Drużyny w sezonie 2002/03

Poniższe zestawienie zawiera drużyny, które zostały ujęte w tabelach przedstawionych w dziale rozgrywek piłkarskich na Opolszczyźnie.

Wszystkie - Sezon po sezonie
Seniorzy - Juniorzy - Jun. mł - Trampkarze - Trampkarze 7-osob. - Młodzicy - Orliki
2001/02 -  2002/03  - 2003/04

Sezon 2002/03
Lp.LigaMiejsceDrużynaUwagi
1IV Liga Opole1Swornica CzarnowąsyA;B
2IV Liga Opole2KS Kędzierzyn-KoźleS
3IV Liga Opole3MKS Gogolin
4IV Liga Opole4TOR Dobrzeń Wielki
5IV Liga Opole5Włókniarz II KietrzW1
6IV Liga Opole6OKS Olesno
7IV Liga Opole7Start NamysłówB
8IV Liga Opole8Polonia Nysa
9IV Liga Opole9MKS Kuniów KluczborkF1
10IV Liga Opole10Polonia Gołuszowice-Głubczyce
11IV Liga Opole11Odra Unia II OpoleF2;W2
12IV Liga Opole12Śląsk Łubniany
13IV Liga Opole13Fortuna Głogówek
14IV Liga Opole14Hetman Byczyna
15IV Liga Opole15Małapanew Ozimek
16IV Liga Opole16Victoria CisekB
17IV Liga Opole17DGF Silesius Kotórz MałySP
18IV Liga Opole18Sudety BurgrabiceSP;B
19Klasa okręgowa Opole 11LZS StarościnA
20Klasa okręgowa Opole 21Unia KrapkowiceA
21Klasa okręgowa Opole 12Skalnik Tarnów Op.A
22Klasa okręgowa Opole 22LZS GoświnowiceA
23Klasa okręgowa Opole 13Motor Praszka
24Klasa okręgowa Opole 23Unia TułowiceS
25Klasa okręgowa Opole 14LZS Mechnice
26Klasa okręgowa Opole 24Odra K.-KoźleS
27Klasa okręgowa Opole 15Cement Strzelce Op.S
28Klasa okręgowa Opole 25Sparta Paczków
29Klasa okręgowa Opole 16Rudatom Kępa
30Klasa okręgowa Opole 26Czarni Otmuchów
31Klasa okręgowa Opole 17Matra Krasiejów
32Klasa okręgowa Opole 27Pogoń Prudnik
33Klasa okręgowa Opole 18Victoria Chróścice
34Klasa okręgowa Opole 28Orzeł Branice
35Klasa okręgowa Opole 19Marchem Proślice
36Klasa okręgowa Opole 29Unia Reńska WieśB
37Klasa okręgowa Opole 110Prosna Zdziechowice
38Klasa okręgowa Opole 210Orzeł Polska Cerekiew
39Klasa okręgowa Opole 111Piast Gorzów Śląski
40Klasa okręgowa Opole 211LZS Gościęcin
41Klasa okręgowa Opole 112KKS KluczborkS
42Klasa okręgowa Opole 212Czarni Korfantów
43Klasa okręgowa Opole 113Grom Zawadzkie
44Klasa okręgowa Opole 213Olimpia Lewin BrzeskiP
45Klasa okręgowa Opole 114BTP Brzeg
46Klasa okręgowa Opole 214Polonia PrzylesieSP
47Klasa okręgowa Opole 115Start DobrodzieńSP
48Klasa okręgowa Opole 215LZS Biała NyskaSP
49Klasa okręgowa Opole 116Gazownik WawelnoSP
50Klasa okręgowa Opole 216KS II Kędzierzyn-KoźleSP;B;W
51Klasa okręgowa Opole 117Polonia DomaszowiceSP
52A klasa Opole 11LZS RożnówA
53A klasa Opole 21Start Siołkowice StareA
54A klasa Opole 31Naprzód Ujazd NiezdrowiceA
55A klasa Opole 41LZS RusocinA
56A klasa Opole 12Burza GręboszówA
57A klasa Opole 22ZKS GórażdżeA
58A klasa Opole 32Orzeł DzierżysławA
59A klasa Opole 42LZS Kamienica NyskaA
60A klasa Opole 13Budowlani Strojec
61A klasa Opole 23Ruch Zdzieszowice
62A klasa Opole 33EDRA Poborszów
63A klasa Opole 43Burza Lipki
64A klasa Opole 14LZS Kujakowice
65A klasa Opole 24ENMA Grodziec
66A klasa Opole 34LZS RaszowaB
67A klasa Opole 44Victoria Dobrzyń
68A klasa Opole 15LZS Gronowice
69A klasa Opole 25LZS Popielów
70A klasa Opole 35LZS Pawłowiczki
71A klasa Opole 45Atom Grądy
72A klasa Opole 16Polonia Wołczyn
73A klasa Opole 26LZS Przywory
74A klasa Opole 36LZS Walce
75A klasa Opole 46LZS Wierzbnik
76A klasa Opole 17Żubry Smarchowice Śląskie
77A klasa Opole 27Orzeł Źlinice
78A klasa Opole 37LZS Łąka Prudnicka
79A klasa Opole 47Pogoń Łosiów
80A klasa Opole 18Pogoń Świnary Wielkie
