Drużyny

Poniższe zestawienie zawiera drużyny, które zostały ujęte w tabelach przedstawionych w dziale rozgrywek piłkarskich na Opolszczyźnie.

Wszystkie - Sezon po sezonie

Lista sezonów
Mistrzowie lig
Zdobywcy pucharów
Lp.MiejscowośćNazwa
1AndrychówBeskid Andrychów
2BabiceGórnik Babice
3BabiceGórnik II Babice
4BaborówCukrownik Baborów
5BaborówCukrownik II Baborów
6BaborówTramp Baborów
7BażanyLZS Bażany
8BąkowiceBizon Bąkowice
9Bąków (k. Grodkowa)LZS Bąków (k. Grodkowa)
10Bąków (k. Kluczborka)LZS Bąków (k. Kluczborka)
11BernaciceLZS Bernacice
12BiadaczLZS Biadacz
13BiałaPolonia Biała
14BiałaPolonia II Biała
15Biała NyskaLZS Biała Nyska
16Biała NyskaLZS II Biała Nyska
17BiechówLZS Biechów
18BiedrzychowiceRolnik Biedrzychowice
19BiedrzychowiceRolnik II Biedrzychowice
20BieliceDelta Bielice
21Bielsko-BiałaBBTS Włókniarz Bielsko-Biała
22Bielsko-BiałaBKS Stal Bielsko-Biała
23BieńkowiceLZS Bieńkowice
24BierawaOdra Bierawa
25BierdzanyLZS Bierdzany
26BiestrzykowiceOrzeł Biestrzykowice
27Biskupice (k. Kluczborka)LZS Biskupice
28BiskupówLZS Biskupów
29Blachownia ŚląskaTKKF Blachowianka Blachownia
30Blachownia ŚląskaTKKF Blachowianka II Blachownia
31BliszczyceLZS Bliszczyce
32Błotnica StrzeleckaPlon Błotnica Strzelecka
33BodzanowiceKS Bodzanowice
34BodzanówLZS Bodzanów
35BogacicaBogacica
36BogdanowiceStart Bogdanowice
37BogdanowiceStart II Bogdanowice
38BogdanówLZS Bogdanów
39BoguchwałówSokół Boguchwałów
40BoguszyceLZS Boguszyce
41BojanówLZS Bojanów
42Borki MałeAlbor Borki Małe
43Borki WielkieLZS Borki Wielkie
44BorkowiceLZS Borkowice
45BorkowiceLZS II Borkowice
46BorzysławiceLZS Borzysławice
47BoszanówLZS Boszanów
48BraniceOrzeł Branice
49BraniceOrzeł II Branice
50BroniszowiceLZS Broniszowice
51Browiniec PolskiLZS Browiniec Polski
52BrożecLZS Brożec
53BrunyLZS Bruny
54BrynicaBrynica
55BrzegBTP Stal Brzeg
56BrzegStal II Brzeg
57BrzeszczeGórnik Brzeszcze
58BrzezieLZS Brzezie
59BrzezinaLZS Brzezina
60BrzezinkiLZS Brzezinki
61BrzeźceBrzeźce
62BrzozowiecGryf Brzozowiec
63BudzieszowiceLZS Budzieszowice
64Bugaj NowyLZS Bugaj Nowy
65BukowieMechanik Bukowie
66BukówLZS Buków
67BukówLZS II Buków
68BurgrabiceSudety Burgrabice
69BurgrabiceSudety II Burgrabice
70ByczynaHetman Byczyna
71ByczynaHetman II Byczyna
72BytomRozbark Bytom
73BytomSzombierki Bytom
74CharbielinArenda Charbielin
75ChełmekKS Chełmek
76ChmielowiceLKS Chmielowice
77ChmielowiceLKS II Chmielowice
78ChocianowiceLZS Chocianowice
79ChociebórzLZS Chociebórz
80ChomiążaLZS Chomiąża
81ChorulaLZS Chorula
82ChróściceVictoria Chróścice
83ChróściceVictoria II Chróścice
84Chróścina NyskaLZS Chróścina Nyska
85ChruścielówChruścielów
86ChrząstowiceLZS Chrząstowice
87ChrząstowiceLZS II Chrząstowice
88ChrząszczyceChrząszcz Chrząszczyce
89ChrząszczyceOrzeł II Chrząszczyce
90ChrzeliceLZS Chrzelice
91CiecierzynLZS Ciecierzyn
92CiermięciceLZS Ciermięcice
93CieszynPiast Cieszyn
94CisekVictoria Cisek
95CisekVictoria II Cisek
96CisowaKS Cisowa
97CzarnocinLZS Czarnocin
98CzarnolasLZS Czarnolas
99CzarnowąsySwornica Czarnowąsy
100CzarnowąsySwornica II Czarnowąsy
101CzepielowiceLZS Czepielowice
