Mistrzowie

Poniższe zestawienie zawiera drużyny, które zostały ujęte w tabelach przedstawionych w dziale rozgrywek piłkarskich na Opolszczyźnie.

Seniorzy - Juniorzy - Jun. mł - Trampkarze - Trampkarze 7-osob. - Młodzicy - Orliki
Liga - Puchar
Wszystkie - Kędzierzyn-Koźle - Głubczyce - Prudnik - Nysa - Opole

Lista sezonów
Lista drużyn
IV
1Skalnik Gracze3
TOR Dobrzeń Wielki3
2BKS Stal Bielsko-Biała2
Swornica Czarnowąsy2
Polonia Głubczyce2
Polonia Nysa2
3BBTS Włókniarz Bielsko-Biała1
Ruch Zdzieszowice1
KS Sławięcice1
Chemik Kędzierzyn-Koźle1
Start Namysłów1
Raków II Częstochowa1
Pasjonat Dankowice1
Włókniarz Kietrz1
Rozwój Katowice1
Górnik MK Katowice1
Concordia Knurów1
MKS Kluczbork1
LZS Leśnica1
Start Bogdanowice1
Odra Opole1
Małapanew Ozimek1
LZS Piotrówka1
BTP Stal Brzeg1
LZS Głuszyna1
LZS Starowice Dolne1
O
1Pogoń Prudnik6
2Chemik Kędzierzyn-Koźle5
3MZKS Nysa4
Małapanew Ozimek4
Polonia Głubczyce4
4Stal Nysa3
BTP Stal Brzeg3
Unia Racibórz3
Unia Krapkowice3
KKS Kluczbork3
Odra II Opole3
5Czarni Otmuchów2
Start Namysłów2
Polonia Nysa2
Victoria Cisek2
Olimpia Lewin Brzeski2
TOR Dobrzeń Wielki2
LZS Walce2
6Stal Racibórz1
Stal Zawadzkie1
WKS Pancerni Nysa1
Unia Tułowice1
Fortuna Głogówek1
Korona Krępna1
Start Jełowa1
Śląsk Łubniany1
Włókniarz Kietrz1
Skalnik Tarnów Opolski1
Skalnik Gracze1
KS Sławięcice1
Silesius Kotórz Mały1
Budowlani Strzelce Opolskie1
LZS Starościn1
Burza Gręboszów1
Orzeł Branice1
Burza Lipki1
LZS Poborszów1
LZS Proślice1
Start Bogdanowice1
Start Dobrodzień1
Ruch Zdzieszowice1
LKS Ligota Turawska1
Orzeł Źlinice1
MKS II Kluczbork1
KS Krasiejów1
Otmęt Krapkowice1
Victoria Chróścice1
Racłavia Racławice Śląskie1
LZS Kup1
LZS Starowice Dolne1
LZS Głuszyna1
Unia Kolonowskie1
Piast Strzelce Opolskie1
LZS Skorogoszcz1
Unia Głuchołazy1
Bogacica1
Handlowiec Domaszkowice1
A
1Stal Zawadzkie7
2Budowlani Strzelce Opolskie6
3Gwardia Opole5
Odra II Opole5
Małapanew Ozimek5
4TOR Dobrzeń Wielki4
Górnik Januszkowice4
Orzeł Niemodlin4
Unia Głuchołazy4
Sparta Paczków4
Polonia Biała4
Fortuna Głogówek4
Orzeł Branice4
Polonia Głubczyce4
5Czarni Otmuchów3
Start Namysłów3
Polonia Nysa3
BTP Stal Brzeg3
Unia Tułowice3
LZS Kuniów3
EL KON Goświnowice3
Unia II Racibórz3
Tempo Opole3
Pionier Strzelce Opolskie3
LZS Starościn3
Start Siołkowice3
Włókniarz Kietrz3
KS Twardawa3
Pogoń Łosiów3
6Polonia Wołczyn2
Małapanew II Ozimek2
Ruch Zdzieszowice2
GKS Grodków2
Góral Sidzina2
Skalnik Tarnów Opolski2
Piast Gorzów Śląski2
Metalowiec Łambinowice2
Orzeł Polska Cerekiew2
OKS Olesno2
Unia Krapkowice2
Odra Brzeg2
Otmęt Krapkowice2
Burza Lipki2
Widawa Lubska2
LZS Kałków2
Sudety Burgrabice2
LZS Ścinawa Nyska2
Jedność Rozmierka2
UKS Karnków2
LZS Jędrzychów2
Polonia Karłowice2
LZS Lisięcice2
Victoria Chróścice2
Victoria Cisek2
Metal II Kluczbork2
Orzeł Reńska Wieś2
Odra Kędzierzyn-Koźle2
Naprzód Niezdrowice2
Start Bogdanowice2
7Budowlani Pokój1
Rafamet Kuźnia Raciborska1
Błękitni Jaryszów1
Cukrownik Baborów1
Unia Murów1
LZS Ujazd1
Tarnovia Tarnów Opolski1
MZKS Nysa1
KTS Kłodnica1
Śląsk Łubniany1
LZS Łowkowice1
Olimpia Lewin Brzeski1
MKS Gogolin1
Skalnik Gracze1
MZKS II Nysa1
TKKF Blachowianka Blachownia1
Stal II Brzeg1
Pogoń II Prudnik1
LZS Krzanowice1
Stal Racibórz1
Opolanin Opole1
WKS Pancerni Nysa1
LZS Tworków1
Kabewiak Prudnik1
Stal Nysa1
KKS Kluczbork1
Czarni Korfantów1
LZS Rożnów1
LZS Rusocin1
Budowlani Strojec1
Wiking Opole1
Victoria Dobrzyń1
LZS Leśnica1
MKS II Kluczbork1
Piomar Przywory1
LZS Piątkowice1
LZS Piotrówka1
Rolnik Wierzbica Górna1
LZS Sławice1
LZS Konradowa1
LZS Rybna1
Start II Namysłów1
LZS Mańkowice1
Żubry Smarchowice Śląskie1
LZS Kup1
LZS Chrząstowice1
LZS Racławiczki1
LZS Gronowice1
Stal Osowiec1
LZS Rudniki1
LZS Bodzanów1
Rodło Opole1
LZS Kościeliska1
Start Jełowa1
MKS Wołczyn1
LZS Skorogoszcz1
LZS Stary Ujazd1
Motor Praszka1
LKS Ligota Turawska1
Korona Krępna1
Po-Ra-Wie Większyce1
Włókniarz II Kietrz1
LZS Walce1
Kombinat Głubczyce1
LKS Spartan Grudynia Wielka1
KS Sławięcice1
Bogacica1
LZS Skarbimierz1
Handlowiec Domaszkowice1
LZS Bierdzany1
Odrzanka Dziergowice1
Zieloni Ligota Tułowicka1
Silesius Kotórz Mały1
Elektromet Gołuszowice1
LZS Gościęcin1
KS II Sławięcice1
LZS Poborszów1
Racłavia Racławice Śląskie1
LZS Obrowiec1
ZKS Górażdże1
Ruch II Zdzieszowice1
Chemik Kędzierzyn-Koźle1
Po-Ra-Wie II Większyce1
LZS Węża1
Pogoń Prudnik1
LZS Ligota Dolna1
Polonia Prószków1
LZS Raszowa1
LZS Biała Nyska1
B
1KS Sławięcice4
Cukrownik Baborów4
KS Cisowa4
Rolnik Lasocice4
LZS Kościerzyce4
LZS Biała Nyska4
2Partyzant Kazimierz3
Unia Głuchołazy3
Śląsk Reńska Wieś3
TKKF Blachowianka Blachownia3
LKS Spartan Grudynia Wielka3
Sokół Boguchwałów3
LZS Uszyce3
Gazownik Wawelno3
Polonia Domaszowice3
Otmęt Krapkowice3
Odrzanka Dziergowice3
Bogacica3
Victoria II Chróścice3
Polonia Prószków3
LZS Dąbrówka Górna3
Prosna Zdziechowice3
LZS Szczedrzyk3
Błękitni Jaryszów3
Agfa Prusinowice3
Polonia Karłowice3
LZS Wójcice3
TOR II Dobrzeń Wielki3
Polonia Przylesie3
3Góral Sidzina2
Dziewiętlice2
Polonia Biała2
LZS Kadłubiec2
Polonia Wołczyn2
Metalowiec Łambinowice2
Rudatom Kępa2
LZS Popielów2
Orzeł Reńska Wieś2
LZS Meszno2
LZS Bugaj Nowy2
Orzeł Niemodlin2
Naprzód Jemielnica2
LZS Racławiczki2
EL KON Goświnowice2
Strażak Lipniki2
LZS Ligota Oleska2
LZS Piotrówka2
LZS Nowy Dwór2
Żądło Sucha Psina2
LZS Leśnica2
Fortuna Głogówek2
Zawisza Stara Kuźnia2
Górnik Januszkowice2
LZS Inter Mechnica2
Victoria Łany2
Orzeł Dzierżysław2
Kombinat Głubczyce2
Troja Włodzienin2
LZS Lisięcice2
Zryw Wysoka2
Zryw Pawłowiczki2
Polonia Pogórze2
Start II Namysłów2
Orzeł II Źlinice2
LZS Chocianowice2
Źródło Krośnica2
LZS Jędrzychów2
LZS II Głuszyna2
Orzeł Polska Cerekiew2
Radawie2
LZS Sławice2
Zieloni Ligota Tułowicka2
LZS Polski Świętów2
Burza Lipki2
Stal Zawadzkie2
LZS Czarnolas2
LKS Krzywiczyny2
MKS Wołczyn2
LZS Luboszyce2
Odra Kąty Opolskie2
LZS Dytmarów2
