazd
680SteblówRuch Steblów
681Steblów (k. Krapkowic)LZS Steblów (k. Krapkowic)
682SternaliceLZS Sternalice
683StobrawaLKS Stobrawa
684StraduniaLZS Stradunia
685StrojecBudowlani Strojec
686StrzegówLZS Strzegów
687Strzelce NamysłowskieLZS Strzelce Namysłowskie
688Strzelce OpolskieBudowlani Strzelce Opolskie
689Strzelce OpolskiePiast Strzelce Opolskie
690Strzelce OpolskiePiast II Strzelce Opolskie
691Strzelce OpolskiePionier Strzelce Opolskie
692Strzelce OpolskiePionier II Strzelce Opolskie
693StrzeleczkiStrzeleczki
694StrzelnikiLZS Strzelniki
695StudziennaLZS Studzienna
696SuchaSucha
697Sucha PsinaŻądło Sucha Psina
698Suchy BórLZS Suchy Bór
699SulisławOHP Sulisław
700SułkówSułków
701SzczedrzykLZS Szczedrzyk
702SzklaryLZS Szklary
703SzonówFarmer Szonów
704SzonówFarmer II Szonów
705SzybowiceGrom Szybowice
706SzydłowiceLZS Szydłowice
707Szydłowiec ŚląskiLZS Szydłowiec
708SzydłówHubertus Szydłów
709SzymiszówTęcza Szymiszów
710SzymonkówLew Szymonków
711ŚciborowiceLZS Ściborowice
712Ściborzyce MałeŚciborzyce Małe
713Ściborzyce WielkiePolonia Ściborzyce Wielkie
714Ścinawa NyskaLZS Ścinawa Nyska
715Ścinawa NyskaLZS II Ścinawa Nyska
716ŚliwiceŚliwice
717ŚmiczLZS Śmicz
718ŚwierczeLZS Świercze
719ŚwierczówLZS Świerczów
720ŚwierkleLZS Świerkle
721Świnary WielkiePogoń Świnary Wielkie
722Świniary WielkiePogoń Świniary Wielkie
723Tarnovia Tarnów OpolskiTarnovia Tarnów Opolski
724TarnowiecLZS Tarnowiec
725Tarnów GrodkowskiLZS Tarnów Grodkowski
726Tarnów OpolskiSkalnik Tarnów Opolski
727Tarnów OpolskiSkalnik II Tarnów Opolski
728TłustomostyStal Tłustomosty
729TłustorębyLZS Tłustoręby
730TłustorębyLZS II Tłustoręby
731TrzebinaLZS Trzebina
732TrzeboszowiceLZS Trzeboszowice
733TułowiceUnia Tułowice
734TułyLZS Tuły
735TurawaLZS Turawa
736TwardawaKS Twardawa
737TworkówLZS Tworków
738UcieszkówLZS Spółdzielca Ucieszków
739UjazdLZS Ujazd
740UjazdLZS II Ujazd
741UjeździecUjeździec
742UnikowiceLZS Unikowice
743UrbanowiceRolnik Urbanowice
744UrbanowiceRolnik II Urbanowice
745UszyceLZS Uszyce
746WachowiceStobrawa Wachowice
747WalceLZS Walce
748WalceLZS II Walce
749WarłówLZS Warłów
750WarmątowiceLZS Warmątowice
751WawelnoGazownik Wawelno
752WawelnoGazownik II Wawelno
753WędryniaWędrynia
754WęgryStrażak Węgry
755WężaLZS Węża
