Mistrzowie opolskich lig

Poniższe zestawienie zawiera drużyny, które zostały ujęte w tabelach przedstawionych w dziale rozgrywek piłkarskich na Opolszczyźnie.

Seniorzy - Juniorzy - Jun. mł - Trampkarze - Trampkarze 7-osob. - Młodzicy - Orliki
Liga - Puchar
Wszystkie - Kędzierzyn-Koźle - Głubczyce - Prudnik - Nysa - Opole

Lista sezonów
Lista drużyn
IV
1Skalnik Gracze3
TOR Dobrzeń Wielki3
2BKS Stal Bielsko-Biała2
Swornica Czarnowąsy2
Polonia Głubczyce2
Polonia Nysa2
3LZS Starowice Dolne1
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała1
Ruch Zdzieszowice1
KS Sławięcice1
Chemik Kędzierzyn-Koźle1
Start Namysłów1
Raków II Częstochowa1
Pasjonat Dankowice1
Włókniarz Kietrz1
Rozwój Katowice1
Górnik MK Katowice1
Concordia Knurów1
MKS Kluczbork1
LZS Leśnica1
Start Bogdanowice1
Odra Opole1
Małapanew Ozimek1
LZS Piotrówka1
BTP Stal Brzeg1
LZS Głuszyna1
O
1Pogoń Prudnik6
2Chemik Kędzierzyn-Koźle5
3Małapanew Ozimek4
Polonia Głubczyce4
MZKS Nysa4
4Unia Krapkowice3
KKS Kluczbork3
Odra II Opole3
Stal Nysa3
BTP Stal Brzeg3
Unia Racibórz3
5Czarni Otmuchów2
Start Namysłów2
Polonia Nysa2
Victoria Cisek2
Olimpia Lewin Brzeski2
TOR Dobrzeń Wielki2
LZS Walce2
6Bogacica1
Handlowiec Domaszkowice1
Unia Tułowice1
Fortuna Głogówek1
Korona Krępna1
Start Jełowa1
Śląsk Łubniany1
Włókniarz Kietrz1
Skalnik Tarnów Opolski1
Skalnik Gracze1
KS Sławięcice1
Silesius Kotórz Mały1
Budowlani Strzelce Opolskie1
LZS Starościn1
Burza Gręboszów1
Orzeł Branice1
Burza Lipki1
LZS Poborszów1
LZS Proślice1
Start Bogdanowice1
Start Dobrodzień1
Ruch Zdzieszowice1
LKS Ligota Turawska1
Orzeł Źlinice1
MKS II Kluczbork1
KS Krasiejów1
Otmęt Krapkowice1
Victoria Chróścice1
Racłavia Racławice Śląskie1
LZS Kup1
LZS Starowice Dolne1
LZS Głuszyna1
Unia Kolonowskie1
Piast Strzelce Opolskie1
LZS Skorogoszcz1
Unia Głuchołazy1
Stal Racibórz1
Stal Zawadzkie1
WKS Pancerni Nysa1
A
1Stal Zawadzkie7
2Budowlani Strzelce Opolskie6
3Gwardia Opole5
Odra II Opole5
Małapanew Ozimek5
4Polonia Biała4
Fortuna Głogówek4
Orzeł Branice4
Polonia Głubczyce4
TOR Dobrzeń Wielki4
Górnik Januszkowice4
Orzeł Niemodlin4
Unia Głuchołazy4
Sparta Paczków4
5LZS Starościn3
Start Siołkowice3
Włókniarz Kietrz3
KS Twardawa3
Pogoń Łosiów3
Czarni Otmuchów3
Start Namysłów3
Polonia Nysa3
BTP Stal Brzeg3
Unia Tułowice3
LZS Kuniów3
EL KON Goświnowice3
