Drużyny

Poniższe zestawienie zawiera drużyny, które zostały ujęte w tabelach przedstawionych w dziale rozgrywek piłkarskich na Opolszczyźnie.

Wszystkie - Sezon po sezonie
Seniorzy - Juniorzy - Jun. mł - Trampkarze - Trampkarze 7-osob. - Młodzicy - Orliki
2021/22 -  2022/23  - 2023/24

Sezon 2022/23
Lp.LigaMiejsceDrużynaUwagi
1IV Liga Opole1LZS StarowiceA
2IV Liga Opole2Ruch Zdzieszowice
3IV Liga Opole3Małapanew Ozimek
4IV Liga Opole4Fortuna Głogówek
5IV Liga Opole5MKS Gogolin
6IV Liga Opole6Odra II Opole
7IV Liga Opole7Porawie Większyce
8IV Liga Opole8LZS Piotrówka
9IV Liga Opole9LZS WalceB
10IV Liga Opole10Piast Strzelce Op.
11IV Liga Opole11Victoria Chróścice
12IV Liga Opole12OKS OlesnoSP;BA
13IV Liga Opole13Skalnik GraczeSP;BA
14IV Liga Opole14Start JełowaSP;B
15IV Liga Opole15Polonia GłubczyceSP
16IV Liga Opole16KS Unia KrapkowiceSP
17Klasa okręgowa Opole 11KS IPRIME BogacicaA
18Klasa okręgowa Opole 21LZS DomaszkowiceA
19Klasa okręgowa Opole 12Polonia KarłowiceA;BA;B
20Klasa okręgowa Opole 22Pogoń PrudnikA;BA
21Klasa okręgowa Opole 13LZS Mechnice
22Klasa okręgowa Opole 23Orzeł Źlinice
23Klasa okręgowa Opole 14Śląsk Łubniany
24Klasa okręgowa Opole 24Czarni Otmuchów
25Klasa okręgowa Opole 15Start Namysłów
26Klasa okręgowa Opole 25Chemik Kędzierzyn-KoźleS
27Klasa okręgowa Opole 16KS Krasiejów
28Klasa okręgowa Opole 26GKS Głuchołazy
29Klasa okręgowa Opole 17LZS SkorogoszczS
30Klasa okręgowa Opole 27LKS Union Ujazd
31Klasa okręgowa Opole 18TOR Dobrzeń WielkiS
32Klasa okręgowa Opole 28KS Twardawa
33Klasa okręgowa Opole 19LZS Kuniów
34Klasa okręgowa Opole 29Orzeł BraniceB
35Klasa okręgowa Opole 110Unia Kolonowskie
36Klasa okręgowa Opole 210LKS GoświnowiceB
37Klasa okręgowa Opole 111Silesius Kotórz MałyB
38Klasa okręgowa Opole 211LZS Racławiczki
39Klasa okręgowa Opole 112Chronstau Chrząstowice
40Klasa okręgowa Opole 212Sparta PaczkówSP
41Klasa okręgowa Opole 113Naprzód JemielnicaSP
42Klasa okręgowa Opole 213Sokół NiemodlinSP
43Klasa okręgowa Opole 114LZS Ligota TurawskaSP
44Klasa okręgowa Opole 214Orzeł Reńska WieśSP
45Klasa okręgowa Opole 115Piast Gorzów ŚląskiSP;B
46Klasa okręgowa Opole 215MKS TułowiceSP
47Klasa okręgowa Opole 116KS SkarbimierzSP
48Klasa okręgowa Opole 216LZS LisięciceSP
49A klasa Opole 11Stobrawa Ligota DolnaA
50A klasa Opole 21LZS StarościnA
51A klasa Opole 31LZS JędrzychówA
52A klasa Opole 41Polonia Prószków-PrzysieczA;F1
53A klasa Opole 51Stal ZawadzkieA
54A klasa Opole 61LZS RaszowaA
55A klasa Opole 12Budowlani StrojecA;BA
56A klasa Opole 22LZS RybnaBA
57A klasa Opole 32Sudety BurgrabiceBA;S
58A klasa Opole 42Racławia Racławice ŚląskieBA
59A klasa Opole 52Rudatom KępaA;BA
60A klasa Opole 62Włókniarz KietrzBA;S