LZS Kujakowice2
LZS Skorogoszcz2
LZS Włochy2
Sudety Moszczanka2
LZS Głuszyna2
LZS Bodzanów2
LZS Wichrów2
Orzeł Olszanka2
Rolnik Lewice2
Racłavia Racławice Śląskie2
LZS Czyżowice2
4Czarni Korfantów1
Stobrawa Wachowice1
Start Jełowa1
LZS Chorula1
LZS Gałążczyce1
LZS Ligota Dolna1
LZS Rożnów1
LZS Starościn1
Polonia Głuchołazy1
LZS Kadłub1
LZS Żywocice1
LZS Starowice Dolne1
LZS Łukowice Brzeskie1
LZS Smardy1
Widawa Wilków1
KS II Krasiejów1
LZS Lubrza1
Budowlani Strzelce Opolskie1
LZS Gryżów1
LZS Chrząstowice1
LZS Dębowiec (Prudnik)1
Jedność Rozmierka1
Żubry Smarchowice Śląskie1
Ruch II Zdzieszowice1
LZS Rudniki1
Brynica1
LZS Przysiecz1
LZS Kup1
Rolnik Wierzbica Górna1
Wiking Opole1
LZS Kuniów1
Budowlani Pokój1
MKS II Gogolin1
LZS Jasienica Górna1
Unia Tułowice1
LZS Kopice1
MKS II Kluczbork1
Kłos Rychnów1
LZS Piątkowice1
LZS Karłowice Wielkie1
Rodło Opole1
Piast Strzelce Opolskie1
LZS Raszowa1
KS Twardawa1
Górnik Babice1
Polonia Ściborzyce Wielkie1
LZS Poborszów1
Sparta Zawiszyce1
LZS Kobylice1
Po-Ra-Wie II Większyce1
Włókniarz II Kietrz1
LZS Kotlarnia1
LZS Pilszcz1
Chemik II Kędzierzyn-Koźle1
LZS Łężce1
Pogoń Wojnowice1
Zryw Opawica1
Chemik Kędzierzyn-Koźle1
Iskra Zopowy1
Rozumice1
KTS Kłodnica1
Włókniarz Nędza1
Unia Kolonowskie1
LZS Rzepce1
LZS II Ujazd1
Po-Ra-Wie Większyce1
LZS Przedmość1
Rolnik Urbanowice1
Stal II Brzeg1
LZS Staniszcze Wielkie1
LZS Kamiennik1
Unia II Głuchołazy1
KS Start Olesno1
LZS Rybna1
Meteor Jasienica Dolna1
Odra Bierawa1
LZS Polanowice1
LZS Kruszyna1
Rzemiosło Dziewkowice1
LZS Żytniów1
LZS Koperniki1
Farmer Szonów1
LZS Lasowice Wielkie1
Motor Praszka1
Dąbrowa1
LZS Daniec1
LZS Buków1
Handlowiec Domaszkowice1
Korona Krępna1
LZS Skarbimierz1
LZS Izbicko1
Unia II Kolonowskie1
LZS Wojsław1
KS Nowy Świętów1
Pogoń Mikowice1
LZS Żelazna1
LZS II Starowice Dolne1
LZS Kujawy1
LZS Maciejowice1
Hetman Byczyna1
LZS Kościeliska1
LZS Wrzoski1
LZS Bierdzany1
Orzeł Mokre Łany1
UKS Karnków1
Unia II Krapkowice1
LZS Trzeboszowice1
Piast Gorzów Śląski1
Groszmal Opole1
Olimpia II Lewin Brzeski1
LZS Krasna Góra1
Źródło II Krośnica1
LZS Stary Ujazd1
Błękitni Przecza1
LZS Gronowice1
LZS Radomierowice1
KS Metal 1961 Kluczbork1
LZS Grudzice1
Chrząszcz Chrząszczyce1
LZS Chróścina Nyska1
LZS Gościce1
Fortuna II Głogówek1
Naprzód Niezdrowice1
LZS Gościęcin1
Start Bogdanowice1
Odra Kędzierzyn-Koźle1
LZS Nowa Cerekiew1
Victoria Cisek1
Orzeł Branice1
LZS Michałów1
Widawa Lubska1
LZS Obrowiec1
LZS Konradowa1
LZS Kowale1
Stal Osowiec1
LZS Prądy1
LZS Biadacz1
Pogoń Kostów1
Bizon Bąkowice1
LZS Goworowice1
Victoria Żyrowa1
Gwardia II Opole1
Tempo II Opole1
LZS Chrzelice1
LZS Radostynia1
LZS Pokrzywnica1
Gryf Brzozowiec1
Pogoń II Prudnik1
Pogoń III Prudnik1
Tęcza Kietrz-Kozłówki1
LZS Wierzbie1
LZS Przylesie Dolne1
LZS Ligota Wielka1
LZS Regulice1
LZS Łąka Prudnicka1
LZS Mechnice1
Piomar Przywory1
Podzamcze Nysa1
LZS Kamienica Nyska1
Atom Grądy1
Sudety Burgrabice1
Przyjaźn Bolko Opole1
Włókniarz Dylaki1
Kabewiak II Prudnik1
C
1LZS Stare Koźle4
2Piast Raków3
LZS Kobylice3
Naprzód Długomiłowice3
LZS Maciowakrze3
LZS Łężce3
3LZS Nowa Cerekiew2
LZS Krzywizna2
Podzamcze Nysa2
LZS Sękowice2
Plon Błotnica Strzelecka2
LZS Gierałcice2
Pionier Jastrzębie2
Odrzanka Dziergowice2
Ruch Zubrzyce2
Zryw Opawica2
KTS Kłodnica2
LZS Poborszów2
LZS Janów2
LZS Klisino2
LZS Lisięcice2
Sparta Zawiszyce2
LZS Hajduki Nyskie2
LZS Rudziczka2
4Ściborzyce Małe1
Start Bogdanowice1
LZS Kochłowice1
Pogoń Mikowice1
Czarni Korfantów1
Orły Woskowice Małe1
KS II Krasiejów1
LZS Obórki1
LZS Borkowice1
Piast Minkowskie1
Grom Mroczkowa1
EL KON Goświnowice1
Orzeł II Źlinice1
Polonia Pogórze1
Orzeł Mokre Łany1
LZS Wojsław1
Rolnik Paruszowice1
Namysłowianka Namysłów1
Ujeździec1
Kosorowice1
LZS Niemysłowice1
LZS Staniszcze Wielkie1
Tęcza Szymiszów1
LZS Młodoszowice1
Sokół Małujowice1
Góral Sidzina1
LZS Koperniki1
Dąbrowa1
LZS Olbrachcice1
LZS Izbicko1
LZS Starowice Dolne1
RTS Koźle Rogi K-K1
Zawisza Stara Kuźnia1
Kombinat Głubczyce1
Górnik Babice1
Egipt Krzyżowice1
Pogoń Wojnowice1
Stal Tłustomosty1
Victoria Pomorzowice1
Po-Ra-Wie Większyce1
Odra Bierawa1
Orzeł Polska Cerekiew1
Zryw Pawłowiczki1
LZS Bliszczyce1
Rafamet Kuźnia Raciborska1
LZS Granica Równe1
Rolnik Lewice1
Śląsk Reńska Wieś1
Ruch Steblów1
TKKF Blachowianka Blachownia1
LZS Biadacz1
LZS Dąbrowa Namysłowska1
LZS Siestrzechowice1
LZS Wierzbno1
Wiking II Opole1
Rolnik Biedrzychowice1
LZS Grodzisko1
LZS Poręba1
Śląsk Kędzierzyn-Koźle1
LZS Spółdzielca Ucieszków1
Sokół Boguchwałów1
LZS Wierzbiec1
LZS Browiniec Polski1
LZS Pociękarb1
LZS Gościęcin1
Victoria Cisek1
LZS Pilszcz1
LZS Chomiąża1
Troja Włodzienin1
Victoria Łany1
LZS Gierałtowice1
LZS Wódka1
Fortuna Witosławice1
Orzeł Dzierżysław1
LZS Kopice1
Burza II Lipki1
LZS Kuniów1
LZS Jędrzychów1
LZS Karłowice Wielkie1
Swornica II Czarnowąsy1
Polkon Konradów1
Sokół Zalesie Śląskie1
LZS Bąków (k. Grodkowa)1
LZS Kościerzyce1
LZS Stary Grodków1
LZS Wyszków Śląski1
Bizon Kurznie1
LZS Rzepce1
LZS Kadłub1
Piast Strzelce Opolskie1
LZS Radomierowice1
LZS Komprachcice1
LZS Łąka (k. Nysy)1
Agfa Prusinowice1
LZS Biskupów1
Jedność Rozmierka1
LZS Nowa Wieś Prudnicka1
LZS Mieszkowice1
Stobrawa Wachowice1
LZS Korzonek1
LZS Dąbrówka Górna1
Tęcza Kietrz-Kozłówki1
LZS Roszkowice1
LZS Ligota Dolna1
LZS Szydłowice1
LZS Osiek Grodkowski1
Elektromet Gołuszowice1
LZS Janowa1
LZS Polski Świętów1
LZS Krzyżkowice1
Walka Radoszowice1
Odra Kąty Opolskie1
LZS Konradowa1
LZS Maciejowice1
Huragan Grabin1
Polonia Głuchołazy1
LZS Trzeboszowice1
Sparta II Paczków1
Czarni II Otmuchów1
LZS Wierzbięcice1
LZS Golczowice1
LZS Wójcice1
LZS Meszno1
Niwnica1
LZS Biała Nyska1
Polonia II Nysa1
D
1Ruch Steblów1
LZS Gościęcin1
Grom Mroczkowa1
LZS Stare Koźle1
Zryw Pawłowiczki1
LZS Wronin1

Strzelcy

Poniższa lista zawiera wszystkich udokumentowanych zdobywców bramek dla Spartana.