102CzerwionkaGórnik Czerwionka
103Czeska WieśLZS Czeska Wieś
104CzęstochowaGKS Budex Częstochowa
105CzęstochowaRaków Częstochowa
106CzęstochowaRaków II Częstochowa
107CzęstochowaSkra Częstochowa
108CzęstochowaVictoria Częstochowa
109CzyżowiceLZS Czyżowice
110CzyżowiceLZS II Czyżowice
111DalachówKS Dalachów
112DaniecLZS Daniec
113DankowicePasjonat Dankowice
114DąbrowaDąbrowa
115Dąbrowa NamysłowskaLZS Dąbrowa Namysłowska
116Dąbrówka GórnaLZS Dąbrówka Górna
117DebrzyceLZS Debrzyce
118DębowiecLZS Dębowiec (Prudnik)
119Dębska KuźniaLZS Dębska Kuźnia
120DługomiłowiceNaprzód Długomiłowice
121DługomiłowiceNaprzód II Długomiłowice
122DobieszówLZS Dobieszów
123DobraKosmos Dobra
124DobrodzieńStart II Dobrodzień
125Dobrzeń WielkiTOR Dobrzeń Wielki
126Dobrzeń WielkiTOR II Dobrzeń Wielki
127DobrzyńVictoria Dobrzyń
128DolnaLZS Dolna
129DomaradzLZS Domaradz
130DomaszkowiceHandlowiec Domaszkowice
131DomaszkowiceLZS II Domaszkowice
132DomaszowicePolonia Domaszowice
133DylakiWłókniarz Dylaki
134DytmarówLZS Dytmarów
135DytmarówLZS II Dytmarów
136DzbańceDzbańce
137DziećmarówLZS Dziećmarów
138DzielnicaLZS Dzielnica
139DziergowiceOdrzanka Dziergowice
140DziergowiceOdrzanka II Dziergowice
141DzierżkowiceLZS Dzierżkowice
142DzierżysławOrzeł Dzierżysław
143DzierżysławOrzeł II Dzierżysław
144DzierżysławiceLZS Dzierżysławice
145DziewiętliceDziewiętlice
146DziewkowiceRzemiosło Dziewkowice
147FałkowiceLZS Fałkowice
148FrączkówLZS Frączków
149FrydrychówLZS Frydrychów
150GałążczyceLZS Gałążczyce
151GanaWilki Gana
152GąsiorowiceLZS Gąsiorowice
153GierałciceLZS Gierałcice
154GierałtowiceLZS Gierałtowice
155GliwiceCarbo Gliwice
156GliwiceSośnica Gliwice
157GłogówekFortuna Głogówek
158GłogówekFortuna II Głogówek
159GłogówekRolnik Głogówek
160GłubczyceKombinat Głubczyce
161GłubczyceMotor Głubczyce
162GłubczycePiast Głubczyce
163GłubczycePolonia Głubczyce
164GłubczycePolonia II Głubczyce
165GłuchołazyHattrick Głuchołazy
166GłuchołazyPolonia Głuchołazy
167GłuchołazyUnia Głuchołazy
168GłuchołazyUnia II Głuchołazy
169GłuszynaLZS Głuszyna
170GłuszynaLZS II Głuszyna
171GnojnaLZS Gnojna
172GogolinMKS Gogolin
173GogolinMKS II Gogolin
174Gola GrodkowskaLZS Gola Grodkowska
175GolczowiceLZS Golczowice
176GołuszowiceElektromet Gołuszowice
177Gorzów ŚląskiPiast Gorzów Śląski
178GościceLZS Gościce
179GościęcinLZS Gościęcin
180GoświnowiceEL KON Goświnowice
181GoświnowiceEL KON II Goświnowice
182GoświnowiceEL KON III Goświnowice
183GoworowiceLZS Goworowice
184Góra Świętej AnnyLZS Góra Św. Anny
185GórażdżeZKS Górażdże
186GrabinHuragan Grabin
187GrabinaLZS Grabina
188GraczeSkalnik Gracze
189GrądyAtom Grądy
190GrądyAtom II Grądy
191GręboszówBurza Gręboszów
192GrobnikiStal Grobniki
193GrobnikiStal II Grobniki
194GrodkówGKS Grodków
195GrodkówGZ LZS Grodków
196Grodziec (k. Niemodlina)LZS Grodziec (k. Niemodlina)
197Grodziec (k. Ozimka)LZS Grodziec (k. Ozimka)
198GrodziskoLZS Grodzisko
199GronowiceLZS Gronowice
200Grudynia WielkaLKS Spartan Grudynia Wielka
201Grudynia WielkaLKS Spartan II Grudynia Wielka
202GrudziceLZS Grudzice
203GryżówLZS Gryżów
204Hajduki NyskieLZS Hajduki Nyskie