61A klasa Opole 13KS Start Olesno
62A klasa Opole 23Start II NamysłówB
63A klasa Opole 33LZS Kępnica
64A klasa Opole 43Otmęt Krapkowice
65A klasa Opole 53Victoria Żyrowa
66A klasa Opole 63Górnik Januszkowice
67A klasa Opole 14LZS Kujakowice
68A klasa Opole 24Victoria Kościerzyce
69A klasa Opole 34UKS Karnków
70A klasa Opole 44LZS Ścinawa NyskaS
71A klasa Opole 54Błekitni Jaryszów
72A klasa Opole 64Odrzanka DziergowiceS
73A klasa Opole 15LZS Ligota Wołczyńska
74A klasa Opole 25SKS Dąbrowa
75A klasa Opole 35LKS Rusocin
76A klasa Opole 45Gazownik WawelnoB
77A klasa Opole 55Orzeł II ŹliniceB
78A klasa Opole 65Porawie II Większyce
79A klasa Opole 16LZS Ligota Oleska
80A klasa Opole 26Żubry Smarchowice ŚląskieS
81A klasa Opole 36LZS Jasienica Górna
82A klasa Opole 46Metalowiec Łambinowice
83A klasa Opole 56Rzemiosło Dziewkowice
84A klasa Opole 66Żądło Sucha PsinaB
85A klasa Opole 17Motor Praszka
86A klasa Opole 27BTP Stal II BrzegB
87A klasa Opole 37LZS II Starowice
88A klasa Opole 47LZS Rzepce
89A klasa Opole 57Piomar Tarnów-PrzyworyS
90A klasa Opole 67LZS Stradunia
91A klasa Opole 18Hetman Byczyna
92A klasa Opole 28Polonia Domaszowice
93A klasa Opole 38Podzamcze Nysa
94A klasa Opole 48LZS Sudety Moszczanka
95A klasa Opole 58Jedność Rozmierka
96A klasa Opole 68Śląsk Reńska Wieś
97A klasa Opole 19Sokół BierdzanyS
98A klasa Opole 29Victoria II Chróścice
99A klasa Opole 39LZS Dziewiętlice
100A klasa Opole 49LZS Dytmarów
101A klasa Opole 59Unia Raszowa-Daniec
102A klasa Opole 69TKKF Blachowianka
103A klasa Opole 110LZS Polanowice
104A klasa Opole 210Olimpia Lewin BrzeskiS
105A klasa Opole 310Atom Grądy-MalerzowiceS
106A klasa Opole 410LKS Szonów
107A klasa Opole 510Groszmal Opole
108A klasa Opole 610FC PilszczW
109A klasa Opole 111LZS UszyceB
110A klasa Opole 211LZS Brynica
111A klasa Opole 311LZS Czarnolas
112A klasa Opole 411Polonia Biała
113A klasa Opole 511Odra Kąty Opolskie
114A klasa Opole 611KS Sławięcice K-K
115A klasa Opole 112Start DobrodzieńSP
116A klasa Opole 212GKS Widawa WilkówSP
117A klasa Opole 312GKS II GłuchołazySP;B
118A klasa Opole 412LZS LubrzaSP
119A klasa Opole 512LZS SławiceSP
120A klasa Opole 612Polonia Ściborzyce WielkieSP
121A klasa Opole 113LKS PrzedmośćSP;B
122A klasa Opole 213TOR II Dobrzeń WielkiSP
123A klasa Opole 313GLKS KamiennikSP;B
124A klasa Opole 413Polonia PogórzeSP;B
125A klasa Opole 513LZS Staniszcze W.SP;B
126A klasa Opole 613Zryw WysokaSP
127A klasa Opole 114LZS RudnikiSP
128A klasa Opole 214Victoria DobrzyńW
129A klasa Opole 314LZS KałkówSP
130A klasa Opole 414LZS GryżówW
131A klasa Opole 514Union II UjazdW;B
132A klasa Opole 614LKS BabiceSP
133B klasa Opole 11MKS WołczynA;S
134B klasa Opole 21KS Metal 1961 KluczborkA;B;*
