Mistrzowie opolskich lig

Poniższe zestawienie zawiera drużyny, które zostały ujęte w tabelach przedstawionych w dziale rozgrywek piłkarskich na Opolszczyźnie.

Seniorzy - Juniorzy - Jun. mł - Trampkarze - Trampkarze 7-osob. - Młodzicy - Orliki
Liga - Puchar
Wszystkie - Kędzierzyn-Koźle - Głubczyce - Prudnik - Nysa - Opole

Lista sezonów
Lista drużyn
IV
1Skalnik Gracze3
TOR Dobrzeń Wielki3
2Swornica Czarnowąsy2
Polonia Głubczyce2
Polonia Nysa2
3KS Sławięcice1
MKS Kluczbork1
LZS Leśnica1
Start Bogdanowice1
Odra Opole1
LZS Starowice Dolne1
Małapanew Ozimek1
LZS Piotrówka1
BTP Stal Brzeg1
LZS Głuszyna1
Ruch Zdzieszowice1
O
1Pogoń Prudnik6
2Chemik Kędzierzyn-Koźle5
3Małapanew Ozimek4
Polonia Głubczyce4
MZKS Nysa4
4Unia Krapkowice3
KKS Kluczbork3
Odra II Opole3
Stal Nysa3
BTP Stal Brzeg3
Unia Racibórz3
5Czarni Otmuchów2
Start Namysłów2
Polonia Nysa2
Victoria Cisek2
Olimpia Lewin Brzeski2
TOR Dobrzeń Wielki2
LZS Walce2
6Unia Tułowice1
Fortuna Głogówek1
Śląsk Łubniany1
Włókniarz Kietrz1
Skalnik Tarnów Opolski1
Skalnik Gracze1
KS Sławięcice1
Silesius Kotórz Mały1
Budowlani Strzelce Opolskie1
LZS Starościn1
Burza Gręboszów1
Orzeł Branice1
Burza Lipki1
LZS Poborszów1
LZS Proślice1
Start Bogdanowice1
Start Dobrodzień1
Ruch Zdzieszowice1
LKS Ligota Turawska1
Orzeł Źlinice1
MKS II Kluczbork1
KS Krasiejów1
Otmęt Krapkowice1
Victoria Chróścice1
Racłavia Racławice Śląskie1
LZS Kup1
LZS Starowice Dolne1
LZS Głuszyna1
Unia Kolonowskie1
Piast Strzelce Opolskie1
LZS Skorogoszcz1
Unia Głuchołazy1
Bogacica1
Handlowiec Domaszkowice1
Stal Racibórz1
Stal Zawadzkie1
Korona Krępna1
Start Jełowa1
A
1Stal Zawadzkie7
2Budowlani Strzelce Opolskie6
3Gwardia Opole5
Odra II Opole5
Małapanew Ozimek5
4Polonia Biała4
Fortuna Głogówek4
Orzeł Branice4
Polonia Głubczyce4
TOR Dobrzeń Wielki4
Górnik Januszkowice4
Orzeł Niemodlin4
Unia Głuchołazy4
Sparta Paczków4
5Włókniarz Kietrz3
KS Twardawa3
Pogoń Łosiów3
Czarni Otmuchów3
Start Namysłów3
Polonia Nysa3
BTP Stal Brzeg3
Unia Tułowice3
LZS Kuniów3
EL KON Goświnowice3
Unia II Racibórz3
Tempo Opole3
Pionier Strzelce Opolskie3
Odra Brzeg3
LZS Starościn3
Start Siołkowice3
6LZS Lisięcice2
Victoria Chróścice2
Victoria Cisek2
Metal II Kluczbork2
Odra Kędzierzyn-Koźle2
Naprzód Niezdrowice2
Start Bogdanowice2
Polonia Wołczyn2
Małapanew II Ozimek2
Ruch Zdzieszowice2
GKS Grodków2
Góral Sidzina2
Skalnik Tarnów Opolski2
Piast Gorzów Śląski2
Metalowiec Łambinowice2
OKS Olesno2
Unia Krapkowice2
Otmęt Krapkowice2
Burza Lipki2
Widawa Lubska2
LZS Kałków2
Sudety Burgrabice2
LZS Ścinawa Nyska2
Jedność Rozmierka2
UKS Karnków2
LZS Jędrzychów2
Polonia Karłowice2
Orzeł Reńska Wieś2
7Po-Ra-Wie Większyce1
Włókniarz II Kietrz1
LZS Walce1
Kombinat Głubczyce1
LKS Spartan Grudynia Wielka1
KS Sławięcice1
Elektromet Gołuszowice1
LZS Gościęcin1
KS II Sławięcice1
LZS Poborszów1
Racłavia Racławice Śląskie1
LZS Obrowiec1
LZS Ligota Dolna1
Polonia Prószków1
LZS Raszowa1
ZKS Górażdże1
Ruch II Zdzieszowice1
Chemik Kędzierzyn-Koźle1
Po-Ra-Wie II Większyce1
LZS Węża1
Pogoń Prudnik1
Budowlani Pokój1
Rafamet Kuźnia Raciborska1
Błękitni Jaryszów1
Cukrownik Baborów1
LZS Biała Nyska1
Unia Murów1
LZS Ujazd1
Tarnovia Tarnów Opolski1
MZKS Nysa1
KTS Kłodnica1
Śląsk Łubniany1
LZS Łowkowice1
Olimpia Lewin Brzeski1
MKS Gogolin1
Skalnik Gracze1
Orzeł Polska Cerekiew1
MZKS II Nysa1