205IzbickoLZS Izbicko
206JamyLZS Jamy
207Jankowice WielkieJankowice
208JanowaLZS Janowa
209JanówLZS Janów
210JanuszkowiceGórnik Januszkowice
211JanuszkowiceGórnik II Januszkowice
212JarnołtówRZS Jarnołtów
213JarnołtówekJarnołtówek
214JaryszówBłękitni Jaryszów
215JaryszówBłękitni II Jaryszów
216Jasienica DolnaMeteor Jasienica Dolna
217Jasienica GórnaLZS Jasienica Górna
218JasienieLZS Jasienie
219JastrzębiePionier Jastrzębie
220Jastrzębie-ZdrójGKS Jastrzębie
221JaszówLZS Jaszów
222JełowaStart Jełowa
223JełowaStart II Jełowa
224JemielnicaNaprzód Jemielnica
225JędrzychówLZS Jędrzychów
226KaczyceGKS Morcinek Kaczyce
227KadłubLZS Kadłub
228KadłubiecLZS Kadłubiec
229KalinowiceKalinowice
230Kalwaria ZebrzydowskaKalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
231KałkówLZS Kałków
232KałkówLZS II Kałków
233KamienicaLZS Kamienica
234Kamienica NyskaLZS Kamienica Nyska
235KamiennikLZS Kamiennik
236KamiennikLZS II Kamiennik
237KamionekLZS Kamionek
238KantorowiceParkowa Kantorowice
239KarczówLZS Karczów
240KarłowicePolonia Karłowice
241Karłowice WielkieLZS Karłowice Wielkie
242KarłubiecLZS Karłubiec
243KarnkówUKS Karnków
244KatowiceGKS Katowice
245KatowiceGKS II Katowice
246KatowiceGórnik MK Katowice
247KatowiceRozwój Katowice
248KazimierzPartyzant Kazimierz
249Kąty OpolskieOdra Kąty Opolskie
250Kędzierzyn-KoźleAlchemik Kędzierzyn-Koźle
251Kędzierzyn-KoźleChemik Kędzierzyn-Koźle
252Kędzierzyn-KoźleChemik II Kędzierzyn-Koźle
253Kędzierzyn-KoźleChemik III Kędzierzyn-Koźle
254Kędzierzyn-KoźleKolejarz Kędzierzyn
255Kędzierzyn-KoźleKolejarz Koźle Port
256Kędzierzyn-KoźleKS Jarand Kędzierzyn-Koźle
257Kędzierzyn-KoźleKS Jarand II Kędzierzyn-Koźle
258Kędzierzyn-KoźleLZS Żabieniec
259Kędzierzyn-KoźleOdra Kędzierzyn-Koźle
260Kędzierzyn-KoźleOdra II Kędzierzyn-Koźle
261Kędzierzyn-KoźleRTS Koźle Rogi K-K
262Kędzierzyn-KoźleRTS II Koźle Rogi K-K
263Kędzierzyn-KoźleStal Koźle
264Kędzierzyn-KoźleŚląsk Kędzierzyn-Koźle
265KępaRudatom Kępa
266KępnicaLZS Kępnica
267KętyHejnał Kęty
268KielczaLZS Kielcza
269KietrzWłókniarz Kietrz
270KietrzWłókniarz II Kietrz
271KlisinoLZS Klisino
272KluczborkCeramik Kluczbork
273KluczborkKKS Kluczbork
274KluczborkKKS II Kluczbork
275KluczborkKS Metal 1961 Kluczbork
276KluczborkMetal Kluczbork
277KluczborkMetal II Kluczbork
278KluczborkMKS Kluczbork
279KluczborkMKS II Kluczbork
280KłobuckZnicz Kłobuck
281KłodnicaKTS Kłodnica
282KnurówConcordia Knurów
283KobielaLZS Kobiela
284KobyliceLZS Kobylice
285KobyliceLZS II Kobylice
286KochłowiceLZS Kochłowice
287KolnicaLZS Kolnica
288KolnowiceLZS Kolnowice
289KolonowskieUnia Kolonowskie
290KolonowskieUnia II Kolonowskie
291KomornoLZS Technik Komorno
292KomornoLZS Technik II Komorno
293KomorznoLZS Komorzno
294KomprachciceGwiazda Komprachcice
295KomprachciceLZS Komprachcice
296KonopiskaLot Konopiska
297KonradowaLZS Konradowa
298KonradówPolkon Konradów
299KopernikiLZS Koperniki
300KopernikiLZS II Koperniki
301KopiceLZS Kopice
302KopiceLZS II Kopice
303KorfantówCzarni Korfantów
304KorzonekLZS Korzonek
305KosorowiceKosorowice
306KostówPogoń Kostów