135B klasa Opole 31LZS WichrówA
136B klasa Opole 41Orzeł OlszankaA
137B klasa Opole 51LZS GrudziceA
138B klasa Opole 61KS SzczedrzykA
139B klasa Opole 71KS Chrząszcz ChrząszczyceA
140B klasa Opole 81Ogrodnik Chróścina N.A
141B klasa Opole 91LZS GościceA
142B klasa Opole 101Fortuna II GłogówekA
143B klasa Opole 111Naprzód Ujazd NiezdrowiceA
144B klasa Opole 121Rolnik LewiceR
145B klasa Opole 12Widawka LubskaA;BA
146B klasa Opole 22Start II JełowaA;BA
147B klasa Opole 32KS BodzanowiceBA
148B klasa Opole 42LZS Kruszyna-PrędocinBA;S
149B klasa Opole 52SKS ChmielowiceA;BA
150B klasa Opole 62LZS GrodziecA;BA
151B klasa Opole 72LZS II Walce-KromołówBA
152B klasa Opole 82GKS GrodkówA;BA
153B klasa Opole 92LZS Kamienica NyskaBA
154B klasa Opole 102LZS Łąka PrudnickaA;BA
155B klasa Opole 112LZS Łężce
156B klasa Opole 122Sokół BoguchwałówA;BA
157B klasa Opole 13KS Promil Bąkowice
158B klasa Opole 23LZS Jakub Proślice
159B klasa Opole 33LZS Żytniów
160B klasa Opole 43Pogoń Łosiów
161B klasa Opole 53LZS Luboszyce
162B klasa Opole 63Adamietz KadłubS
163B klasa Opole 73LZS Żywocice
164B klasa Opole 83Meteor Jasienica DolnaS
165B klasa Opole 93LZS Buków
166B klasa Opole 103LKS Strzeleczki
167B klasa Opole 113Victoria 1900 Łany
168B klasa Opole 123Orzeł Dzierżysław
169B klasa Opole 14Burza Gręboszów
170B klasa Opole 24LZS Lasowice Wielkie
171B klasa Opole 34Stobrawa Wachowice
172B klasa Opole 44Polonia Przylesie
173B klasa Opole 54KS Piast Opole
174B klasa Opole 64LZS Kadłubiec
175B klasa Opole 74LKS Obrowiec
176B klasa Opole 84Góral SidzinaB
177B klasa Opole 94Polski ŚwiętówS
178B klasa Opole 104LZS Przechód
179B klasa Opole 114KS Cisowa
180B klasa Opole 124Egipt Krzyżowice
181B klasa Opole 15LZS Łączany
182B klasa Opole 25LZS Borkowice
183B klasa Opole 35LZS Kościeliska
184B klasa Opole 45Burza LipkiS
185B klasa Opole 55Start SiołkowiceP
186B klasa Opole 65GKS Izbicko - OtmiceS
187B klasa Opole 75LZS Łowkowice
188B klasa Opole 85Orzeł II Reńska Wieś
189B klasa Opole 95LZS Koperniki-MorówS
190B klasa Opole 105LZS Ligota Bialska-RadostyniaS
191B klasa Opole 115Zawisza Stara Kuźnia
192B klasa Opole 125Stal Grobniki
193B klasa Opole 16Lew Szymonków
194B klasa Opole 26Stare Budkowice
195B klasa Opole 36LZS Radawie
196B klasa Opole 46LZS Jankowice Wielkie
197B klasa Opole 56LKS PopielówP
198B klasa Opole 66Burza Kosorowice
199B klasa Opole 76Inter Mechnica
200B klasa Opole 86LZS Krasna Góra
201B klasa Opole 96LZS Biała Nyska
202B klasa Opole 106Partyzant Kazimierz
203B klasa Opole 116Victoria CisekB
204B klasa Opole 126Pogoń Wojnowice
205B klasa Opole 17LZS Komorzno
206B klasa Opole 27LZS ChocianowiceS
207B klasa Opole 37Wilki Tadar Gana
208B klasa Opole 47LZS Michałów