Seniorzy Juniorzy Jun. mł. Trampkarze Trampkarze 7-osob. Młodzicy

Strzelcy (liga + puchary)
1Joszko Krzysztof101
2Zagrobelny Marek45
3Kosoń Andrzej38
4Wanisch Arkadiusz35
5Kirc Jakub33
Prochera Łukasz33
7Drapiewski Sylwester32
8Drapiewski Marcin30
9Słota Mariusz29
10Cesarz Marek25
11Batycki Damian18
12Jasiński Stanisław16
Lukaszczyk Radosław16
14Kwiatkowski Jacek15
Walczyk Piotr15
Weinert Michał15
17Baklarz Krzysztof14
Słowik Wojciech14
19Breitkopf Rajmund13
Pęgiel Dawid13
21Siwik Tomasz12
22Będziński Rafał11
Kus Konrad11
Nowicki Marek11
Remin Krzysztof11
26Karpiel Wojciech10
Mucha A10
Pilipczuk Przemysław10
Sosna Wojciech10
30Bryłka Marcin9
31Cichoń Kristof8
Łuczkowski B8
Plata Arkadiusz8
Skupniewicz Grzegorz8
35Prochera Bartosz7
Prochera Stanisław7
Prus Tomasz7
Stańczyk Przemysław7
Szweda Marek7
Wysocki Ryszard7
41Biały Robert6
Czarnota Rafał6
Moj Patryk6
Zagrobelny Jakub6
45Cieślok Marian5
Derkacz Dawid5
Jasiński Michał5
Karabin 5
Kwoczała 5
50Fit Marek4
Hohmann Jakub4
Kaniecki Łukasz4
Karpiel Łukasz4
Kwapik Jerzy4
Simbol 4
Wojdyła Łukasz4
Zwierz Mariusz4
58Bukowiec Paweł3
Derkacz Krzysztof3
Joszko Roman3
Kadyła Marek3
Niedzielski Michał3
Ździebko 3
64Baron Marcin2
Hawron Jarosław2
Jakosz Marcin2
Kopek Krystian2
Kopij K2
Ostrowski Denis2
Rulewski Andrzej2
Słota Kamil2
Szczygielski Patryk2
Sznajd 2
Ziółkowski Piotr2
75Bajewicz 1
Derdak Arkadiusz1
Florek Michał1
Kocur 1
Krawczyk Mateusz1
Kwiatkowski Bogdan1
Maćkowiak Jakub1
Madea Maciej1
Majkowski Ryszard1
Małecki 1
Perz 1
Prochera Józef1
Skupniewicz Piotr1
Staroń Andrzej1
Wilk Tomasz1

Dokumentacja sezonów

Drużyny

Poniższe zestawienie zawiera drużyny, które zostały ujęte w tabelach przedstawionych w dziale rozgrywek piłkarskich na Opolszczyźnie.