307Kostrzyn nad OdrąCeluloza Kostrzyn
308KościelecLotnik-Goliard Kościelec
309KościeliskaLZS Kościeliska
310KościerzyceLZS Kościerzyce
311KotlarniaLZS Kotlarnia
312Kotlarnia Stara KuźniaZawisza Kotlarnia Stara Kuźnia
313Kotórz MałySilesius Kotórz Mały
314KowaleLZS Kowale
315KozielnoLZS Kozielno
316KozłowiceCeramik Kozłowice
317KozłówkiTęcza Kietrz-Kozłówki
318KoźleBudowlani Koźle
319KoźleBudowlani II Koźle
320KórnicaLZS Nowy Dwór
321KrapkowiceOtmęt Krapkowice
322KrapkowiceOtmęt II Krapkowice
323KrapkowiceUnia Krapkowice
324KrapkowiceUnia II Krapkowice
325KrasiejówKS Krasiejów
326KrasiejówKS II Krasiejów
327KraskówLZS Krasków
328Krasna GóraLZS Krasna Góra
329KrasowiceOmega Krasowice
330KrępnaKorona Krępna
331KromołówLZS Kromołów
332KrośnicaŹródło Krośnica
333KrośnicaŹródło II Krośnica
334KrowiarkiLZS Krowiarki
335KróloweLZS Królowa
336Krupski MłynUnia Krupski Młyn
337KruszynaLZS Kruszyna
338KrzanowiceLZS Krzanowice
339KrzywiczynyLKS Krzywiczyny
340KrzywiznaLZS Krzywizna
341KrzyżkowiceLZS Krzyżkowice
342Krzyżowa DolinaLZS Krzyżowa Dolina
343KrzyżowiceEgipt Krzyżowice
344Księże PoleLZS Księże Pole
345KubiceLZS Kubice
346KujakowiceLZS Kujakowice
347KujawyLZS Kujawy
348KuniówLZS Kuniów
349KupLZS Kup
350KurznieBizon Kurznie
351Kuźnia RaciborskaRafamet Kuźnia Raciborska
352LaskowiceLZS Laskowice
353LasociceRolnik Lasocice
354Lasowice MałeLZS Lasowice Małe
355Lasowice WielkieLZS Lasowice Wielkie
356LenartowiceLZS Lenartowice
357LeśnicaLZS Leśnica
358LeśnicaLZS II Leśnica
359LewiceRolnik Lewice
360Lewin BrzeskiOlimpia Lewin Brzeski
361Lewin BrzeskiOlimpia II Lewin Brzeski
362LichyniaSparta Lichynia
363Ligota DolnaLZS Ligota Dolna
364Ligota GórnaLZS Ligota Górna
365Ligota OleskaLZS Ligota Oleska
366Ligota PrószkowskaLZS Ligota Prószkowska
367Ligota SternalickaLigota Sternalicka
368Ligota TułowickaZieloni Ligota Tułowicka
369Ligota TurawskaLKS Ligota Turawska
370Ligota WielkaLZS Ligota Wielka
371Ligota WołczyńskaLZS Ligota Wołczyńska
372LipkiBurza Lipki
373LipkiBurza II Lipki
374LipnikiStrażak Lipniki
375Lipowa (k. Grodkowa)Lipowa
376LisięciceLZS Lisięcice
377LisięciceLZS Lisięcice II
378LubiatówKS Lubiatów
379LubiczLZS Lubicz
380LubieszówLZS Lubieszów
381LubliniecSparta Lubliniec
382LubnówLZS Lubnów
383LuboszyceLZS Luboszyce
384LubotyńLZS Lubotyń
385LubrzaLZS Lubrza
386LubrzaLZS II Lubrza
387LubskaWidawa Lubska
388LubszaSkorpion Lubsza
389LudmierzyceLudmierzyce
390LZS Regulice (k. Nysy)LZS Regulice
391ŁambinowiceMetalowiec Łambinowice
392ŁanyVictoria Łany
393ŁączanyLZS Łączany
394ŁącznikFortuna Łącznik
395Łąka (k. Nysy)LZS Łąka (k. Nysy)
396Łąka PrudnickaLZS Łąka Prudnicka
397Łąki KozielskieLZS Łąki Kozielskie
398ŁężceLZS Łężce
399ŁomnicaLZS Łomnica
400ŁosiówPogoń Łosiów
401ŁowkowiceLZS Łowkowice
402ŁubnianyŚląsk Łubniany
403Łukowice BrzeskieLZS Łukowice Brzeskie
404MaciejowiceLZS Maciejowice
405MaciejowiceLZS II Maciejowice
406MaciowakrzeLZS Maciowakrze
407MagnuszowicePionier Magnuszowice
408MakowiceLZS Makowice
409Malerzowice MałeLZS Malerzowice Małe
410Malerzowice WielkieLZS Malerzowice Wielkie
411MałujowiceSokół Małujowice