756WichrówLZS Wichrów
757WielołękaVictoria Wielołęka
758Wierzbica GórnaRolnik Wierzbica Górna
759Wierzbica GórnaRolnik II Wierzbica Górna
760WierzbieLZS Wierzbie
761WierzbiecLZS Wierzbiec
762WierzbięciceLZS Wierzbięcice
763WierzbnaLZS Wierzbna
764WierzbnikWierzbnik
765WierzbnoLZS Wierzbno
766WierzchLZS Wierzch
767WięcmierzyceSkorpion Więcmierzyce
768WiększycePo-Ra-Wie Większyce
769WiększycePo-Ra-Wie II Większyce
770WilamowaWilamowa
771WilkówWidawa Wilków
772WilkówWidawa II Wilków
773WirekWawel Wirek
774WitosławiceFortuna Witosławice
775WłochyLZS Włochy
776WłodaryLZS Włodary
777WłodzieninTroja Włodzienin
778WłostowaLZS
779Wodzisław ŚląskiOdra Wodzisław
780Wodzisław ŚląskiOdra II Wodzisław Śląski
781Wojciechów (k. Namysłowa)Zryw Wojciechów
782Wojciechów (k. Olesna)LZS Wojciechów
783WojnowicePogoń Wojnowice
784WojsławLZS Wojsław
785WołczynMKS Wołczyn
786WołczynMKS II Wołczyn
787WołczynMłodzik Wołczyn
788WołczynPolonia Wołczyn
789Woskowice MałeOrły Woskowice Małe
790WódkaLZS Wódka
791WójciceLZS Wójcice
792WójtowiceLZS Wójtowice
793WrocławŚląsk Wrocław
794WrocławŚląsk II Wrocław
795WroninLZS Wronin
796WronówLZS Wronów
797WróblinWróblin
798WrzoskiLZS Wrzoski
799WysokaZryw Wysoka
800Wyszków ŚląskiLZS Wyszków Śląski
801ZabrzeGórnik Zabrze
802ZabrzeGórnik II Zabrze
803ZabrzeSparta Zabrze
804ZabrzeWalka Zabrze
805Zalesie ŚląskieSokół Zalesie Śląskie
806Zawada (k. Opola)Agra Zawada
807Zawada (k. Prudnika)Zawada
808ZawadzkieStal Zawadzkie
809ZawadzkieStal II Zawadzkie
810ZawiszyceSparta Zawiszyce
811ZawiśćGrom Zawiść
812ZdziechowiceProsna Zdziechowice
813ZdzieszowiceKoksownik Zdzieszowice
814ZdzieszowiceRuch Zdzieszowice
815ZdzieszowiceRuch II Zdzieszowice
816ZębowiceLZS Zębowice
817Zielona GóraKolejarz Zielona Góra
818Zimna WódkaLZS Zimna Wódka
819Zimnice MałeLZS Zimnice Małe
820ZłotogłowiceLZS Złotogłowice
821ZopowyIskra Zopowy
822ZubrzyceRuch Zubrzyce
823ZwanowiceLZS Zwanowice
824ZwiastowiceLZS Zwiastowice
825ŹliniceOrzeł Źlinice
826ŹliniceOrzeł II Źlinice
827ŻarkiZieloni Żarki
828Żelazna (k. Grodkowa)LZS Żelazna (k. Grodkowa)
829Żelazna (k. Opola)LZS Żelazna
830ŻłobiznaLZS Żłobizna
831ŻużelaLZS Żużela
832ŻyrowaVictoria Żyrowa
833ŻyrowaVictoria II Żyrowa
834ŻytniówLZS Żytniów
835ŻywiecGóral Żywiec
836ŻywociceLZS Żywocice