Unia II Racibórz3
Tempo Opole3
Pionier Strzelce Opolskie3
6Burza Lipki2
Widawa Lubska2
LZS Kałków2
Sudety Burgrabice2
LZS Ścinawa Nyska2
Jedność Rozmierka2
UKS Karnków2
LZS Jędrzychów2
Polonia Karłowice2
LZS Lisięcice2
Victoria Chróścice2
Victoria Cisek2
Metal II Kluczbork2
Orzeł Reńska Wieś2
Odra Kędzierzyn-Koźle2
Naprzód Niezdrowice2
Start Bogdanowice2
Polonia Wołczyn2
Małapanew II Ozimek2
Ruch Zdzieszowice2
GKS Grodków2
Góral Sidzina2
Skalnik Tarnów Opolski2
Piast Gorzów Śląski2
Metalowiec Łambinowice2
Orzeł Polska Cerekiew2
OKS Olesno2
Unia Krapkowice2
Odra Brzeg2
Otmęt Krapkowice2
7LZS Biała Nyska1
LZS Ligota Dolna1
Polonia Prószków1
LZS Raszowa1
Czarni Korfantów1
LZS Rożnów1
LZS Rusocin1
Budowlani Strojec1
Wiking Opole1
Victoria Dobrzyń1
LZS Leśnica1
MKS II Kluczbork1
Piomar Przywory1
LZS Piątkowice1
LZS Piotrówka1
Rolnik Wierzbica Górna1
LZS Sławice1
LZS Konradowa1
LZS Rybna1
Start II Namysłów1
LZS Mańkowice1
Żubry Smarchowice Śląskie1
LZS Kup1
LZS Chrząstowice1
LZS Racławiczki1
LZS Gronowice1
Stal Osowiec1
LZS Rudniki1
LZS Bodzanów1
Rodło Opole1
LZS Kościeliska1
Start Jełowa1
MKS Wołczyn1
LZS Skorogoszcz1
LZS Stary Ujazd1
Motor Praszka1
LKS Ligota Turawska1
Korona Krępna1
Po-Ra-Wie Większyce1
Włókniarz II Kietrz1
LZS Walce1
Kombinat Głubczyce1
LKS Spartan Grudynia Wielka1
KS Sławięcice1
Bogacica1
LZS Skarbimierz1
Handlowiec Domaszkowice1
LZS Bierdzany1
Odrzanka Dziergowice1
Zieloni Ligota Tułowicka1
Silesius Kotórz Mały1
Elektromet Gołuszowice1
LZS Gościęcin1
KS II Sławięcice1
LZS Poborszów1
Racłavia Racławice Śląskie1
LZS Obrowiec1
ZKS Górażdże1
Ruch II Zdzieszowice1
Chemik Kędzierzyn-Koźle1
Po-Ra-Wie II Większyce1
LZS Węża1
Pogoń Prudnik1
Budowlani Pokój1
Rafamet Kuźnia Raciborska1
Błękitni Jaryszów1
Cukrownik Baborów1
Unia Murów1
LZS Ujazd1
Tarnovia Tarnów Opolski1
MZKS Nysa1
KTS Kłodnica1
Śląsk Łubniany1
LZS Łowkowice1
Olimpia Lewin Brzeski1
MKS Gogolin1
Skalnik Gracze1
MZKS II Nysa1
TKKF Blachowianka Blachownia1
Stal II Brzeg1
Pogoń II Prudnik1
LZS Krzanowice1
Stal Racibórz1
Opolanin Opole1
WKS Pancerni Nysa1
LZS Tworków1
Kabewiak Prudnik1
Stal Nysa1
KKS Kluczbork1
B
1KS Sławięcice4
Cukrownik Baborów4
KS Cisowa4
Rolnik Lasocice4
LZS Kościerzyce4
LZS Biała Nyska4
2Unia Głuchołazy3
Śląsk Reńska Wieś3
TKKF Blachowianka Blachownia3
LKS Spartan Grudynia Wielka3