Wszystkie - Sezon po sezonie

Lista sezonów
Mistrzowie lig
Zdobywcy pucharów
Lp.MiejscowośćNazwa
1AndrychówBeskid Andrychów
2BabiceGórnik Babice
3BabiceGórnik II Babice
4BaborówCukrownik Baborów
5BaborówCukrownik II Baborów
6BaborówTramp Baborów
7BażanyLZS Bażany
8BąkowiceBizon Bąkowice
9Bąków (k. Grodkowa)LZS Bąków (k. Grodkowa)
10Bąków (k. Kluczborka)LZS Bąków (k. Kluczborka)
11BernaciceLZS Bernacice
12BiadaczLZS Biadacz
13BiałaPolonia Biała
14BiałaPolonia II Biała
15Biała NyskaLZS Biała Nyska
16Biała NyskaLZS II Biała Nyska
17BiechówLZS Biechów
18BiedrzychowiceRolnik Biedrzychowice
19BiedrzychowiceRolnik II Biedrzychowice
20BieliceDelta Bielice
21Bielsko-BiałaBBTS Włókniarz Bielsko-Biała
22Bielsko-BiałaBKS Stal Bielsko-Biała
23BieńkowiceLZS Bieńkowice
24BierawaOdra Bierawa
25BierdzanyLZS Bierdzany
26BiestrzykowiceOrzeł Biestrzykowice
27Biskupice (k. Kluczborka)LZS Biskupice
28BiskupówLZS Biskupów
29Blachownia ŚląskaTKKF Blachowianka Blachownia
30Blachownia ŚląskaTKKF Blachowianka II Blachownia
31BliszczyceLZS Bliszczyce
32Błotnica StrzeleckaPlon Błotnica Strzelecka
33BodzanowiceKS Bodzanowice
34BodzanówLZS Bodzanów
35BogacicaBogacica
36BogdanowiceStart Bogdanowice
37BogdanowiceStart II Bogdanowice
38BogdanówLZS Bogdanów
39BoguchwałówSokół Boguchwałów
40BoguszyceLZS Boguszyce
41BojanówLZS Bojanów
42Borki MałeAlbor Borki Małe
43Borki WielkieLZS Borki Wielkie
44BorkowiceLZS Borkowice
45BorkowiceLZS II Borkowice
46BorzysławiceLZS Borzysławice
47BoszanówLZS Boszanów
48BraniceOrzeł Branice
49BraniceOrzeł II Branice
50BroniszowiceLZS Broniszowice
51Browiniec PolskiLZS Browiniec Polski
52BrożecLZS Brożec
53BrunyLZS Bruny
54BrynicaBrynica
55BrzegBTP Stal Brzeg
56BrzegStal II Brzeg
57BrzeszczeGórnik Brzeszcze
58BrzezieLZS Brzezie
59BrzezinaLZS Brzezina
60BrzezinkiLZS Brzezinki
61BrzeźceBrzeźce
62BrzozowiecGryf Brzozowiec
63BudzieszowiceLZS Budzieszowice
64Bugaj NowyLZS Bugaj Nowy
65BukowieMechanik Bukowie
66BukówLZS Buków
67BukówLZS II Buków
68BurgrabiceSudety Burgrabice
69BurgrabiceSudety II Burgrabice
70ByczynaHetman Byczyna
71ByczynaHetman II Byczyna
72BytomRozbark Bytom
73BytomSzombierki Bytom
74CharbielinArenda Charbielin
75ChełmekKS Chełmek
76ChmielowiceLKS Chmielowice
77ChmielowiceLKS II Chmielowice
78ChocianowiceLZS Chocianowice
79ChociebórzLZS Chociebórz
80ChomiążaLZS Chomiąża
81ChorulaLZS Chorula
82ChróściceVictoria Chróścice
83ChróściceVictoria II Chróścice
84Chróścina NyskaLZS Chróścina Nyska
85ChruścielówChruścielów
86ChrząstowiceLZS Chrząstowice
87ChrząstowiceLZS II Chrząstowice
88ChrząszczyceChrząszcz Chrząszczyce
89ChrząszczyceOrzeł II Chrząszczyce
90ChrzeliceLZS Chrzelice
91CiecierzynLZS Ciecierzyn
92CiermięciceLZS Ciermięcice
93CieszynPiast Cieszyn
94CisekVictoria Cisek
95CisekVictoria II Cisek
96CisowaKS Cisowa
97CzarnocinLZS Czarnocin
98CzarnolasLZS Czarnolas
99CzarnowąsySwornica Czarnowąsy
100CzarnowąsySwornica II Czarnowąsy
101CzepielowiceLZS Czepielowice
102CzerwionkaGórnik Czerwionka
103Czeska WieśLZS Czeska Wieś
104CzęstochowaGKS Budex Częstochowa
105CzęstochowaRaków Częstochowa
106CzęstochowaRaków II Częstochowa
107CzęstochowaSkra Częstochowa
108CzęstochowaVictoria Częstochowa
109CzyżowiceLZS Czyżowice
110CzyżowiceLZS II Czyżowice
111DalachówKS Dalachów
112DaniecLZS Daniec
113DankowicePasjonat Dankowice
114DąbrowaDąbrowa
115Dąbrowa NamysłowskaLZS Dąbrowa Namysłowska
116Dąbrówka GórnaLZS Dąbrówka Górna
117DebrzyceLZS Debrzyce
118DębowiecLZS Dębowiec (Prudnik)
119Dębska KuźniaLZS Dębska Kuźnia
120DługomiłowiceNaprzód Długomiłowice
121DługomiłowiceNaprzód II Długomiłowice
122DobieszówLZS Dobieszów
123DobraKosmos Dobra
124DobrodzieńStart II Dobrodzień
125Dobrzeń WielkiTOR Dobrzeń Wielki
126Dobrzeń WielkiTOR II Dobrzeń Wielki
127DobrzyńVictoria Dobrzyń
128DolnaLZS Dolna
129DomaradzLZS Domaradz
130DomaszkowiceHandlowiec Domaszkowice
131DomaszkowiceLZS II Domaszkowice
132DomaszowicePolonia Domaszowice
133DylakiWłókniarz Dylaki
134DytmarówLZS Dytmarów
135DytmarówLZS II Dytmarów
136DzbańceDzbańce
137DziećmarówLZS Dziećmarów
138DzielnicaLZS Dzielnica
139DziergowiceOdrzanka Dziergowice
140DziergowiceOdrzanka II Dziergowice
141DzierżkowiceLZS Dzierżkowice
142DzierżysławOrzeł Dzierżysław
143DzierżysławOrzeł II Dzierżysław
144DzierżysławiceLZS Dzierżysławice
145DziewiętliceDziewiętlice
146DziewkowiceRzemiosło Dziewkowice
147FałkowiceLZS Fałkowice
148FrączkówLZS Frączków
149FrydrychówLZS Frydrychów
150GałążczyceLZS Gałążczyce
151GanaWilki Gana
152GąsiorowiceLZS Gąsiorowice
153GierałciceLZS Gierałcice
154GierałtowiceLZS Gierałtowice
155GliwiceCarbo Gliwice
156GliwiceSośnica Gliwice
157GłogówekFortuna Głogówek
158GłogówekFortuna II Głogówek
159GłogówekRolnik Głogówek
160GłubczyceKombinat Głubczyce
161GłubczyceMotor Głubczyce
162GłubczycePiast Głubczyce
163GłubczycePolonia Głubczyce
164GłubczycePolonia II Głubczyce
165GłuchołazyHattrick Głuchołazy
166GłuchołazyPolonia Głuchołazy
167GłuchołazyUnia Głuchołazy
168GłuchołazyUnia II Głuchołazy
169GłuszynaLZS Głuszyna
170GłuszynaLZS II Głuszyna
171GnojnaLZS Gnojna
172GogolinMKS Gogolin
173GogolinMKS II Gogolin
174Gola GrodkowskaLZS Gola Grodkowska
175GolczowiceLZS Golczowice
176GołuszowiceElektromet Gołuszowice
177Gorzów ŚląskiPiast Gorzów Śląski
178GościceLZS Gościce
179GościęcinLZS Gościęcin
180GoświnowiceEL KON Goświnowice
181GoświnowiceEL KON II Goświnowice
182GoświnowiceEL KON III Goświnowice
183GoworowiceLZS Goworowice
184Góra Świętej AnnyLZS Góra Św. Anny
185GórażdżeZKS Górażdże
186GrabinHuragan Grabin
187GrabinaLZS Grabina
188GraczeSkalnik Gracze
189GrądyAtom Grądy
190GrądyAtom II Grądy
191GręboszówBurza Gręboszów
192GrobnikiStal Grobniki
193GrobnikiStal II Grobniki
194GrodkówGKS Grodków
195GrodkówGZ LZS Grodków
196Grodziec (k. Niemodlina)LZS Grodziec (k. Niemodlina)
197Grodziec (k. Ozimka)LZS Grodziec (k. Ozimka)
198GrodziskoLZS Grodzisko
199GronowiceLZS Gronowice
200Grudynia WielkaLKS Spartan Grudynia Wielka
201Grudynia WielkaLKS Spartan II Grudynia Wielka
202GrudziceLZS Grudzice
203GryżówLZS Gryżów
204Hajduki NyskieLZS Hajduki Nyskie
205IzbickoLZS Izbicko
206JamyLZS Jamy
207Jankowice WielkieJankowice
208JanowaLZS Janowa
209JanówLZS Janów
210JanuszkowiceGórnik Januszkowice
211JanuszkowiceGórnik II Januszkowice
212JarnołtówRZS Jarnołtów
213JarnołtówekJarnołtówek
214JaryszówBłękitni Jaryszów
215JaryszówBłękitni II Jaryszów
216Jasienica DolnaMeteor Jasienica Dolna
217Jasienica GórnaLZS Jasienica Górna
218JasienieLZS Jasienie
219JastrzębiePionier Jastrzębie
220Jastrzębie-ZdrójGKS Jastrzębie
221JaszówLZS Jaszów
222JełowaStart Jełowa
223JełowaStart II Jełowa
224JemielnicaNaprzód Jemielnica
225JędrzychówLZS Jędrzychów
226KaczyceGKS Morcinek Kaczyce
227KadłubLZS Kadłub
228KadłubiecLZS Kadłubiec
229KalinowiceKalinowice
230Kalwaria ZebrzydowskaKalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
231KałkówLZS Kałków
232KałkówLZS II Kałków
233KamienicaLZS Kamienica
234Kamienica NyskaLZS Kamienica Nyska
235KamiennikLZS Kamiennik
236KamiennikLZS II Kamiennik
237KamionekLZS Kamionek
238KantorowiceParkowa Kantorowice
239KarczówLZS Karczów
240KarłowicePolonia Karłowice
241Karłowice WielkieLZS Karłowice Wielkie
242KarłubiecLZS Karłubiec
243KarnkówUKS Karnków
244KatowiceGKS Katowice
245KatowiceGKS II Katowice
246KatowiceGórnik MK Katowice
247KatowiceRozwój Katowice
248KazimierzPartyzant Kazimierz
249Kąty OpolskieOdra Kąty Opolskie
250Kędzierzyn-KoźleAlchemik Kędzierzyn-Koźle
251Kędzierzyn-KoźleChemik Kędzierzyn-Koźle
252Kędzierzyn-KoźleChemik II Kędzierzyn-Koźle
253Kędzierzyn-KoźleChemik III Kędzierzyn-Koźle
254Kędzierzyn-KoźleKolejarz Kędzierzyn
255Kędzierzyn-KoźleKolejarz Koźle Port
256Kędzierzyn-KoźleKS Jarand Kędzierzyn-Koźle
257Kędzierzyn-KoźleKS Jarand II Kędzierzyn-Koźle
258Kędzierzyn-KoźleLZS Żabieniec
259Kędzierzyn-KoźleOdra Kędzierzyn-Koźle
260Kędzierzyn-KoźleOdra II Kędzierzyn-Koźle
261Kędzierzyn-KoźleRTS Koźle Rogi K-K
262Kędzierzyn-KoźleRTS II Koźle Rogi K-K
263Kędzierzyn-KoźleStal Koźle
264Kędzierzyn-KoźleŚląsk Kędzierzyn-Koźle
265KępaRudatom Kępa
266KępnicaLZS Kępnica
267KętyHejnał Kęty
268KielczaLZS Kielcza
269KietrzWłókniarz Kietrz
270KietrzWłókniarz II Kietrz
271KlisinoLZS Klisino
272KluczborkCeramik Kluczbork