Lista rywali

Poniższe zestawienia to lista drużyn, z którymi rywalizował Spartan (na podstawie dotychczas udokumentowanych meczów lub wspólnych ligowych sezonów).

Rywale drużyny: LKS Spartan Grudynia Wielka
LKS Spartan Grudynia Wielka: Seniorzy Juniorzy Jun. mł. Trampkarze Trampkarze 7-osob. Młodzicy
LKS Spartan II Grudynia Wielka: Seniorzy

Zestawienie według: Rozegranych meczów - Wspólnych sezonów

Lp.NazwaMecze
1Victoria ŁanyLiczba meczów: 24
2Ruch SteblówLiczba meczów: 22
3LZS Stare KoźleLiczba meczów: 20
4Pogoń PrudnikLiczba meczów: 17
5LZS Inter MechnicaLiczba meczów: 16
6LZS PokrzywnicaLiczba meczów: 16
7TKKF Blachowianka BlachowniaLiczba meczów: 15
8Naprzód DługomiłowiceLiczba meczów: 15
9Śląsk Reńska WieśLiczba meczów: 15
10Odrzanka DziergowiceLiczba meczów: 14
11Rolnik UrbanowiceLiczba meczów: 12
12Chemik Kędzierzyn-KoźleLiczba meczów: 11
13KS CisowaLiczba meczów: 11
14Po-Ra-Wie WiększyceLiczba meczów: 11
15Orzeł BraniceLiczba meczów: 10
16Górnik JanuszkowiceLiczba meczów: 10
17LZS KobyliceLiczba meczów: 10
18Orzeł Polska CerekiewLiczba meczów: 10
19Cukrownik BaborówLiczba meczów: 9
20Odra BierawaLiczba meczów: 9
21Stal NysaLiczba meczów: 9
22Unia KrapkowiceLiczba meczów: 9
23Polonia BiałaLiczba meczów: 8
24LZS MaciowakrzeLiczba meczów: 8
25Ruch ZdzieszowiceLiczba meczów: 8
26Rolnik LewiceLiczba meczów: 7
27MZKS NysaLiczba meczów: 7
28Odra II OpoleLiczba meczów: 7
29Zryw OpawicaLiczba meczów: 7
30Polonia GłubczyceLiczba meczów: 7
31Fortuna GłogówekLiczba meczów: 6
32LZS GierałtowiceLiczba meczów: 6
33Unia GłuchołazyLiczba meczów: 6
34KTS KłodnicaLiczba meczów: 6
35LZS LisięciceLiczba meczów: 6
36LZS Łąki KozielskieLiczba meczów: 6
37LZS ŁężceLiczba meczów: 6
38Fortuna OstrożnicaLiczba meczów: 6
39Fortuna WitosławiceLiczba meczów: 6
40Pogoń WojnowiceLiczba meczów: 6
41Gwardia OpoleLiczba meczów: 5
42KKS KluczborkLiczba meczów: 5
43Zryw PawłowiczkiLiczba meczów: 5
44LZS PoborszówLiczba meczów: 5
45Stal ZawadzkieLiczba meczów: 5
46Włókniarz KietrzLiczba meczów: 5
47Górnik BabiceLiczba meczów: 4
48Start BogdanowiceLiczba meczów: 4
49Sokół BoguchwałówLiczba meczów: 4
50Victoria ChróściceLiczba meczów: 4