Sokół Boguchwałów3
LZS Uszyce3
Gazownik Wawelno3
Polonia Domaszowice3
Otmęt Krapkowice3
Odrzanka Dziergowice3
Bogacica3
Victoria II Chróścice3
Polonia Prószków3
LZS Dąbrówka Górna3
Prosna Zdziechowice3
LZS Szczedrzyk3
Błękitni Jaryszów3
Agfa Prusinowice3
Polonia Karłowice3
LZS Wójcice3
TOR II Dobrzeń Wielki3
Polonia Przylesie3
Partyzant Kazimierz3
3LZS Wichrów2
Orzeł Olszanka2
Rolnik Lewice2
Racłavia Racławice Śląskie2
LZS Czyżowice2
LZS Piotrówka2
LZS Nowy Dwór2
Żądło Sucha Psina2
LZS Leśnica2
Fortuna Głogówek2
Zawisza Stara Kuźnia2
Górnik Januszkowice2
LZS Inter Mechnica2
Victoria Łany2
Orzeł Dzierżysław2
Kombinat Głubczyce2
Troja Włodzienin2
LZS Lisięcice2
Zryw Wysoka2
Zryw Pawłowiczki2
Polonia Pogórze2
Start II Namysłów2
Orzeł II Źlinice2
LZS Chocianowice2
Źródło Krośnica2
LZS Jędrzychów2
LZS II Głuszyna2
Orzeł Polska Cerekiew2
Radawie2
LZS Sławice2
Zieloni Ligota Tułowicka2
LZS Polski Świętów2
Burza Lipki2
Stal Zawadzkie2
LZS Czarnolas2
LKS Krzywiczyny2
MKS Wołczyn2
LZS Luboszyce2
Odra Kąty Opolskie2
LZS Dytmarów2
LZS Kujakowice2
LZS Skorogoszcz2
LZS Włochy2
Sudety Moszczanka2
LZS Głuszyna2
LZS Bodzanów2
Góral Sidzina2
Dziewiętlice2
Polonia Biała2
LZS Kadłubiec2
Polonia Wołczyn2
Metalowiec Łambinowice2
Rudatom Kępa2
LZS Popielów2
Orzeł Reńska Wieś2
LZS Meszno2
LZS Bugaj Nowy2
Orzeł Niemodlin2
Naprzód Jemielnica2
LZS Racławiczki2
EL KON Goświnowice2
Strażak Lipniki2
LZS Ligota Oleska2
4Pogoń II Prudnik1
Pogoń III Prudnik1
Tęcza Kietrz-Kozłówki1
LZS Wierzbie1
LZS Przylesie Dolne1
LZS Ligota Wielka1
LZS Regulice1
LZS Łąka Prudnicka1
LZS Mechnice1
Piomar Przywory1
Podzamcze Nysa1
LZS Kamienica Nyska1
Atom Grądy1
Sudety Burgrabice1
Przyjaźn Bolko Opole1
Włókniarz Dylaki1
Kabewiak II Prudnik1
KS Metal 1961 Kluczbork1
LZS Grudzice1
Chrząszcz Chrząszczyce1
LZS Chróścina Nyska1
LZS Gościce1
Fortuna II Głogówek1
Naprzód Niezdrowice1
LZS Gościęcin1
Start Bogdanowice1
Odra Kędzierzyn-Koźle1
LZS Nowa Cerekiew1
Victoria Cisek1
Orzeł Branice1
LZS Michałów1
Widawa Lubska1
LZS Obrowiec1
LZS Konradowa1
LZS Kowale1
Stal Osowiec1
LZS Prądy1
LZS Biadacz1
Pogoń Kostów1
Bizon Bąkowice1
LZS Goworowice1
Victoria Żyrowa1
Gwardia II Opole1
Tempo II Opole1
LZS Chrzelice1
LZS Radostynia1
LZS Pokrzywnica1
Gryf Brzozowiec1
Wiking Opole1
LZS Kuniów1
Budowlani Pokój1
MKS II Gogolin1
LZS Jasienica Górna1