273KluczborkKKS Kluczbork
274KluczborkKKS II Kluczbork
275KluczborkKS Metal 1961 Kluczbork
276KluczborkMetal Kluczbork
277KluczborkMetal II Kluczbork
278KluczborkMKS Kluczbork
279KluczborkMKS II Kluczbork
280KłobuckZnicz Kłobuck
281KłodnicaKTS Kłodnica
282KnurówConcordia Knurów
283KobielaLZS Kobiela
284KobyliceLZS Kobylice
285KobyliceLZS II Kobylice
286KochłowiceLZS Kochłowice
287KolnicaLZS Kolnica
288KolnowiceLZS Kolnowice
289KolonowskieUnia Kolonowskie
290KolonowskieUnia II Kolonowskie
291KomornoLZS Technik Komorno
292KomornoLZS Technik II Komorno
293KomorznoLZS Komorzno
294KomprachciceGwiazda Komprachcice
295KomprachciceLZS Komprachcice
296KonopiskaLot Konopiska
297KonradowaLZS Konradowa
298KonradówPolkon Konradów
299KopernikiLZS Koperniki
300KopernikiLZS II Koperniki
301KopiceLZS Kopice
302KopiceLZS II Kopice
303KorfantówCzarni Korfantów
304KorzonekLZS Korzonek
305KosorowiceKosorowice
306KostówPogoń Kostów
307Kostrzyn nad OdrąCeluloza Kostrzyn
308KościelecLotnik-Goliard Kościelec
309KościeliskaLZS Kościeliska
310KościerzyceLZS Kościerzyce
311KotlarniaLZS Kotlarnia
312Kotlarnia Stara KuźniaZawisza Kotlarnia Stara Kuźnia
313Kotórz MałySilesius Kotórz Mały
314KowaleLZS Kowale
315KozielnoLZS Kozielno
316KozłowiceCeramik Kozłowice
317KozłówkiTęcza Kietrz-Kozłówki
318KoźleBudowlani Koźle
319KoźleBudowlani II Koźle
320KórnicaLZS Nowy Dwór
321KrapkowiceOtmęt Krapkowice
322KrapkowiceOtmęt II Krapkowice
323KrapkowiceUnia Krapkowice
324KrapkowiceUnia II Krapkowice
325KrasiejówKS Krasiejów
326KrasiejówKS II Krasiejów
327KraskówLZS Krasków
328Krasna GóraLZS Krasna Góra
329KrasowiceOmega Krasowice
330KrępnaKorona Krępna
331KromołówLZS Kromołów
332KrośnicaŹródło Krośnica
333KrośnicaŹródło II Krośnica
334KrowiarkiLZS Krowiarki
335KróloweLZS Królowa
336Krupski MłynUnia Krupski Młyn
337KruszynaLZS Kruszyna
338KrzanowiceLZS Krzanowice
339KrzywiczynyLKS Krzywiczyny
340KrzywiznaLZS Krzywizna
341KrzyżkowiceLZS Krzyżkowice
342Krzyżowa DolinaLZS Krzyżowa Dolina
343KrzyżowiceEgipt Krzyżowice
344Księże PoleLZS Księże Pole
345KubiceLZS Kubice
346KujakowiceLZS Kujakowice
347KujawyLZS Kujawy
348KuniówLZS Kuniów
349KupLZS Kup
350KurznieBizon Kurznie
351Kuźnia RaciborskaRafamet Kuźnia Raciborska
352LaskowiceLZS Laskowice
353LasociceRolnik Lasocice
354Lasowice MałeLZS Lasowice Małe
355Lasowice WielkieLZS Lasowice Wielkie
356LenartowiceLZS Lenartowice
357LeśnicaLZS Leśnica
358LeśnicaLZS II Leśnica
359LewiceRolnik Lewice
360Lewin BrzeskiOlimpia Lewin Brzeski
361Lewin BrzeskiOlimpia II Lewin Brzeski
362LichyniaSparta Lichynia
363Ligota DolnaLZS Ligota Dolna
364Ligota GórnaLZS Ligota Górna
365Ligota OleskaLZS Ligota Oleska
366Ligota PrószkowskaLZS Ligota Prószkowska
367Ligota SternalickaLigota Sternalicka
368Ligota TułowickaZieloni Ligota Tułowicka
369Ligota TurawskaLKS Ligota Turawska
370Ligota WielkaLZS Ligota Wielka
371Ligota WołczyńskaLZS Ligota Wołczyńska
372LipkiBurza Lipki
373LipkiBurza II Lipki
374LipnikiStrażak Lipniki
375Lipowa (k. Grodkowa)Lipowa
376LisięciceLZS Lisięcice
377LisięciceLZS Lisięcice II
378LubiatówKS Lubiatów
379LubiczLZS Lubicz
380LubieszówLZS Lubieszów
381LubliniecSparta Lubliniec
382LubnówLZS Lubnów
383LuboszyceLZS Luboszyce
384LubotyńLZS Lubotyń
385LubrzaLZS Lubrza
386LubrzaLZS II Lubrza
387LubskaWidawa Lubska
388LubszaSkorpion Lubsza
389LudmierzyceLudmierzyce
390LZS Regulice (k. Nysy)LZS Regulice
391ŁambinowiceMetalowiec Łambinowice
392ŁanyVictoria Łany
393ŁączanyLZS Łączany
394ŁącznikFortuna Łącznik
395Łąka (k. Nysy)LZS Łąka (k. Nysy)
396Łąka PrudnickaLZS Łąka Prudnicka
397Łąki KozielskieLZS Łąki Kozielskie
398ŁężceLZS Łężce
399ŁomnicaLZS Łomnica
400ŁosiówPogoń Łosiów
401ŁowkowiceLZS Łowkowice
402ŁubnianyŚląsk Łubniany
403Łukowice BrzeskieLZS Łukowice Brzeskie
404MaciejowiceLZS Maciejowice
405MaciejowiceLZS II Maciejowice
406MaciowakrzeLZS Maciowakrze
407MagnuszowicePionier Magnuszowice
408MakowiceLZS Makowice
409Malerzowice MałeLZS Malerzowice Małe
410Malerzowice WielkieLZS Malerzowice Wielkie
411MałujowiceSokół Małujowice
412MańkowiceLZS Mańkowice
413MarkowiceLZS Markowice
414MąkoszyceLZS Mąkoszyce
415MechnicaLZS Inter Mechnica
416MechniceLZS Mechnice
417MechniceLZS II Mechnice
418MesznoLZS Meszno
419MichałówLZS Michałów
420MichałówLZS II Michałów
421MiechowaLZS Miechowa
422MiedzianaLZS Miedziana
423MiejsceLotnik Miejsce
424Miejsce OdrzańskieMiejsce Odrzańskie
425MieszkowiceLZS Mieszkowice
426MikolinOdra Mikolin
427MikowicePogoń Mikowice
428MinkowskiePiast Minkowskie
429MłodoszowiceLZS Młodoszowice
430MokraLZS Mokra
431MokrePogranicze Mokre
432Mokre ŁanyOrzeł Mokre Łany
433MorówLZS Morów
434MoszczankaSudety Moszczanka
435MroczkowaGrom Mroczkowa
436MurówUnia Murów
437MyszkówKrisbut Myszków
438MyszowiceLZS Myszowice
439NaczęsławiceNaczęsławice
440NadziejówLZS Nadziejów
441NakłoFlorentyna Nakło
442NamysłówNamysłowianka Namysłów
443NamysłówStart Namysłów
444NamysłówStart II Namysłów
445NamysłówZryw Namysłów
446NarokLZS Narok
447NasaleLZS Nasale
448NasiedleNasiedle
449NędzaWłókniarz Nędza
450NiemodlinOrzeł Niemodlin
451NiemodlinOrzeł II Niemodlin
452NiemysłowiceLZS Niemysłowice
453NiemysłowiceLZS II Niemysłowice
454NiewodnikiLZS Niewodniki
455NiezdrowiceNaprzód Niezdrowice
456NieznaszynLZS Nieznaszyn
457NiwnicaNiwnica
458Nowa CerekiewLZS Nowa Cerekiew
459Nowa CerekiewLZS Nowa Cerekiew II
460Nowa Wieś GłubczyckaKresowianka Nowa Wieś
461Nowa Wieś GłubczyckaKresowianka II Nowa Wieś
462Nowa Wieś MałaLZS Nowa Wieś Mała
463Nowa Wieś PrudnickaLZS Nowa Wieś Prudnicka
464NowakiLZS Nowaki
465Nowy BrowiniecLZS Nowy Browiniec
466Nowy LasLZS Nowy Las
467Nowy ŚwiętówKS Nowy Świętów
468NysaMZKS Nysa
469NysaMZKS II Nysa
470NysaPolonia Nysa
471NysaPolonia II Nysa
472NysaStal Nysa
473NysaStal II Nysa
474NysaWKS Pancerni Nysa
475ObórkiLZS Obórki
476ObrowiecLZS Obrowiec
477OciceLZS Ocice
478Odra BrzegOdra Brzeg
479OlbrachciceLZS Olbrachcice
480OlbrachciceLZS II Olbrachcice
481OldrzyszowiceLZS Oldrzyszowice
482OlesnoKS Start Olesno
483OlesnoOKS Olesno
484OlszankaOrzeł Olszanka
485OlszowaLZS Olszowa (k. Strzelec Opolskich)
486OlszynkaLZS Olszynka
487OpawicaZryw Opawica
488OpawicaZryw II Opawica
489OpoleArka Opole
490OpoleGroszmal Opole
491OpoleGroszmal II Opole
492OpoleGwardia Opole
493OpoleGwardia II Opole
494OpoleOdra Opole
495OpoleOdra II Opole
496OpoleOpolanin Opole
497OpoleOpolanin II Opole
498OpolePiast Opole
499OpolePrzyjaźn Bolko Opole
500OpoleRodło Opole
501OpoleRodło II Opole
502OpoleStart Opole
503OpoleTempo Opole
504OpoleTempo II Opole
505OpoleWiking Opole
506OpoleWiking II Opole
507OrtowiceTW Ortowice
508OsiekLZS Osiek
509Osiek GrodkowskiLZS Osiek Grodkowski
510OsowiecStal Osowiec
511OstrożnicaFortuna Ostrożnica
512OświęcimUnia Oświęcim
513OtmiceLZS Otmice
514OtmuchówCzarni Otmuchów
515OtmuchówCzarni II Otmuchów
516OtmuchówCzarni III Otmuchów
517OwsiszczeLZS Owsiszcze
518OzimekMałapanew Ozimek
519OzimekMałapanew II Ozimek
520PaczkówSparta Paczków
521PaczkówSparta II Paczków
522PajęcznoZawisza Pajęczno
523PakosławiceLZS Pakosławice
524PankiDeal Panki
525ParuszowiceRolnik Paruszowice
526ParuszowiceRolnik II Paruszowice
527PawłowiceLZS Pawłowice
528PawłowiczkiZryw Pawłowiczki
529Pawłów (k. Brzegu)LZS Pawłów (k. Brzegu)
530PągówChrobry Pągów
531PiątkowiceLZS Piątkowice
532Piekary ŚląskieOlimpia Piekary Śląskie
533PietnaLZS Pietna
534PietrowicePietrowice
535PilszczLZS Pilszcz
536PiorunkowiceLZS Piorunkowice
537Piotrowice NyskieLZS Piotrowice Nyskie
538PiotrówkaLZS Piotrówka
539PiotrówkaLZS II Piotrówka
540PiotrówkaLZS III Piotrówka
541PisarzowiceLZS Pisarzowice
542PludryPogoń Pludry
543PniewieLZS Pniewie
544PoborszówLZS Poborszów
545PoborszówLKS II Poborszów
546PociękarbLZS Pociękarb
547PociękarbLZS II Pociękarb
548Podzamcze NysaPodzamcze Nysa
549PogórzePolonia Pogórze
550PogórzePolonia II Pogórze
551PokójBudowlani Pokój
552PokrzywnicaLZS Pokrzywnica
553PolanowiceLZS Polanowice
554PolkowskieWiking Polkowskie
555Polska CerekiewAtena Polska Cerekiew
556Polska CerekiewOrzeł Polska Cerekiew
557Polska CerekiewOrzeł II Polska Cerekiew
558Polski ŚwiętówLZS Polski Świętów
559PomorzowiceVictoria Pomorzowice
560PomorzowiczkiAgricola Pomorzowiczki
561PopielówLZS Popielów
562PopielówLZS II Popielów
563PorębaLZS Poręba