51LZS DytmarówLiczba meczów: 4
52LZS GościęcinLiczba meczów: 4
53Partyzant KazimierzLiczba meczów: 4
54Kombinat GłubczyceLiczba meczów: 4
55LZS KotlarniaLiczba meczów: 4
56Start NamysłówLiczba meczów: 4
57Orzeł NiemodlinLiczba meczów: 4
58KS SławięciceLiczba meczów: 4
59Po-Ra-Wie II WiększyceLiczba meczów: 4
60Troja WłodzieninLiczba meczów: 4
61Iskra ZopowyLiczba meczów: 4
62Orzeł DzierżysławLiczba meczów: 3
63Kresowianka Nowa WieśLiczba meczów: 3
64Victoria PomorzowiceLiczba meczów: 3
65BTP Stal BrzegLiczba meczów: 3
66Sparta ZawiszyceLiczba meczów: 3
67Victoria ŻyrowaLiczba meczów: 3
68Rolnik BiedrzychowiceLiczba meczów: 2
69LZS BodzanówLiczba meczów: 2
70Budowlani Strzelce OpolskieLiczba meczów: 2
71Victoria II CisekLiczba meczów: 2
72TOR Dobrzeń WielkiLiczba meczów: 2
73Fortuna II GłogówekLiczba meczów: 2
74Stal GrobnikiLiczba meczów: 2
75RTS Koźle Rogi K-KLiczba meczów: 2
76LZS LubrzaLiczba meczów: 2
77Małapanew OzimekLiczba meczów: 2
78Małapanew II OzimekLiczba meczów: 2
79Czarni OtmuchówLiczba meczów: 2
80Pogoń II PrudnikLiczba meczów: 2
81Polonia PogórzeLiczba meczów: 2
82LZS RacławiczkiLiczba meczów: 2
83Piast RakówLiczba meczów: 2
84LZS RozkochówLiczba meczów: 2
85LZS RzepceLiczba meczów: 2
86Zawisza Stara KuźniaLiczba meczów: 2
87LZS Stare KotkowiceLiczba meczów: 2
88Polonia Ściborzyce WielkieLiczba meczów: 2
89LZS Ścinawa NyskaLiczba meczów: 2
90Stal TłustomostyLiczba meczów: 2
91KS TwardawaLiczba meczów: 2
92Rolnik II UrbanowiceLiczba meczów: 2
93LZS WalceLiczba meczów: 2
94Włókniarz II KietrzLiczba meczów: 2
95Zryw WysokaLiczba meczów: 2
96Carbo GliwiceLiczba meczów: 1
97Celuloza KostrzynLiczba meczów: 1
98Victoria CisekLiczba meczów: 1
99GKS JastrzębieLiczba meczów: 1
100Błękitni JaryszówLiczba meczów: 1
101Kolejarz Zielona GóraLiczba meczów: 1
102LZS PilszczLiczba meczów: 1
103LKS II PoborszówLiczba meczów: 1
104Polonia NysaLiczba meczów: 1
105Polonia WołczynLiczba meczów: 1
106Radomiak RadomLiczba meczów: 1
107Sparta ZabrzeLiczba meczów: 1
108Stal RzeszówLiczba meczów: 1
109Śląsk II WrocławLiczba meczów: 1
110Tarnovia Tarnów OpolskiLiczba meczów: 1
111Skalnik Tarnów OpolskiLiczba meczów: 1
112Unia TułowiceLiczba meczów: 1