Unia Tułowice1
LZS Kopice1
MKS II Kluczbork1
Kłos Rychnów1
LZS Piątkowice1
LZS Karłowice Wielkie1
Rodło Opole1
Piast Strzelce Opolskie1
LZS Raszowa1
KS Twardawa1
Górnik Babice1
Polonia Ściborzyce Wielkie1
LZS Poborszów1
Sparta Zawiszyce1
LZS Kobylice1
Po-Ra-Wie II Większyce1
Włókniarz II Kietrz1
LZS Kotlarnia1
LZS Pilszcz1
Chemik II Kędzierzyn-Koźle1
LZS Łężce1
Pogoń Wojnowice1
Zryw Opawica1
Chemik Kędzierzyn-Koźle1
Iskra Zopowy1
Rozumice1
KTS Kłodnica1
Włókniarz Nędza1
Unia Kolonowskie1
LZS Rzepce1
LZS II Ujazd1
Po-Ra-Wie Większyce1
LZS Przedmość1
Rolnik Urbanowice1
Stal II Brzeg1
LZS Staniszcze Wielkie1
LZS Kamiennik1
Unia II Głuchołazy1
KS Start Olesno1
LZS Rybna1
Meteor Jasienica Dolna1
Odra Bierawa1
LZS Polanowice1
LZS Kruszyna1
Rzemiosło Dziewkowice1
LZS Żytniów1
LZS Koperniki1
Farmer Szonów1
LZS Lasowice Wielkie1
Motor Praszka1
Dąbrowa1
LZS Daniec1
LZS Buków1
Handlowiec Domaszkowice1
Korona Krępna1
LZS Skarbimierz1
LZS Izbicko1
Unia II Kolonowskie1
LZS Wojsław1
KS Nowy Świętów1
Pogoń Mikowice1
LZS Żelazna1
LZS II Starowice Dolne1
LZS Kujawy1
LZS Maciejowice1
Hetman Byczyna1
LZS Kościeliska1
LZS Wrzoski1
LZS Bierdzany1
Orzeł Mokre Łany1
UKS Karnków1
Unia II Krapkowice1
LZS Trzeboszowice1
Piast Gorzów Śląski1
Groszmal Opole1
Olimpia II Lewin Brzeski1
LZS Krasna Góra1
Źródło II Krośnica1
LZS Stary Ujazd1
Błękitni Przecza1
LZS Gronowice1
LZS Radomierowice1
Czarni Korfantów1
Stobrawa Wachowice1
Start Jełowa1
LZS Chorula1
LZS Gałążczyce1
LZS Ligota Dolna1
LZS Rożnów1
LZS Starościn1
Polonia Głuchołazy1
LZS Kadłub1
LZS Żywocice1
LZS Starowice Dolne1
LZS Łukowice Brzeskie1
LZS Smardy1
Widawa Wilków1
KS II Krasiejów1
LZS Lubrza1
Budowlani Strzelce Opolskie1
LZS Gryżów1
LZS Chrząstowice1
LZS Dębowiec (Prudnik)1
Jedność Rozmierka1
Żubry Smarchowice Śląskie1
Ruch II Zdzieszowice1
LZS Rudniki1
Brynica1
LZS Przysiecz1
LZS Kup1
Rolnik Wierzbica Górna1
C
1LZS Stare Koźle4
2Piast Raków3
LZS Kobylice3
Naprzód Długomiłowice3
LZS Maciowakrze3
LZS Łężce3
3LZS Rudziczka2
LZS Janów2
LZS Klisino2
LZS Lisięcice2
Sparta Zawiszyce2
LZS Hajduki Nyskie2
LZS Gierałcice2
Pionier Jastrzębie2
Odrzanka Dziergowice2
Ruch Zubrzyce2
Zryw Opawica2
KTS Kłodnica2
LZS Poborszów2
LZS Nowa Cerekiew2
LZS Krzywizna2
Podzamcze Nysa2
LZS Sękowice2
Plon Błotnica Strzelecka2
4Agfa Prusinowice1
LZS Biskupów1