564PosuciceLZS Posucice
565PoznowiceLZS Poznowice
566PraszkaMotor Praszka
567PrądyLZS Prądy
568PrędocinLZS Prędocin
569PrężynkaLZS Prężynka
570ProśliceLZS Proślice
571ProśliceLZS II Proślice
572PrószkówPolonia Prószków
573PrószkówPolonia II Prószków
574PrószkówPomologia Prószków
575PrudnikFlora Prudnik
576PrudnikKabewiak Prudnik
577PrudnikKabewiak II Prudnik
578PrudnikOlimpia Prudnik
579PrudnikPogoń Prudnik
580PrudnikPogoń II Prudnik
581PrudnikPogoń III Prudnik
582PrudnikSmyk Prudnik
583PrudnikSparta Prudnik
584PrusinowiceAgfa Prusinowice
585PrusinowiceAgfa II Prusinowice
586PrzechódLZS Przechód
587PrzeczaBłękitni Przecza
588PrzedmośćLZS Przedmość
589PrzewózLZS Przewóz
590Przydroże MałeLZS Przydroże Małe
591PrzylesiePolonia Przylesie
592Przylesie DolneLZS Przylesie Dolne
593PrzysieczLZS Przysiecz
594PrzyworyPiomar Przywory
595PrzyworyPiomar II Przywory
596RacibórzStal Racibórz
597RacibórzStal II Racibórz
598RacibórzUnia Racibórz
599RacibórzUnia II Racibórz
600Racławice ŚląskieRacłavia Racławice Śląskie
601Racławice ŚląskieRacławia II Racławice Śląskie
602RacławiczkiLZS Racławiczki
603RacławiczkiLZS II Racławiczki
604RadawieRadawie
605RadłówLZS Radłów
606RadomRadomiak Radom
607RadomierowiceLZS Radomierowice
608RadostyniaLZS Radostynia
609RadostyniaLZS II Radostynia
610RadoszowiceWalka Radoszowice
611RadoszowyLZS Radoszowy
612RadzionkówRuch Radzionków
613RadzionkówRuch II Radzionków
614RakówPiast Raków
615RaszowaLZS Raszowa
616RatnowiceLZS Ratnowice
617Reńska WieśOrzeł Reńska Wieś
618Reńska WieśOrzeł II Reńska Wieś
619Reńska WieśŚląsk Reńska Wieś
620Reńska WieśŚląsk II Reńska Wieś
621Rogów OpolskiLZS Rogów
622RostkowiceRolnik Rostkowice
623Roszkowice (k. Kluczborka)LZS Roszkowice
624Roszowicki LasLZS Roszowicki Las
625RozkochówLZS Rozkochów
626RozmierkaJedność Rozmierka
627RozmierzBłękitni Rozmierz
628RozumiceRozumice
629RozwadzaLZS Rozwadza
630RożniątówLZS Rożniątów
631RożnówLZS Rożnów
632RożnówLZS II Rożnów
633RówneLZS Granica Równe
634Ruda ŚląskaUrania Ruda Śląska
635RudnikiLZS Rudniki
636RudziczkaLZS Rudziczka
637RusocinLZS Rusocin
638RybnaLZS Rybna
639RychnówKłos Rychnów
640RzepceLZS Rzepce
641RzeszówStal Rzeszów
642RzymianyLZS Rzymiany
643RzymkowiceLZS Rzymkowice
644SarnowiceLZS Sarnowice
645SarnówLZS Sarnów
646Sarny MałeBłękitni Sarny Małe
647SękowiceLZS Sękowice
648SidzinaGóral Sidzina
649SiedlecLZS Siedlec
650SiestrzechowiceLZS Siestrzechowice
651Siołkowice NoweLZS Siołkowice Nowe
652Siołkowice StareStart Siołkowice
653SkałągiLZS Skałągi
654SkałągiLZS II Skałągi
655SkarbimierzLZS Skarbimierz
656SkarbiszówLZS Skarbiszów
657SkoczówBeskid Skoczów
658SkorogoszczLZS Skorogoszcz
659SkoroszycePlon Skoroszyce
660SławiceLZS Sławice
661SławięciceKS Sławięcice
662SławięciceKS II Sławięcice
663SławięciceKS III Sławięcice
664SławniowiceGórnik Sławniowice
665Smarchowice MałeLZS Smarchowice Małe
666Smarchowice ŚląskieŻubry Smarchowice Śląskie
667Smarchowice WielkieLZS Smarchowice Wielkie
668SmardyLZS Smardy
669SowczyceLZS Sowczyce
670SpórokZieloni Spórok
671Staniszcze MałeLZS Staniszcze Małe
672Staniszcze WielkieLZS Staniszcze Wielkie
673Stara KuźniaZawisza Stara Kuźnia
674StarduniaLZS Stardunia
675Stare BudkowiceLZS Stare Budkowice
676Stare KotkowiceLZS Stare Kotkowice
677Stare KoźleLZS Stare Koźle
678Stare OlesnoLZS Stare Olesno
679StarościnLZS Starościn
680StarościnLZS II Starościn
681Starowice (k. Otmuchowa)LZS Starowice
682Starowice DolneLZS Starowice Dolne
683Starowice DolneLZS II Starowice Dolne
684Start DobrodzieńStart Dobrodzień
685Stary GrodkówLZS Stary Grodków
686Stary LasLZS Stary Las
687Stary UjazdLZS Stary Ujazd
688Stary Ujazd IILZS II Stary Ujazd
689SteblówRuch Steblów
690Steblów (k. Krapkowic)LZS Steblów (k. Krapkowic)
691SternaliceLZS Sternalice
692StobrawaLKS Stobrawa
693StraduniaLZS Stradunia
694StrojecBudowlani Strojec
695StrzegówLZS Strzegów
696Strzelce NamysłowskieLZS Strzelce Namysłowskie
697Strzelce OpolskieBudowlani Strzelce Opolskie
698Strzelce OpolskiePiast Strzelce Opolskie
699Strzelce OpolskiePiast II Strzelce Opolskie
700Strzelce OpolskiePionier Strzelce Opolskie
701Strzelce OpolskiePionier II Strzelce Opolskie
702StrzeleczkiStrzeleczki
703StrzelnikiLZS Strzelniki
704StudziennaLZS Studzienna
705SuchaSucha
706Sucha PsinaŻądło Sucha Psina
707Suchy BórLZS Suchy Bór
708SulisławOHP Sulisław
709SułkówSułków
710SzczedrzykLZS Szczedrzyk
711SzklaryLZS Szklary
712SzonówFarmer Szonów
713SzonówFarmer II Szonów
714SzybowiceGrom Szybowice
715SzydłowiceLZS Szydłowice
716Szydłowiec ŚląskiLZS Szydłowiec
717SzydłówHubertus Szydłów
718SzymiszówTęcza Szymiszów
719SzymonkówLew Szymonków
720ŚciborowiceLZS Ściborowice
721Ściborzyce MałeŚciborzyce Małe
722Ściborzyce WielkiePolonia Ściborzyce Wielkie
723Ścinawa NyskaLZS Ścinawa Nyska
724Ścinawa NyskaLZS II Ścinawa Nyska
725ŚliwiceŚliwice
726ŚmiczLZS Śmicz
727ŚwierczeLZS Świercze
728ŚwierczówLZS Świerczów
729ŚwierkleLZS Świerkle
730Świnary WielkiePogoń Świnary Wielkie
731Świniary WielkiePogoń Świniary Wielkie
732Tarnovia Tarnów OpolskiTarnovia Tarnów Opolski
733TarnowiecLZS Tarnowiec
734Tarnów GrodkowskiLZS Tarnów Grodkowski
735Tarnów OpolskiSkalnik Tarnów Opolski
736Tarnów OpolskiSkalnik II Tarnów Opolski
737TłustomostyStal Tłustomosty
738TłustorębyLZS Tłustoręby
739TłustorębyLZS II Tłustoręby
740TrzebinaLZS Trzebina
741TrzeboszowiceLZS Trzeboszowice
742TułowiceUnia Tułowice
743TułyLZS Tuły
744TurawaLZS Turawa
745TwardawaKS Twardawa
746TworkówLZS Tworków
747TworkówLZS II Tworków
748UcieszkówLZS Spółdzielca Ucieszków
749UjazdLZS Ujazd
750UjazdLZS II Ujazd
751UjeździecUjeździec
752UnikowiceLZS Unikowice
753UrbanowiceRolnik Urbanowice
754UrbanowiceRolnik II Urbanowice
755UszyceLZS Uszyce
756WachowiceStobrawa Wachowice
757WalceLZS Walce
758WalceLZS II Walce
759WarłówLZS Warłów
760WarmątowiceLZS Warmątowice
761WawelnoGazownik Wawelno
762WawelnoGazownik II Wawelno
763WędryniaWędrynia
764WęgryStrażak Węgry
765WężaLZS Węża
766WichrówLZS Wichrów
767WielołękaVictoria Wielołęka
768Wierzbica GórnaRolnik Wierzbica Górna
769Wierzbica GórnaRolnik II Wierzbica Górna
770WierzbieLZS Wierzbie
771WierzbiecLZS Wierzbiec
772WierzbięciceLZS Wierzbięcice
773WierzbnaLZS Wierzbna
774WierzbnikWierzbnik
775WierzbnoLZS Wierzbno
776WierzchLZS Wierzch
777WięcmierzyceSkorpion Więcmierzyce
778WiększycePo-Ra-Wie Większyce
779WiększycePo-Ra-Wie II Większyce
780WilamowaWilamowa
781WilkówWidawa Wilków
782WilkówWidawa II Wilków
783WirekWawel Wirek
784WitosławiceFortuna Witosławice
785WłochyLZS Włochy
786WłodaryLZS Włodary
787WłodzieninTroja Włodzienin
788WłostowaLZS
789Wodzisław ŚląskiOdra Wodzisław
790Wodzisław ŚląskiOdra II Wodzisław Śląski
791Wojciechów (k. Namysłowa)Zryw Wojciechów
792Wojciechów (k. Olesna)LZS Wojciechów
793WojnowicePogoń Wojnowice
794WojsławLZS Wojsław
795WołczynMKS Wołczyn
796WołczynMKS II Wołczyn
797WołczynMłodzik Wołczyn
798WołczynPolonia Wołczyn
799Woskowice MałeOrły Woskowice Małe
800WódkaLZS Wódka
801WójciceLZS Wójcice
802WójtowiceLZS Wójtowice
803WrocławŚląsk Wrocław
804WrocławŚląsk II Wrocław
805WroninLZS Wronin
806WronówLZS Wronów
807WróblinWróblin
808WrzoskiLZS Wrzoski
809WysokaZryw Wysoka
810Wyszków ŚląskiLZS Wyszków Śląski
811ZabrzeGórnik Zabrze
812ZabrzeGórnik II Zabrze
813ZabrzeSparta Zabrze
814ZabrzeWalka Zabrze
815Zalesie ŚląskieSokół Zalesie Śląskie
816Zawada (k. Opola)Agra Zawada
817Zawada (k. Prudnika)Zawada
818ZawadzkieStal Zawadzkie
819ZawadzkieStal II Zawadzkie
820ZawiszyceSparta Zawiszyce
821ZawiśćGrom Zawiść
822ZdziechowiceProsna Zdziechowice
823ZdzieszowiceKoksownik Zdzieszowice
824ZdzieszowiceRuch Zdzieszowice
825ZdzieszowiceRuch II Zdzieszowice
826ZębowiceLZS Zębowice
827Zielona GóraKolejarz Zielona Góra
828Zimna WódkaLZS Zimna Wódka
829Zimnice MałeLZS Zimnice Małe
830ZłotogłowiceLZS Złotogłowice
831ZopowyIskra Zopowy
832ZubrzyceRuch Zubrzyce
833ZwanowiceLZS Zwanowice
834ZwiastowiceLZS Zwiastowice
835ŹliniceOrzeł Źlinice
836ŹliniceOrzeł II Źlinice
837ŻarkiZieloni Żarki
838Żelazna (k. Grodkowa)LZS Żelazna (k. Grodkowa)
839Żelazna (k. Opola)LZS Żelazna
840ŻłobiznaLZS Żłobizna
841ŻużelaLZS Żużela
842ŻyrowaVictoria Żyrowa
843ŻyrowaVictoria II Żyrowa
844ŻytniówLZS Żytniów
845ŻywiecGóral Żywiec
846ŻywociceLZS Żywocice