Lokalne rozgrywki piłkarskie – Sezony

Zestawienie archiwalnych sezonów piłkarskich lig i pucharów na Opolszczyźnie.

Seniorzy - Juniorzy - Jun. mł - Trampkarze - Trampkarze 7-osob. - Młodzicy - Orliki
Liga - Puchar
Wszystkie - IV - O - A - B - C - D
Wszystkie - Kędzierzyn-Koźle - Głubczyce - Prudnik - Nysa - Opole

Lista drużyn
Mistrzowie lig

2022/23IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
2021/22IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
2020/21IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
2019/20IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
2018/19IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13
2017/18IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13
2016/17IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13B klasa Opole 14B klasa Opole 15
2015/16IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13B klasa Opole 14B klasa Opole 15
2014/15IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13B klasa Opole 14B klasa Opole 15
2013/14IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Brzeg 1B klasa Brzeg 2B klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2B klasa Kluczbork 1
B klasa Kluczbork 2B klasa Kluczbork 3B klasa Nysa 1
B klasa Nysa 2B klasa Nysa 3B klasa Olesno
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Prudnik
B klasa Strzelce Opolskie 1B klasa Strzelce Opolskie 2B klasa Strzelce Opolskie 3
2012/13IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Brzeg 1B klasa Brzeg 2B klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2B klasa Kluczbork 1
B klasa Kluczbork 2B klasa Kluczbork 3B klasa Nysa 1
B klasa Nysa 2B klasa Nysa 3B klasa Olesno
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie 1B klasa Strzelce Opolskie 2
2011/12IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa Brzeg 1B klasa Brzeg 2
B klasa Głubczyce 1B klasa Głubczyce 2B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2B klasa Kluczbork 1B klasa Kluczbork 2
B klasa Kluczbork 3B klasa Kluczbork 4B klasa Nysa 1
B klasa Nysa 2B klasa Nysa 3B klasa Olesno
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Prudnik 1B klasa Prudnik 2
B klasa Strzelce Opolskie 1B klasa Strzelce Opolskie 2B klasa Strzelce Opolskie 3
2010/11IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa Brzeg 1B klasa Brzeg 2
B klasa Głubczyce 1B klasa Głubczyce 2B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2B klasa Kluczbork 1B klasa Kluczbork 2
B klasa Kluczbork 3B klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Nysa 3B klasa OlesnoB klasa Opole 1
B klasa Opole 2B klasa Opole 3B klasa Opole 4
B klasa Prudnik 1B klasa Prudnik 2B klasa Strzelce Opolskie 1
B klasa Strzelce Opolskie 2B klasa Strzelce Opolskie 3C klasa Kluczbork 1
C klasa Kluczbork 2C klasa Nysa
2009/10IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OlesnoB klasa Opole 1B klasa Opole 2
B klasa Opole 3B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie
C klasa BrzegC klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa KluczborkC klasa NamysłówC klasa Nysa 1
C klasa Nysa 2C klasa OpoleC klasa Prudnik
C klasa Strzelce Opolskie
2008/09IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OlesnoB klasa Opole 1B klasa Opole 2
B klasa Opole 3B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie
C klasa BrzegC klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa KluczborkC klasa NamysłówC klasa Nysa 1
C klasa Nysa 2C klasa OpoleC klasa Prudnik
C klasa Strzelce Opolskie
2007/08IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1*A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa Brzeg*B klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice*
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OlesnoB klasa Opole 1*B klasa Opole 2*
B klasa Opole 3*B klasa Prudnik*B klasa Strzelce Opolskie
C klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2C klasa Głubczyce 1
C klasa Głubczyce 2C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kluczbork
C klasa NamysłówC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa Opole*C klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie 1*
C klasa Strzelce Opolskie 2*
2006/07IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OlesnoB klasa Opole 1B klasa Opole 2
B klasa Opole 3B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie
C klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2C klasa Głubczyce 1
C klasa Głubczyce 2C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kluczbork
C klasa NamysłówC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa OpoleC klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie 1
C klasa Strzelce Opolskie 2
2005/06IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa Namysłów*B klasa Nysa 1*B klasa Nysa 2
B klasa Nysa 3B klasa OlesnoB klasa Opole 1
B klasa Opole 2B klasa Opole 3B klasa Prudnik
B klasa Strzelce OpolskieC klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2
C klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kluczbork
C klasa NamysłówC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa OpoleC klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie 1
C klasa Strzelce Opolskie 2
2004/05IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Nysa 3B klasa OlesnoB klasa Opole 1
B klasa Opole 2B klasa Opole 3B klasa Prudnik
B klasa Strzelce OpolskieC klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2
C klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kluczbork
C klasa NamysłówC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa Nysa 3C klasa OpoleC klasa Prudnik
C klasa Strzelce Opolskie
2003/04IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa Kluczbork 1B klasa Kluczbork 2
B klasa Kluczbork 3B klasa Kluczbork 4B klasa Krapkowice
B klasa Nysa 1B klasa Nysa 2B klasa Nysa 3
B klasa OlesnoB klasa Opole 1B klasa Opole 2
B klasa Opole 3B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie
C klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2C klasa Głubczyce
C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa OpoleC klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie
2002/03IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa GłubczyceB klasa Kędzierzyn-Koźle
B klasa KrapkowiceB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Nysa 3B klasa OlesnoB klasa Prudnik