Jedność Rozmierka1
LZS Nowa Wieś Prudnicka1
LZS Mieszkowice1
Stobrawa Wachowice1
LZS Korzonek1
LZS Dąbrówka Górna1
Tęcza Kietrz-Kozłówki1
LZS Roszkowice1
LZS Ligota Dolna1
LZS Szydłowice1
LZS Osiek Grodkowski1
Elektromet Gołuszowice1
LZS Janowa1
LZS Polski Świętów1
LZS Krzyżkowice1
Walka Radoszowice1
Odra Kąty Opolskie1
LZS Konradowa1
LZS Maciejowice1
Huragan Grabin1
Polonia Głuchołazy1
LZS Trzeboszowice1
Sparta II Paczków1
Czarni II Otmuchów1
LZS Wierzbięcice1
LZS Golczowice1
LZS Wójcice1
LZS Meszno1
Niwnica1
LZS Biała Nyska1
Polonia II Nysa1
LZS Biadacz1
LZS Dąbrowa Namysłowska1
LZS Siestrzechowice1
LZS Wierzbno1
Wiking II Opole1
Rolnik Biedrzychowice1
LZS Grodzisko1
LZS Poręba1
Śląsk Kędzierzyn-Koźle1
LZS Spółdzielca Ucieszków1
Sokół Boguchwałów1
LZS Wierzbiec1
LZS Browiniec Polski1
LZS Pociękarb1
LZS Gościęcin1
Victoria Cisek1
LZS Pilszcz1
LZS Chomiąża1
Troja Włodzienin1
Victoria Łany1
LZS Gierałtowice1
LZS Wódka1
Fortuna Witosławice1
Orzeł Dzierżysław1
LZS Kopice1
Burza II Lipki1
LZS Kuniów1
LZS Jędrzychów1
LZS Karłowice Wielkie1
Swornica II Czarnowąsy1
Polkon Konradów1
Sokół Zalesie Śląskie1
LZS Bąków (k. Grodkowa)1
LZS Kościerzyce1
LZS Stary Grodków1
LZS Wyszków Śląski1
Bizon Kurznie1
LZS Rzepce1
LZS Kadłub1
Piast Strzelce Opolskie1
LZS Radomierowice1
LZS Komprachcice1
LZS Łąka (k. Nysy)1
LZS Wojsław1
Rolnik Paruszowice1
Namysłowianka Namysłów1
Ujeździec1
Kosorowice1
LZS Niemysłowice1
LZS Staniszcze Wielkie1
Tęcza Szymiszów1
LZS Młodoszowice1
Sokół Małujowice1
Góral Sidzina1
LZS Koperniki1
Dąbrowa1
LZS Olbrachcice1
LZS Izbicko1
LZS Starowice Dolne1
RTS Koźle Rogi K-K1
Zawisza Stara Kuźnia1
Kombinat Głubczyce1
Górnik Babice1
Egipt Krzyżowice1
Pogoń Wojnowice1
Stal Tłustomosty1
Victoria Pomorzowice1
Po-Ra-Wie Większyce1
Odra Bierawa1
Orzeł Polska Cerekiew1
Zryw Pawłowiczki1
LZS Bliszczyce1
Rafamet Kuźnia Raciborska1
LZS Granica Równe1
Rolnik Lewice1
Śląsk Reńska Wieś1
Ruch Steblów1
TKKF Blachowianka Blachownia1
Ściborzyce Małe1
Start Bogdanowice1
LZS Kochłowice1
Pogoń Mikowice1
Czarni Korfantów1
Orły Woskowice Małe1
KS II Krasiejów1
LZS Obórki1
LZS Borkowice1
Piast Minkowskie1
Grom Mroczkowa1
EL KON Goświnowice1
Orzeł II Źlinice1
Polonia Pogórze1
Orzeł Mokre Łany1
D
1Grom Mroczkowa1
LZS Stare Koźle1
Zryw Pawłowiczki1
LZS Wronin1
Ruch Steblów1
LZS Gościęcin1