412MańkowiceLZS Mańkowice
413MarkowiceLZS Markowice
414MąkoszyceLZS Mąkoszyce
415MechnicaLZS Inter Mechnica
416MechniceLZS Mechnice
417MechniceLZS II Mechnice
418MesznoLZS Meszno
419MichałówLZS Michałów
420MichałówLZS II Michałów
421MiechowaLZS Miechowa
422MiedzianaLZS Miedziana
423MiejsceLotnik Miejsce
424Miejsce OdrzańskieMiejsce Odrzańskie
425MieszkowiceLZS Mieszkowice
426MikolinOdra Mikolin
427MikowicePogoń Mikowice
428MinkowskiePiast Minkowskie
429MłodoszowiceLZS Młodoszowice
430MokraLZS Mokra
431MokrePogranicze Mokre
432Mokre ŁanyOrzeł Mokre Łany
433MorówLZS Morów
434MoszczankaSudety Moszczanka
435MroczkowaGrom Mroczkowa
436MurówUnia Murów
437MyszkówKrisbut Myszków
438MyszowiceLZS Myszowice
439NaczęsławiceNaczęsławice
440NadziejówLZS Nadziejów
441NakłoFlorentyna Nakło
442NamysłówNamysłowianka Namysłów
443NamysłówStart Namysłów
444NamysłówStart II Namysłów
445NamysłówZryw Namysłów
446NarokLZS Narok
447NasaleLZS Nasale
448NasiedleNasiedle
449NędzaWłókniarz Nędza
450NiemodlinOrzeł Niemodlin
451NiemodlinOrzeł II Niemodlin
452NiemysłowiceLZS Niemysłowice
453NiemysłowiceLZS II Niemysłowice
454NiewodnikiLZS Niewodniki
455NiezdrowiceNaprzód Niezdrowice
456NieznaszynLZS Nieznaszyn
457NiwnicaNiwnica
458Nowa CerekiewLZS Nowa Cerekiew
459Nowa CerekiewLZS Nowa Cerekiew II
460Nowa Wieś GłubczyckaKresowianka Nowa Wieś
461Nowa Wieś GłubczyckaKresowianka II Nowa Wieś
462Nowa Wieś MałaLZS Nowa Wieś Mała
463Nowa Wieś PrudnickaLZS Nowa Wieś Prudnicka
464NowakiLZS Nowaki
465Nowy BrowiniecLZS Nowy Browiniec
466Nowy LasLZS Nowy Las
467Nowy ŚwiętówKS Nowy Świętów
468NysaMZKS Nysa
469NysaMZKS II Nysa
470NysaPolonia Nysa
471NysaPolonia II Nysa
472NysaStal Nysa
473NysaStal II Nysa
474NysaWKS Pancerni Nysa
475ObórkiLZS Obórki
476ObrowiecLZS Obrowiec
477OciceLZS Ocice
478Odra BrzegOdra Brzeg
479OlbrachciceLZS Olbrachcice
480OlbrachciceLZS II Olbrachcice
481OldrzyszowiceLZS Oldrzyszowice
482OlesnoKS Start Olesno
483OlesnoOKS Olesno
484OlszankaOrzeł Olszanka
485OlszowaLZS Olszowa (k. Strzelec Opolskich)
486OlszynkaLZS Olszynka
487OpawicaZryw Opawica
488OpawicaZryw II Opawica
489OpoleArka Opole
490OpoleGroszmal Opole
491OpoleGroszmal II Opole
492OpoleGwardia Opole
493OpoleGwardia II Opole
494OpoleOdra Opole
495OpoleOdra II Opole
496OpoleOpolanin Opole
497OpoleOpolanin II Opole
498OpolePiast Opole
499OpolePrzyjaźn Bolko Opole
500OpoleRodło Opole
501OpoleRodło II Opole
502OpoleStart Opole
503OpoleTempo Opole
504OpoleTempo II Opole
505OpoleWiking Opole
506OpoleWiking II Opole
507OrtowiceTW Ortowice
508OsiekLZS Osiek
509Osiek GrodkowskiLZS Osiek Grodkowski
510OsowiecStal Osowiec
511OstrożnicaFortuna Ostrożnica
512OświęcimUnia Oświęcim
513OtmiceLZS Otmice
514OtmuchówCzarni Otmuchów
515OtmuchówCzarni II Otmuchów
516OtmuchówCzarni III Otmuchów
517OwsiszczeLZS Owsiszcze
518OzimekMałapanew Ozimek
519OzimekMałapanew II Ozimek
520PaczkówSparta Paczków
521PaczkówSparta II Paczków
522PajęcznoZawisza Pajęczno
523PakosławiceLZS Pakosławice
524PankiDeal Panki
525ParuszowiceRolnik Paruszowice
526ParuszowiceRolnik II Paruszowice
527PawłowiceLZS Pawłowice