209B klasa Opole 57LZS Turawa
210B klasa Opole 67Błekitni Rozmierz
211B klasa Opole 77Kosmos Dobra
212B klasa Opole 87Czarni Korfantów
213B klasa Opole 97LZS Trzeboszowice
214B klasa Opole 107LZS Chrzelice
215B klasa Opole 117Ruch Steblów
216B klasa Opole 127Pogranicze Mokre
217B klasa Opole 18Smarchowice Wielkie
218B klasa Opole 28Polonia Smardy
219B klasa Opole 38LZS Bugaj Nowy
220B klasa Opole 48Czarni Przylesie Dolne
221B klasa Opole 58LZS Kup
222B klasa Opole 68Fiorentina Nakło
223B klasa Opole 78Kórnica-Nowy Dwór
224B klasa Opole 88Czarni II Otmuchów
225B klasa Opole 98LZS Agro Ujeździec
226B klasa Opole 108LZS Zawada
227B klasa Opole 118LZS Kotlarnia-Goszyce
228B klasa Opole 128Fortuna Chomiąża
229B klasa Opole 19Rolnik Wierzbica Górna
230B klasa Opole 29LZS Ligota Górna
231B klasa Opole 39LZS Radłów
232B klasa Opole 49Victoria Wierzbnik
233B klasa Opole 59LZS Zawada k.Opola
234B klasa Opole 69LZS Sokół Leśnica
235B klasa Opole 79Polonia II Prószków-PrzysF1
236B klasa Opole 89LZS Włodary-Węża
237B klasa Opole 99LZS Siestrzechowice
238B klasa Opole 109LZS Stare Kotkowice
239B klasa Opole 119Polonia Gościęcin
240B klasa Opole 129Start BogdanowiceS
241B klasa Opole 110Orły Woskowice MałeW1
242B klasa Opole 210Sparta Krzywizna
243B klasa Opole 310LZS Zębowice
244B klasa Opole 410LZS Łukowice Brzeskie
245B klasa Opole 510Grom Świerkle
246B klasa Opole 610Plon Błotnica Strzelecka
247B klasa Opole 710KS Górażdże
248B klasa Opole 810Plon Skoroszyce
249B klasa Opole 910LZS Maciejowice
250B klasa Opole 1010Polonia II Biała
251B klasa Opole 1110Odrzanka II Dziergowice
252B klasa Opole 1210LZS Maciowakrze
253B klasa Opole 111LZS KrzywiczynyW2
254B klasa Opole 211LZS Skałągi
255B klasa Opole 311LZS Borki Wielkie
256B klasa Opole 411Zryw Szydłowice
257B klasa Opole 511LZS GolczowiceW;P
258B klasa Opole 611KS II Krasiejów
259B klasa Opole 711LZS Dąbrówka Górna
260B klasa Opole 811Niwnica-Konradowa
261B klasa Opole 911LZS ŚliwiceW
262B klasa Opole 1011LZS Rudziczka
263B klasa Opole 1111Odra Kędzierzyn-Koźle
264B klasa Opole 1211Włókniarz II KietrzW1
265B klasa Opole 312Albor Borki Małe
266B klasa Opole 412LZS Małujowice
267B klasa Opole 612Źródło KrośnicaS
268B klasa Opole 712Wiking OpoleW1
269B klasa Opole 1012LZS Kujawy
270B klasa Opole 1112LZS PokrzywnicaW
271B klasa Opole 1212Ruch ZubrzyceW2
272B klasa Opole 613LZS Zimna Wódka
273B klasa Opole 713Groszmal II OpoleW2
274B klasa Opole 1013LZS Kolnowice
275B klasa Opole 1213LKS II BabiceW3
276B klasa Opole 614Victoria II ŻyrowaW
277B klasa Opole 1014LZS CzyżowiceW
A - Awans.
SP - Spadek.
B - Beniaminek.
S - Spadkowicz.
Liczba wycofanych drużyn: 16

Lista sezonów
Mistrzowie lig
Zdobywcy pucharów