Lista rywali

Poniższe zestawienia to lista drużyn, z którymi rywalizował Spartan (na podstawie dotychczas udokumentowanych meczów lub wspólnych ligowych sezonów).

Rywale drużyny: LKS Spartan Grudynia Wielka
LKS Spartan Grudynia Wielka: Seniorzy Juniorzy Jun. mł. Trampkarze Trampkarze 7-osob. Młodzicy
LKS Spartan II Grudynia Wielka: Seniorzy

Zestawienie według: Rozegranych meczów - Wspólnych sezonów

Lp.NazwaMecze
1Victoria ŁanyLiczba meczów: 24
2Ruch SteblówLiczba meczów: 22
3LZS Stare KoźleLiczba meczów: 20
4Pogoń PrudnikLiczba meczów: 17
5LZS Inter MechnicaLiczba meczów: 16
6LZS PokrzywnicaLiczba meczów: 16
7TKKF Blachowianka BlachowniaLiczba meczów: 15
8Naprzód DługomiłowiceLiczba meczów: 15
9Śląsk Reńska WieśLiczba meczów: 15
10Odrzanka DziergowiceLiczba meczów: 14
11Rolnik UrbanowiceLiczba meczów: 12
12Chemik Kędzierzyn-KoźleLiczba meczów: 11
13KS CisowaLiczba meczów: 11
14Po-Ra-Wie WiększyceLiczba meczów: 11
15Orzeł BraniceLiczba meczów: 10
16Górnik JanuszkowiceLiczba meczów: 10
17LZS KobyliceLiczba meczów: 10
18Orzeł Polska CerekiewLiczba meczów: 10
19Odra BierawaLiczba meczów: 9
20Cukrownik BaborówLiczba meczów: 9
21Stal NysaLiczba meczów: 9
22Unia KrapkowiceLiczba meczów: 9
23Polonia BiałaLiczba meczów: 8
24LZS MaciowakrzeLiczba meczów: 8
25Ruch ZdzieszowiceLiczba meczów: 8
26Rolnik LewiceLiczba meczów: 7
27MZKS NysaLiczba meczów: 7
28Odra II OpoleLiczba meczów: 7
29Zryw OpawicaLiczba meczów: 7
30Polonia GłubczyceLiczba meczów: 7
31Fortuna GłogówekLiczba meczów: 6
32LZS GierałtowiceLiczba meczów: 6
33Unia GłuchołazyLiczba meczów: 6
34KTS KłodnicaLiczba meczów: 6
35LZS LisięciceLiczba meczów: 6
36LZS Łąki KozielskieLiczba meczów: 6
37LZS ŁężceLiczba meczów: 6
38Fortuna OstrożnicaLiczba meczów: 6
39Fortuna WitosławiceLiczba meczów: 6
40Pogoń WojnowiceLiczba meczów: 6
41Gwardia OpoleLiczba meczów: 5
42KKS KluczborkLiczba meczów: 5
43Zryw PawłowiczkiLiczba meczów: 5
44LZS PoborszówLiczba meczów: 5
45Stal ZawadzkieLiczba meczów: 5
46Włókniarz KietrzLiczba meczów: 5
47Górnik BabiceLiczba meczów: 4
48Start BogdanowiceLiczba meczów: 4
49Sokół BoguchwałówLiczba meczów: 4
50Victoria ChróściceLiczba meczów: 4
51LZS DytmarówLiczba meczów: 4
52LZS GościęcinLiczba meczów: 4
53Partyzant KazimierzLiczba meczów: 4
54Kombinat GłubczyceLiczba meczów: 4
55LZS KotlarniaLiczba meczów: 4
56Start NamysłówLiczba meczów: 4
57Orzeł NiemodlinLiczba meczów: 4
58KS SławięciceLiczba meczów: 4
59Po-Ra-Wie II WiększyceLiczba meczów: 4
60Troja WłodzieninLiczba meczów: 4
61Iskra ZopowyLiczba meczów: 4
62Orzeł DzierżysławLiczba meczów: 3
63Kresowianka Nowa WieśLiczba meczów: 3
64Victoria PomorzowiceLiczba meczów: 3
65BTP Stal BrzegLiczba meczów: 3
66Sparta ZawiszyceLiczba meczów: 3
67Victoria ŻyrowaLiczba meczów: 3
68Rolnik BiedrzychowiceLiczba meczów: 2
69LZS BodzanówLiczba meczów: 2
70Budowlani Strzelce OpolskieLiczba meczów: 2
71Victoria II CisekLiczba meczów: 2
72TOR Dobrzeń WielkiLiczba meczów: 2
73Fortuna II GłogówekLiczba meczów: 2
74Stal GrobnikiLiczba meczów: 2
75RTS Koźle Rogi K-KLiczba meczów: 2
76LZS LubrzaLiczba meczów: 2
77Małapanew OzimekLiczba meczów: 2
78Małapanew II OzimekLiczba meczów: 2
79Czarni OtmuchówLiczba meczów: 2
80Pogoń II PrudnikLiczba meczów: 2
81Polonia PogórzeLiczba meczów: 2
82LZS RacławiczkiLiczba meczów: 2
83Piast RakówLiczba meczów: 2
84LZS RozkochówLiczba meczów: 2
85LZS RzepceLiczba meczów: 2
86Zawisza Stara KuźniaLiczba meczów: 2
87LZS Stare KotkowiceLiczba meczów: 2
88Polonia Ściborzyce WielkieLiczba meczów: 2
89LZS Ścinawa NyskaLiczba meczów: 2
90Stal TłustomostyLiczba meczów: 2
91KS TwardawaLiczba meczów: 2
92Rolnik II UrbanowiceLiczba meczów: 2
93LZS WalceLiczba meczów: 2
94Włókniarz II KietrzLiczba meczów: 2
95Zryw WysokaLiczba meczów: 2
96Carbo GliwiceLiczba meczów: 1
97Celuloza KostrzynLiczba meczów: 1
98Victoria CisekLiczba meczów: 1
99GKS JastrzębieLiczba meczów: 1
100Błękitni JaryszówLiczba meczów: 1
101Kolejarz Zielona GóraLiczba meczów: 1
102LZS PilszczLiczba meczów: 1
103LKS II PoborszówLiczba meczów: 1
104Polonia NysaLiczba meczów: 1
105Polonia WołczynLiczba meczów: 1
106Radomiak RadomLiczba meczów: 1
107Sparta ZabrzeLiczba meczów: 1
108Stal RzeszówLiczba meczów: 1
109Śląsk II WrocławLiczba meczów: 1
110Tarnovia Tarnów OpolskiLiczba meczów: 1
111Skalnik Tarnów OpolskiLiczba meczów: 1
112Unia TułowiceLiczba meczów: 1

Lokalne rozgrywki piłkarskie – Sezony

Zestawienie archiwalnych sezonów piłkarskich lig i pucharów na Opolszczyźnie.

Seniorzy - Juniorzy - Jun. mł - Trampkarze - Trampkarze 7-osob. - Młodzicy - Orliki
Liga - Puchar
Wszystkie - IV - O - A - B - C - D
Wszystkie - Kędzierzyn-Koźle - Głubczyce - Prudnik - Nysa - Opole