528PawłowiczkiZryw Pawłowiczki
529Pawłów (k. Brzegu)LZS Pawłów (k. Brzegu)
530PągówChrobry Pągów
531PiątkowiceLZS Piątkowice
532Piekary ŚląskieOlimpia Piekary Śląskie
533PietnaLZS Pietna
534PietrowicePietrowice
535PilszczLZS Pilszcz
536PiorunkowiceLZS Piorunkowice
537Piotrowice NyskieLZS Piotrowice Nyskie
538PiotrówkaLZS Piotrówka
539PiotrówkaLZS II Piotrówka
540PiotrówkaLZS III Piotrówka
541PisarzowiceLZS Pisarzowice
542PludryPogoń Pludry
543PniewieLZS Pniewie
544PoborszówLZS Poborszów
545PoborszówLKS II Poborszów
546PociękarbLZS Pociękarb
547PociękarbLZS II Pociękarb
548Podzamcze NysaPodzamcze Nysa
549PogórzePolonia Pogórze
550PogórzePolonia II Pogórze
551PokójBudowlani Pokój
552PokrzywnicaLZS Pokrzywnica
553PolanowiceLZS Polanowice
554PolkowskieWiking Polkowskie
555Polska CerekiewAtena Polska Cerekiew
556Polska CerekiewOrzeł Polska Cerekiew
557Polska CerekiewOrzeł II Polska Cerekiew
558Polski ŚwiętówLZS Polski Świętów
559PomorzowiceVictoria Pomorzowice
560PomorzowiczkiAgricola Pomorzowiczki
561PopielówLZS Popielów
562PopielówLZS II Popielów
563PorębaLZS Poręba
564PosuciceLZS Posucice
565PoznowiceLZS Poznowice
566PraszkaMotor Praszka
567PrądyLZS Prądy
568PrędocinLZS Prędocin
569PrężynkaLZS Prężynka
570ProśliceLZS Proślice
571ProśliceLZS II Proślice
572PrószkówPolonia Prószków
573PrószkówPolonia II Prószków
574PrószkówPomologia Prószków
575PrudnikFlora Prudnik
576PrudnikKabewiak Prudnik
577PrudnikKabewiak II Prudnik
578PrudnikOlimpia Prudnik
579PrudnikPogoń Prudnik
580PrudnikPogoń II Prudnik
581PrudnikPogoń III Prudnik
582PrudnikSmyk Prudnik
583PrudnikSparta Prudnik
584PrusinowiceAgfa Prusinowice
585PrusinowiceAgfa II Prusinowice
586PrzechódLZS Przechód
587PrzeczaBłękitni Przecza
588PrzedmośćLZS Przedmość
589PrzewózLZS Przewóz
590Przydroże MałeLZS Przydroże Małe
591PrzylesiePolonia Przylesie
592Przylesie DolneLZS Przylesie Dolne
593PrzysieczLZS Przysiecz
594PrzyworyPiomar Przywory
595PrzyworyPiomar II Przywory
596RacibórzStal Racibórz
597RacibórzStal II Racibórz
598RacibórzUnia Racibórz
599RacibórzUnia II Racibórz
600Racławice ŚląskieRacłavia Racławice Śląskie
601Racławice ŚląskieRacławia II Racławice Śląskie
602RacławiczkiLZS Racławiczki
603RacławiczkiLZS II Racławiczki
604RadawieRadawie
605RadłówLZS Radłów
606RadomRadomiak Radom
607RadomierowiceLZS Radomierowice
608RadostyniaLZS Radostynia
609RadostyniaLZS II Radostynia
610RadoszowiceWalka Radoszowice
611RadoszowyLZS Radoszowy
612RadzionkówRuch Radzionków
613RadzionkówRuch II Radzionków
614RakówPiast Raków
615RaszowaLZS Raszowa
616RatnowiceLZS Ratnowice
617Reńska WieśOrzeł Reńska Wieś
618Reńska WieśOrzeł II Reńska Wieś
619Reńska WieśŚląsk Reńska Wieś
620Reńska WieśŚląsk II Reńska Wieś
621Rogów OpolskiLZS Rogów
622RostkowiceRolnik Rostkowice
623Roszkowice (k. Kluczborka)LZS Roszkowice
624Roszowicki LasLZS Roszowicki Las
625RozkochówLZS Rozkochów
626RozmierkaJedność Rozmierka
627RozmierzBłękitni Rozmierz
628RozumiceRozumice
629RozwadzaLZS Rozwadza
630RożniątówLZS Rożniątów
631RożnówLZS Rożnów
632RożnówLZS II Rożnów
633RówneLZS Granica Równe
634Ruda ŚląskaUrania Ruda Śląska