TKKF Blachowianka Blachownia1
Stal II Brzeg1
Pogoń II Prudnik1
LZS Krzanowice1
Stal Racibórz1
LZS Tworków1
Kabewiak Prudnik1
Stal Nysa1
KKS Kluczbork1
Czarni Korfantów1
LZS Rożnów1
LZS Rusocin1
Budowlani Strojec1
Wiking Opole1
Victoria Dobrzyń1
LZS Leśnica1
MKS II Kluczbork1
Piomar Przywory1
LZS Piątkowice1
LZS Piotrówka1
Rolnik Wierzbica Górna1
LZS Sławice1
LZS Konradowa1
LZS Rybna1
Start II Namysłów1
LZS Mańkowice1
Żubry Smarchowice Śląskie1
LZS Kup1
LZS Chrząstowice1
LZS Racławiczki1
LZS Gronowice1
Stal Osowiec1
LZS Rudniki1
LZS Bodzanów1
Rodło Opole1
LZS Kościeliska1
Start Jełowa1
MKS Wołczyn1
LZS Skorogoszcz1
LZS Stary Ujazd1
Motor Praszka1
LKS Ligota Turawska1
Korona Krępna1
Bogacica1
LZS Skarbimierz1
Handlowiec Domaszkowice1
LZS Bierdzany1
Odrzanka Dziergowice1
Zieloni Ligota Tułowicka1
Silesius Kotórz Mały1
B
1Gazownik Wawelno3
Victoria II Chróścice3
Polonia Prószków3
LZS Szczedrzyk3
Polonia Karłowice3
TOR II Dobrzeń Wielki3
2Orzeł II Źlinice2
Polonia Domaszowice2
LZS II Głuszyna2
Radawie2
LZS Sławice2
Zieloni Ligota Tułowicka2
MKS Wołczyn2
LZS Luboszyce2
Odra Kąty Opolskie2
LZS Biała Nyska2
LZS Skorogoszcz2
Rudatom Kępa2
LZS Popielów2
Orzeł Niemodlin2
Żądło Sucha Psina2
3LZS Staniszcze Wielkie1
LZS Kamiennik1
Unia II Głuchołazy1
LZS Chocianowice1
KS Start Olesno1
LZS Rybna1
Źródło Krośnica1
Otmęt Krapkowice1
LZS Jędrzychów1
Meteor Jasienica Dolna1
LZS Polanowice1
KS Twardawa1
LZS Kruszyna1
Rzemiosło Dziewkowice1
EL KON Goświnowice1
LZS Polski Świętów1
Bogacica1
LZS Żytniów1
Burza Lipki1
Stal Zawadzkie1
Rolnik Lasocice1
LZS Koperniki1
Farmer Szonów1
LZS Dąbrówka Górna1
LZS Lasowice Wielkie1
Motor Praszka1
LZS Kościerzyce1
Dąbrowa1
LZS Daniec1
LZS Czarnolas1
LZS Buków1
Handlowiec Domaszkowice1
Korona Krępna1
LKS Krzywiczyny1
LZS Skarbimierz1
LZS Izbicko1
Unia II Kolonowskie1
LZS Wojsław1
KS Nowy Świętów1
LZS Dytmarów1
Pogoń Mikowice1
LZS Kujakowice1
Prosna Zdziechowice1
LZS Żelazna1
Błękitni Jaryszów1
LZS II Starowice Dolne1
Agfa Prusinowice1
LZS Kujawy1
LZS Maciejowice1
LZS Włochy1
Hetman Byczyna1
LZS Kościeliska1
LZS Wrzoski1
LZS Bierdzany1
Orzeł Mokre Łany1
UKS Karnków1
Unia II Krapkowice1
LZS Trzeboszowice1
Sudety Moszczanka1
Groszmal Opole1
Start Jełowa1
KS II Krasiejów1
LZS Chrząstowice1
Brynica1
LZS Przysiecz1
LZS Kup1
Wiking Opole1
Unia Tułowice1
Rodło Opole1
KS Metal 1961 Kluczbork1
LZS Wichrów1
Orzeł Olszanka1
LZS Grudzice1
Chrząszcz Chrząszczyce1
LZS Chróścina Nyska1
LZS Gościce1
Fortuna II Głogówek1
Naprzód Niezdrowice1
Rolnik Lewice1
Stal Osowiec1
LZS Prądy1
Gwardia II Opole1
Tempo II Opole1
LZS Mechnice1
Piomar Przywory1
LZS Nowy Dwór1
LZS Raszowa1
LZS Leśnica1
Górnik Babice1
Fortuna Głogówek1
Zawisza Stara Kuźnia1
Polonia Ściborzyce Wielkie1
LZS Inter Mechnica1
Sparta Zawiszyce1
Cukrownik Baborów1
Odrzanka Dziergowice1
Orzeł Dzierżysław1
Po-Ra-Wie II Większyce1
Kombinat Głubczyce1
Włókniarz II Kietrz1
Włókniarz Nędza1
Orzeł Polska Cerekiew1
Unia Kolonowskie1
LZS Rzepce1
TKKF Blachowianka Blachownia1
Zryw Wysoka1
Polonia Pogórze1
LZS II Ujazd1
Start II Namysłów1
LZS Uszyce1
LZS Przedmość1
Stal II Brzeg1
C
1KS II Krasiejów1
Orzeł II Źlinice1
Kosorowice1
Dąbrowa1
Wiking II Opole1
Swornica II Czarnowąsy1
Bizon Kurznie1
LZS Radomierowice1
LZS Komprachcice1
Walka Radoszowice1
Odra Kąty Opolskie1
Huragan Grabin1
LZS Golczowice1