Lista drużyn
Mistrzowie lig

2022/23IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
2021/22IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
2020/21IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
2019/20IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
2018/19IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13
2017/18IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13
2016/17IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13B klasa Opole 14B klasa Opole 15
2015/16IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13B klasa Opole 14B klasa Opole 15
2014/15IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Opole 5B klasa Opole 6
B klasa Opole 7B klasa Opole 8B klasa Opole 9
B klasa Opole 10B klasa Opole 11B klasa Opole 12
B klasa Opole 13B klasa Opole 14B klasa Opole 15
2013/14IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Brzeg 1B klasa Brzeg 2B klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2B klasa Kluczbork 1
B klasa Kluczbork 2B klasa Kluczbork 3B klasa Nysa 1
B klasa Nysa 2B klasa Nysa 3B klasa Olesno
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Prudnik
B klasa Strzelce Opolskie 1B klasa Strzelce Opolskie 2B klasa Strzelce Opolskie 3
2012/13IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4A klasa Opole 5A klasa Opole 6
B klasa Brzeg 1B klasa Brzeg 2B klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2B klasa Kluczbork 1
B klasa Kluczbork 2B klasa Kluczbork 3B klasa Nysa 1
B klasa Nysa 2B klasa Nysa 3B klasa Olesno
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie 1B klasa Strzelce Opolskie 2
2011/12IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa Brzeg 1B klasa Brzeg 2
B klasa Głubczyce 1B klasa Głubczyce 2B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2B klasa Kluczbork 1B klasa Kluczbork 2
B klasa Kluczbork 3B klasa Kluczbork 4B klasa Nysa 1
B klasa Nysa 2B klasa Nysa 3B klasa Olesno
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
B klasa Opole 4B klasa Prudnik 1B klasa Prudnik 2
B klasa Strzelce Opolskie 1B klasa Strzelce Opolskie 2B klasa Strzelce Opolskie 3
2010/11IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa Brzeg 1B klasa Brzeg 2
B klasa Głubczyce 1B klasa Głubczyce 2B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2B klasa Kluczbork 1B klasa Kluczbork 2
B klasa Kluczbork 3B klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Nysa 3B klasa OlesnoB klasa Opole 1
B klasa Opole 2B klasa Opole 3B klasa Opole 4
B klasa Prudnik 1B klasa Prudnik 2B klasa Strzelce Opolskie 1
B klasa Strzelce Opolskie 2B klasa Strzelce Opolskie 3C klasa Kluczbork 1
C klasa Kluczbork 2C klasa Nysa
2009/10IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OlesnoB klasa Opole 1B klasa Opole 2
B klasa Opole 3B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie
C klasa BrzegC klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa KluczborkC klasa NamysłówC klasa Nysa 1
C klasa Nysa 2C klasa OpoleC klasa Prudnik
C klasa Strzelce Opolskie
2008/09IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OlesnoB klasa Opole 1B klasa Opole 2
B klasa Opole 3B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie
C klasa BrzegC klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa KluczborkC klasa NamysłówC klasa Nysa 1
C klasa Nysa 2C klasa OpoleC klasa Prudnik
C klasa Strzelce Opolskie
2007/08IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1*A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa Brzeg*B klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice*
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OlesnoB klasa Opole 1*B klasa Opole 2*
B klasa Opole 3*B klasa Prudnik*B klasa Strzelce Opolskie
C klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2C klasa Głubczyce 1
C klasa Głubczyce 2C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kluczbork
C klasa NamysłówC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa Opole*C klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie 1*
C klasa Strzelce Opolskie 2*
2006/07IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OlesnoB klasa Opole 1B klasa Opole 2
B klasa Opole 3B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie
C klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2C klasa Głubczyce 1
C klasa Głubczyce 2C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kluczbork
C klasa NamysłówC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa OpoleC klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie 1
C klasa Strzelce Opolskie 2
2005/06IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa Namysłów*B klasa Nysa 1*B klasa Nysa 2
B klasa Nysa 3B klasa OlesnoB klasa Opole 1
B klasa Opole 2B klasa Opole 3B klasa Prudnik
B klasa Strzelce OpolskieC klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2
C klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kluczbork
C klasa NamysłówC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa OpoleC klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie 1
C klasa Strzelce Opolskie 2
2004/05IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa KluczborkB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Nysa 3B klasa OlesnoB klasa Opole 1
B klasa Opole 2B klasa Opole 3B klasa Prudnik
B klasa Strzelce OpolskieC klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2
C klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kluczbork
C klasa NamysłówC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa Nysa 3C klasa OpoleC klasa Prudnik
C klasa Strzelce Opolskie
2003/04IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa BrzegB klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa Kluczbork 1B klasa Kluczbork 2
B klasa Kluczbork 3B klasa Kluczbork 4B klasa Krapkowice
B klasa Nysa 1B klasa Nysa 2B klasa Nysa 3
B klasa OlesnoB klasa Opole 1B klasa Opole 2
B klasa Opole 3B klasa PrudnikB klasa Strzelce Opolskie
C klasa Brzeg 1C klasa Brzeg 2C klasa Głubczyce
C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa OpoleC klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie
2002/03IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa GłubczyceB klasa Kędzierzyn-Koźle
B klasa KrapkowiceB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Nysa 3B klasa OlesnoB klasa Prudnik
B klasa Strzelce OpolskieC klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa Nysa 1C klasa Nysa 2C klasa Nysa 3
C klasa Opole 1C klasa PrudnikC klasa Strzelce Opolskie
2001/02IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Głubczyce*
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Opole 3
C klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1
C klasa Nysa 2C klasa Nysa 3C klasa Opole 1
C klasa Opole 2
2000/01IV Liga OpoleKlasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Głubczyce
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa OpoleB klasa PrudnikC klasa Głubczyce
C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa OpoleC klasa Prudnik 1C klasa Prudnik 2
1999/00IV Liga Makroregion śląski 2Klasa okręgowa Opole 1Klasa okręgowa Opole 2
A klasa Opole 1A klasa Opole 2A klasa Opole 3
A klasa Opole 4B klasa GłubczyceB klasa Kędzierzyn-Koźle
B klasa Nysa 1B klasa Nysa 2C klasa Głubczyce
C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
C klasa Nysa 3
1998/99IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa Nysa 1B klasa Nysa 2
B klasa Opole 2C klasa GłubczyceC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa Nysa 1C klasa Nysa 2C klasa Opole 2
1997/98IV Liga Makroregion śląski 2Liga wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa NysaC klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa Nysa 1C klasa Nysa 2C klasa Nysa 3
1996/97IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-KoźleB klasa NysaC klasa Głubczyce
C klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Nysa 1C klasa Nysa 2
D klasa Nysa
1995/96IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
C klasa Kędzierzyn-Koźle
1994/95IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Głubczyce 1B klasa Głubczyce 2B klasa Kędzierzyn-Koźle
C klasa Kędzierzyn-Koźle
1993/94IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-KoźleC klasa Kędzierzyn-Koźle*
1992/93IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-Koźle
1991/92IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 1
C klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1990/91IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
1989/90IV Liga Makroregion śląski 2Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3
1988/89Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3C klasa Kędzierzyn-Koźle
1987/88Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3B klasa Głubczyce 2*
1986/87Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
1985/86Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
1984/85Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 1
1983/84Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 3
C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1982/83Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1981/82Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1980/81Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Kędzierzyn-Koźle 1
B klasa Kędzierzyn-Koźle 2C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4
1979/80Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3*B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2
B klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4C klasa Kędzierzyn-Koźle 5
1978/79Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3B klasa Kędzierzyn-Koźle 1B klasa Kędzierzyn-Koźle 2
B klasa PrudnikC klasa Kędzierzyn-Koźle 1C klasa Kędzierzyn-Koźle 2
C klasa Kędzierzyn-Koźle 3C klasa Kędzierzyn-Koźle 4C klasa Prudnik 1
C klasa Prudnik 2
1977/78Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1976/77Klasa wojewódzka OpoleA klasa (międzypowiatowa) Opole 1*A klasa (międzypowiatowa) Opole 2*
A klasa (międzypowiatowa) Opole 3B klasa (powiatowa) Kędzierzyn-Koźle 1B klasa (powiatowa) Kędzierzyn-Koźle 2
1975/76Klasa wojewódzka Opole 1Klasa wojewódzka Opole 2A klasa Opole 1*
A klasa Opole 2*A klasa Opole 3*A klasa Opole 4
1974/75Klasa wojewódzka Opole 1Klasa wojewódzka Opole 2A klasa Opole 1*
A klasa Opole 2*A klasa Opole 3A klasa Opole 4*
C klasa (gminna) Kędzierzyn-Koźle 1C klasa (gminna) Kędzierzyn-Koźle 2C klasa (gminna) Kędzierzyn-Koźle 3
1973/74Klasa wojewódzka Opole 1Klasa wojewódzka Opole 2A klasa Opole 1
A klasa Opole 2A klasa Opole 3A klasa Opole 4
B klasa Brzeg*B klasa Grodków 1*B klasa Grodków 2*
B klasa Kluczbork*B klasa KoźleB klasa Krapkowice
B klasa NamysłówB klasa Niemodlin*B klasa Olesno
B klasa Opole 1B klasa Opole 2B klasa Prudnik 1
B klasa Prudnik 2B klasa Strzelce OpolskieC klasa Brzeg 1*
C klasa Brzeg 2*C klasa Grodków*C klasa Kluczbork 1*
C klasa Kluczbork 2*C klasa Koźle 1C klasa Koźle 2
C klasa Koźle 3C klasa KrapkowiceC klasa Nysa 1
C klasa Nysa 2C klasa Nysa 3C klasa Olesno
C klasa Opole 1C klasa Opole 2C klasa Prudnik 1
C klasa Prudnik 2C klasa Strzelce Opolskie
1972/73Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4B klasa Nysa
B klasa Prudnik 1B klasa Prudnik 2
1971/72Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4
1970/71Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4
1969/70Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1968/69Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1967/68Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1966/67Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1965/66Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3
1964/65Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
B klasa Koźle*
1963/64Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
C klasa Głubczyce 1C klasa Głubczyce 2C klasa Głubczyce 3
C klasa Głubczyce 4
1962/63Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1961/62Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1960/61Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
B klasa KoźleB klasa KrapkowiceB klasa Niemodlin
B klasa OpoleB klasa PrudnikB klasa Racibórz
B klasa Strzelce Opolskie
1960III Liga OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
A klasa Opole 3A klasa Opole 4
1959Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1958Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1957Klasa wojewódzka OpoleA klasa Opole 1A klasa Opole 2
1956A klasa Opole 1A klasa Opole 2D klasa Koźle 2
1955A klasa Opole 1A klasa Opole 2C klasa Koźle
D klasa Koźle 1*D klasa Koźle 2*D klasa Koźle 3*
1954A klasa Opole 1A klasa Opole 2B klasa Opole 2
B klasa Opole 4D klasa Koźle 1
1953A klasa OpoleB klasa Opole 3
1951Klasa powiatowa Koźle
* - rozgrywki, w których brak kompletu wyników.
Źródła

Powyższe zestawienie jest próbą zebrania informacji o piłce nożnej na Opolszczyźnie. Dane są kompilacją informacji z wielu źródeł. Niestety nie mam pewności co do poprawności tych danych. Zdarza się, że te same tabele mają inną postać w zależności od źródła. Błędy są przeróżne. Podczas analizy zauważone pomyłki dotyczyły wszystkich aspektów: miejsc, bramek, punktów, nazw i ilości drużyn.
W przypadkach spornych, jako poprawne uznaję te, które są zgodne z danymi w "Almanachu opolskiej piłki nożnej".