635RudnikiLZS Rudniki
636RudziczkaLZS Rudziczka
637RusocinLZS Rusocin
638RybnaLZS Rybna
639RychnówKłos Rychnów
640RzepceLZS Rzepce
641RzeszówStal Rzeszów
642RzymianyLZS Rzymiany
643RzymkowiceLZS Rzymkowice
644SarnowiceLZS Sarnowice
645SarnówLZS Sarnów
646Sarny MałeBłękitni Sarny Małe
647SękowiceLZS Sękowice
648SidzinaGóral Sidzina
649SiedlecLZS Siedlec
650SiestrzechowiceLZS Siestrzechowice
651Siołkowice NoweLZS Siołkowice Nowe
652Siołkowice StareStart Siołkowice
653SkałągiLZS Skałągi
654SkałągiLZS II Skałągi
655SkarbimierzLZS Skarbimierz
656SkarbiszówLZS Skarbiszów
657SkoczówBeskid Skoczów
658SkorogoszczLZS Skorogoszcz
659SkoroszycePlon Skoroszyce
660SławiceLZS Sławice
661SławięciceKS Sławięcice
662SławięciceKS II Sławięcice
663SławięciceKS III Sławięcice
664SławniowiceGórnik Sławniowice
665Smarchowice MałeLZS Smarchowice Małe
666Smarchowice ŚląskieŻubry Smarchowice Śląskie
667Smarchowice WielkieLZS Smarchowice Wielkie
668SmardyLZS Smardy
669SowczyceLZS Sowczyce
670SpórokZieloni Spórok
671Staniszcze MałeLZS Staniszcze Małe
672Staniszcze WielkieLZS Staniszcze Wielkie
673Stara KuźniaZawisza Stara Kuźnia
674StarduniaLZS Stardunia
675Stare BudkowiceLZS Stare Budkowice
676Stare KotkowiceLZS Stare Kotkowice
677Stare KoźleLZS Stare Koźle
678Stare OlesnoLZS Stare Olesno
679StarościnLZS Starościn
680StarościnLZS II Starościn
681Starowice (k. Otmuchowa)LZS Starowice
682Starowice DolneLZS Starowice Dolne
683Starowice DolneLZS II Starowice Dolne
684Start DobrodzieńStart Dobrodzień
685Stary GrodkówLZS Stary Grodków
686Stary LasLZS Stary Las
687Stary UjazdLZS Stary Ujazd
688Stary Ujazd IILZS II Stary Ujazd
689SteblówRuch Steblów
690Steblów (k. Krapkowic)LZS Steblów (k. Krapkowic)
691SternaliceLZS Sternalice
692StobrawaLKS Stobrawa
693StraduniaLZS Stradunia
694StrojecBudowlani Strojec
695StrzegówLZS Strzegów
696Strzelce NamysłowskieLZS Strzelce Namysłowskie
697Strzelce OpolskieBudowlani Strzelce Opolskie
698Strzelce OpolskiePiast Strzelce Opolskie
699Strzelce OpolskiePiast II Strzelce Opolskie
700Strzelce OpolskiePionier Strzelce Opolskie
701Strzelce OpolskiePionier II Strzelce Opolskie
702StrzeleczkiStrzeleczki
703StrzelnikiLZS Strzelniki
704StudziennaLZS Studzienna
705SuchaSucha
706Sucha PsinaŻądło Sucha Psina
707Suchy BórLZS Suchy Bór
708SulisławOHP Sulisław
709SułkówSułków
710SzczedrzykLZS Szczedrzyk
711SzklaryLZS Szklary
712SzonówFarmer Szonów
713SzonówFarmer II Szonów
714SzybowiceGrom Szybowice
715SzydłowiceLZS Szydłowice
716Szydłowiec ŚląskiLZS Szydłowiec
717SzydłówHubertus Szydłów
718SzymiszówTęcza Szymiszów
719SzymonkówLew Szymonków
720ŚciborowiceLZS Ściborowice
721Ściborzyce MałeŚciborzyce Małe
722Ściborzyce WielkiePolonia Ściborzyce Wielkie
723Ścinawa NyskaLZS Ścinawa Nyska
724Ścinawa NyskaLZS II Ścinawa Nyska
725ŚliwiceŚliwice
726ŚmiczLZS Śmicz
727ŚwierczeLZS Świercze
728ŚwierczówLZS Świerczów
729ŚwierkleLZS Świerkle
730Świnary WielkiePogoń Świnary Wielkie
731Świniary WielkiePogoń Świniary Wielkie
732Tarnovia Tarnów OpolskiTarnovia Tarnów Opolski
733TarnowiecLZS Tarnowiec
734Tarnów GrodkowskiLZS Tarnów Grodkowski