B klasa Strzelce OpolskieC klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa Nysa 1C klasa Nysa 2C klasa Nysa 3
C klasa Opole 1C klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie
2001/02IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Głubczyce*
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
C klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1
C klasa Nysa 2C klasa Nysa 3C klasa Opole 1
C klasa Opole 2
2000/01IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OpoleB klasa PrudnikC klasa Głubczyce
C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa OpoleC klasa Prudnik 1C klasa Prudnik 2
1999/00IV Liga Makroregion śląski 2Klasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa GłubczyceB klasa Kędzierzyn-Koźle
B klasa Nysa 1B klasa Nysa 2C klasa Głubczyce
C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa Nysa 3
1998/99IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Opole 2C klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa Nysa 1C klasa Nysa 2C klasa Opole 2
1997/98IV Liga Makroregion śląski 2Liga wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa NysaC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa Nysa 1C klasa Nysa 2C klasa Nysa 3
1996/97IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa NysaC klasa Głubczyce
C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
D klasa Nysa
1995/96IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
C klasa Kędzierzyn-Koźle
1994/95IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Głubczyce 1B klasa Głubczyce 2B klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa Kędzierzyn-Koźle
1993/94IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kędzierzyn-Koźle*
1992/93IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-Koźle
1991/92IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 1
C klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1990/91IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
1989/90IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3
1988/89Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3C klasa Kędzierzyn-Koźle
1987/88Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3B klasa Głubczyce 2*
1986/87Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
1985/86Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
1984/85Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 1
1983/84Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 3
C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1982/83Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1981/82Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1980/81Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1979/80Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3*B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2
B klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4C klasa Kędzierzyn-Koźle 5
1978/79Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2
B klasa PrudnikC klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4C klasa Prudnik 1
C klasa Prudnik 2
1977/78Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1976/77Klasa wojewódzka OpoleA klasa (międzypowiatowa) Opole 1*A klasa (międzypowiatowa) Opole 2*
A klasa (międzypowiatowa) Opole 3B klasa (powiatowa) Kędzierzyn-Koźle 1B klasa (powiatowa) Kędzierzyn-Koźle 2
1975/76Klasa wojewódzka Opole 1Klasa wojewódzka Opole 2A klasa Opole 1*
A klasa Opole 2*A klasa Opole 3*A klasa Opole 4
1974/75Klasa wojewódzka Opole 1Klasa wojewódzka Opole 2A klasa Opole 1*
A klasa Opole 2*A klasa Opole 3A klasa Opole 4*
C klasa (gminna) Kędzierzyn-Koźle 1C klasa (gminna) Kędzierzyn-Koźle 2C klasa (gminna) Kędzierzyn-Koźle 3
1973/74Klasa wojewódzka Opole 1Klasa wojewódzka Opole 2A klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Brzeg*B klasa Grodków 1*B klasa Grodków 2*
B klasa Kluczbork*B klasa KoźleB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Niemodlin*B klasa Olesno
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Prudnik 1
B klasa Prudnik 2B klasa Strzelce OpolskieC klasa Brzeg 1*
C klasa Brzeg 2*C klasa Grodków*C klasa Kluczbork 1*
C klasa Kluczbork 2*C klasa Koźle 1C klasa Koźle 2
C klasa Koźle 3C klasa KrapkowiceC klasa Nysa 1
C klasa Nysa 2C klasa Nysa 3C klasa Olesno
C klasa Opole 1C klasa Opole 2C klasa Prudnik 1
C klasa Prudnik 2C klasa Strzelce Opolskie
1972/73Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Nysa
B klasa Prudnik 1B klasa Prudnik 2
1971/72Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4
1970/71Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4
1969/70Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1968/69Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1967/68Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1966/67Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1965/66Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1964/65Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
B klasa Koźle*
1963/64Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
C klasa Głubczyce 1C klasa Głubczyce 2C klasa Głubczyce 3
C klasa Głubczyce 4
1962/63Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1961/62Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1961Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1960III Liga OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4
1959Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1958Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1957Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1956A klasa Opole 1A klasa Opole 2D klasa Koźle 2
1955A klasa Opole 1A klasa Opole 2
1954A klasa Opole 1A klasa Opole 2B klasa Opole 2
B klasa Opole 4D klasa Koźle 1
1953A klasa OpoleB klasa Opole 3
* - rozgrywki, w których brak kompletu wyników.
Źródła

Powyższe zestawienie jest próbą zebrania informacji o piłce nożnej na Opolszczyźnie. Dane są kompilacją informacji z wielu źródeł. Niestety nie mam pewności co do poprawności tych danych. Zdarza się, że te same tabele mają inną postać w zależności od źródła. Błędy są przeróżne. Podczas analizy zauważone pomyłki dotyczyły wszystkich aspektów: miejsc, bramek, punktów, nazw i ilości drużyn.
W przypadkach spornych, jako poprawne uznaję te, które są zgodne z danymi w "Almanachu opolskiej piłki nożnej".