Sezon 2019/20 - PP OZPN Opole

2018/19 -  Seniorzy: 2019/20 - PP OZPN Opole  - 2020/21

Puchar Polski - OZPN Opole
Runda: I
1Sparta Paczków, Stal Brzeg, Rodło Opole, Polonia Głubczyce, Start Jełowa, MKS Gogolin - wolny los.
12019-08-14LZS WalceOlimpia Lewin Brzeski1:1 k. 4:5
12019-08-14Piast Strzelce OpolskieSwornica Czarnowąsy (Opole)2:0
12019-08-14LZS KuniówOKS Olesno1:4
12019-08-14LZS GronowiceStart Namysłów0:3 v.o.
LZS Gronowice wycofał się z rozgrywek.
12019-08-14Hetman ByczynaLZS Rudniki3:1
12019-08-14Śląsk ŁubnianyMałapanew Ozimek1:5
12019-08-14LZS BodzanówOrzeł Źlinice0:3 v.o.
LZS Bodzanów gospodarze wycofał się z rozgrywek.
12019-08-14LZS RacławiczkiMKS Kluczbork1:5
12019-08-14LZS PrzyworySkalnik Gracze2:3 dogr.
12019-08-14GLKS KietrzLZS Skorogoszcz1:2 dogr.
12019-08-14Górnik JanuszkowiceTOR Dobrzeń Wielki0:1 dogr.
12019-08-14KS TwardawaRuch Zdzieszowice0:2
12019-08-14Naprzód JemielnicaAgroplon Głuszyna1:3 dogr.
12019-08-14Pogoń PrudnikChemik Kędzierzyn-Koźle0:2
12019-08-14LZS ChrząstowiceUnia Kolonowskie0:1
12019-08-14LKS UjazdKS Krasiejów2:0
12019-08-14Victoria ChróściceGKS Głuchołazy4:3
12019-08-14Racławia Racławice ŚląskiePorawie Większyce1:4
12019-08-14Start BogdanowiceUnia Krapkowice2:5
12019-08-14LZS MechniceLZS Piotrówka3:2
12019-08-14Rudatom KępaPolonia Nysa0:3
12019-08-14Victoria DobrzyńŻubry Smarchowice Śląskie4:1
12019-08-14UKS KarnkówMKS Wołczyn2:5
12019-08-14Sokół NiemodlinNaprzód Ujazd Niezdrowice0:2
12019-08-14Silesius Kotórz MałyLZS Starowice Dolne0:4
12019-08-14Fortuna GłogówekVictoria Cisek1:2
Runda: II
22019-08-21Unia KolonowskieLZS Starowice Dolne0:3
22019-08-21Małapanew OzimekStal Brzeg2:3
22019-08-21Victoria ChróściceRodło Opole1:4
22019-08-21LZS MechniceMKS Gogolin0:3
22019-08-21Skalnik GraczeMKS Kluczbork1:4 dogr.
22019-08-21Piast Strzelce OpolskiePolonia Nysa1:4
22019-08-21Olimpia Lewin BrzeskiOKS Olesno0:1
22019-08-21Polonia GłubczyceRuch Zdzieszowice1:2
22019-08-21Start JełowaVictoria Cisek5:1
22019-08-21Victoria DobrzyńOrzeł Źlinice1:3
22019-08-21Sparta PaczkówAgroplon Głuszyna1:3
22019-08-21Hetman ByczynaStart Namysłów1:3
22019-08-21Naprzód Ujazd NiezdrowiceMKS Wołczyn1:3
22019-08-20Porawie WiększyceLZS Skorogoszcz2:3
22019-08-21TOR Dobrzeń WielkiChemik Kędzierzyn-Koźle1:3
22019-08-21LKS UjazdUnia Krapkowice0:5
Runda: 1/8
32019-09-03Unia KrapkowiceStal Brzeg2:4
32019-09-04OKS OlesnoMKS Kluczbork0:5
Mecz rozegrany w Kluczborku; OKS gospodarzem.
32019-09-04Start NamysłówAgroplon Głuszyna1:2 dogr.
32019-09-04LZS SkorogoszczLZS Starowice Dolne2:4
32019-09-04MKS GogolinPolonia Nysa0:7
32019-09-04Rodło OpoleRuch Zdzieszowice0:7
32019-09-04MKS WołczynOrzeł Źlinice2:3 dogr.
32019-09-04Start JełowaChemik Kędzierzyn-Koźle0:6
Runda: 1/4
42020-02-29Chemik Kędzierzyn-KoźleStal Brzeg1:4
42020-02-29Polonia NysaLZS Starowice Dolne3:2
42020-02-29Ruch ZdzieszowiceMKS Kluczbork2:1
42020-02-29Orzeł ŹliniceAgroplon Głuszyna2:1
Mecz rozegrany w Prószkowie.
Runda: 1/2
52020-07-18Orzeł ŹliniceStal Brzeg1:5
52020-07-18Polonia NysaRuch Zdzieszowice3:1
Finał
62020-08-05Stal BrzegPolonia Nysa1:1 k. 5:6
Mecz rozegrany w Chrząstowicach.
Sezon: 2019/20
2019/20 - PP OZPN Opole
2019/20 - PP TER Kędzierzyn-Koźle

Lista sezonów


Źródła: 90minut;