735Tarnów OpolskiSkalnik Tarnów Opolski
736Tarnów OpolskiSkalnik II Tarnów Opolski
737TłustomostyStal Tłustomosty
738TłustorębyLZS Tłustoręby
739TłustorębyLZS II Tłustoręby
740TrzebinaLZS Trzebina
741TrzeboszowiceLZS Trzeboszowice
742TułowiceUnia Tułowice
743TułyLZS Tuły
744TurawaLZS Turawa
745TwardawaKS Twardawa
746TworkówLZS Tworków
747TworkówLZS II Tworków
748UcieszkówLZS Spółdzielca Ucieszków
749UjazdLZS Ujazd
750UjazdLZS II Ujazd
751UjeździecUjeździec
752UnikowiceLZS Unikowice
753UrbanowiceRolnik Urbanowice
754UrbanowiceRolnik II Urbanowice
755UszyceLZS Uszyce
756WachowiceStobrawa Wachowice
757WalceLZS Walce
758WalceLZS II Walce
759WarłówLZS Warłów
760WarmątowiceLZS Warmątowice
761WawelnoGazownik Wawelno
762WawelnoGazownik II Wawelno
763WędryniaWędrynia
764WęgryStrażak Węgry
765WężaLZS Węża
766WichrówLZS Wichrów
767WielołękaVictoria Wielołęka
768Wierzbica GórnaRolnik Wierzbica Górna
769Wierzbica GórnaRolnik II Wierzbica Górna
770WierzbieLZS Wierzbie
771WierzbiecLZS Wierzbiec
772WierzbięciceLZS Wierzbięcice
773WierzbnaLZS Wierzbna
774WierzbnikWierzbnik
775WierzbnoLZS Wierzbno
776WierzchLZS Wierzch
777WięcmierzyceSkorpion Więcmierzyce
778WiększycePo-Ra-Wie Większyce
779WiększycePo-Ra-Wie II Większyce
780WilamowaWilamowa
781WilkówWidawa Wilków
782WilkówWidawa II Wilków
783WirekWawel Wirek
784WitosławiceFortuna Witosławice
785WłochyLZS Włochy
786WłodaryLZS Włodary
787WłodzieninTroja Włodzienin
788WłostowaLZS
789Wodzisław ŚląskiOdra Wodzisław
790Wodzisław ŚląskiOdra II Wodzisław Śląski
791Wojciechów (k. Namysłowa)Zryw Wojciechów
792Wojciechów (k. Olesna)LZS Wojciechów
793WojnowicePogoń Wojnowice
794WojsławLZS Wojsław
795WołczynMKS Wołczyn
796WołczynMKS II Wołczyn
797WołczynMłodzik Wołczyn
798WołczynPolonia Wołczyn
799Woskowice MałeOrły Woskowice Małe
800WódkaLZS Wódka
801WójciceLZS Wójcice
802WójtowiceLZS Wójtowice
803WrocławŚląsk Wrocław
804WrocławŚląsk II Wrocław
805WroninLZS Wronin
806WronówLZS Wronów
807WróblinWróblin
808WrzoskiLZS Wrzoski
809WysokaZryw Wysoka
810Wyszków ŚląskiLZS Wyszków Śląski
811ZabrzeGórnik Zabrze
812ZabrzeGórnik II Zabrze
813ZabrzeSparta Zabrze
814ZabrzeWalka Zabrze
815Zalesie ŚląskieSokół Zalesie Śląskie
816Zawada (k. Opola)Agra Zawada
817Zawada (k. Prudnika)Zawada
818ZawadzkieStal Zawadzkie
819ZawadzkieStal II Zawadzkie
820ZawiszyceSparta Zawiszyce
821ZawiśćGrom Zawiść
822ZdziechowiceProsna Zdziechowice
823ZdzieszowiceKoksownik Zdzieszowice
824ZdzieszowiceRuch Zdzieszowice
825ZdzieszowiceRuch II Zdzieszowice
826ZębowiceLZS Zębowice
827Zielona GóraKolejarz Zielona Góra
828Zimna WódkaLZS Zimna Wódka
829Zimnice MałeLZS Zimnice Małe
830ZłotogłowiceLZS Złotogłowice
831ZopowyIskra Zopowy
832ZubrzyceRuch Zubrzyce
833ZwanowiceLZS Zwanowice
834ZwiastowiceLZS Zwiastowice
835ŹliniceOrzeł Źlinice
836ŹliniceOrzeł II Źlinice
837ŻarkiZieloni Żarki
838Żelazna (k. Grodkowa)LZS Żelazna (k. Grodkowa)
839Żelazna (k. Opola)LZS Żelazna
840ŻłobiznaLZS Żłobizna
841ŻużelaLZS Żużela
842ŻyrowaVictoria Żyrowa
843ŻyrowaVictoria II Żyrowa
844ŻytniówLZS Żytniów
845ŻywiecGóral Żywiec
846ŻywociceLZS Żywocice