81A klasa Opole 28Sokół Niemodlin
82A klasa Opole 38Tęcza Kietrz-KozłówkiB
83A klasa Opole 48LZS Ścinawa Nyska
84A klasa Opole 19LZS Przedmość
85A klasa Opole 29Stal Osowiec
86A klasa Opole 39Strat Bogdanowice
87A klasa Opole 49LZS Kałków
88A klasa Opole 110LZS Zębowice
89A klasa Opole 210LZS Sucha
90A klasa Opole 310Śląsk Reńska WieśB
91A klasa Opole 410Agfa Prusinowice
92A klasa Opole 111LZS Uszyce
93A klasa Opole 211Unia Kolonowskie
94A klasa Opole 311LZS Złoty Potok JarnołtówekB*
95A klasa Opole 411GKS Grodków
96A klasa Opole 112Rolnik Wierzbica GórnaSP
97A klasa Opole 212LZS BrynicaSP
98A klasa Opole 312Rolnik Lewice*
99A klasa Opole 412LZS WójciceSP
100A klasa Opole 113Stobrawa WachowiceSP
101A klasa Opole 213LZS PiotrówkaSP
102A klasa Opole 313Polonia BiałaSP
103A klasa Opole 413LZS WojsławSP
104A klasa Opole 114Mechanik BukowieSP;W
105A klasa Opole 214Czarni Kalinów/KalinowiceSP
106A klasa Opole 314Kombinat GłubczyceSP;W
107A klasa Opole 414Podzamcze NysaSP
108B klasa Głubczyce1MGKS BaborówA
109B klasa Kędzierzyn-Koźle1SOLO KobyliceB;A
110B klasa Krapkowice1Victoria ŻyrowaA
111B klasa Nysa 11Metalowiec ŁambinowiceA;P
112B klasa Nysa 21LZS BodzanówA
113B klasa Nysa 31LZS DziewiętliceA;P
114B klasa Olesno1LZS Wichrów
115B klasa Prudnik1Racławia Racławice ŚląskieA
116B klasa Prudnik1LZS Czyżowice
117B klasa Strzelce Opolskie1Błękitni JaryszówA
118B klasa Głubczyce2Granica Równe
119B klasa Kędzierzyn-Koźle2Odrzanka DziergowiceW1
120B klasa Krapkowice2LZS Dąbrówka Górna
121B klasa Nysa 12LZS Konradowa Średnia WieśB
122B klasa Nysa 22Unia Głuchołazy
123B klasa Nysa 32GLKS KamiennikP
124B klasa Olesno2LZS Sternalice
125B klasa Prudnik2Dębowiec Prudnik
126B klasa Strzelce Opolskie2LZS Stary Ujazd
127B klasa Głubczyce3Orzeł II Branice Wys.
128B klasa Kędzierzyn-Koźle3LZS Maciowakrze
129B klasa Krapkowice3Otmęt Krapkowice
130B klasa Nysa 13Rolnik LasociceP
131B klasa Nysa 23LZS Łąka
132B klasa Nysa 33LZS MesznoP
133B klasa Olesno3LZS Bugaj Nowy
134B klasa Strzelce Opolskie3Naprzód Jemielnica
135B klasa Głubczyce4Farmer Szonów
136B klasa Kędzierzyn-Koźle4Victoria Łany
137B klasa Krapkowice4LZS Obrowiec
138B klasa Nysa 14LZS Rusocin II Piątkowice
139B klasa Nysa 24LZS Gryzów-Piorunkowice
140B klasa Nysa 34LZS MaciejowiceB
141B klasa Olesno4Albor Borki Małe
142B klasa Prudnik4LZS Grabina Puszyna
143B klasa Strzelce Opolskie4Źródło Krośnica
144B klasa Głubczyce5Fortuna Chomiąża
145B klasa Kędzierzyn-Koźle5LZS Stare Koźle
146B klasa Krapkowice5LZS Strzeleczki
147B klasa Nysa 15Ogrodnik Chróścina Nyska
148B klasa Nysa 25LZS Gierałcice
149B klasa Nysa 35Kastor Jasienica GórnaP
150B klasa Olesno5LZS Ligota Oleska
151B klasa Prudnik5LZS Krzyżkowice
152B klasa Strzelce Opolskie5Jedność Rozmierka
153B klasa Głubczyce6Błyskawica Rozumice
154B klasa Kędzierzyn-Koźle6LKS Spartan Grudynia Wielka
155B klasa Krapkowice6LZS Chorula
156B klasa Nysa 16LZS NiwnicaP
157B klasa Nysa 26LZS Polski Świętów
158B klasa Nysa 36LZS ŚliwiceP
159B klasa Olesno6LZS Rudniki
160B klasa Prudnik6Sudety Moszczanka
161B klasa Strzelce Opolskie6LZS Mokre Łany (Strzelce Opolskie)
162B klasa Głubczyce7Piast Raków
163B klasa Kędzierzyn-Koźle7Rolnik Urbanowice
164B klasa Krapkowice7LZS Rozkochów
165B klasa Nysa 17LZS Rzymiany
166B klasa Nysa 27LZS Morów Koperniki
167B klasa Nysa 37Agro Chmiel UjeździecB
168B klasa Olesno7LZS Kościeliska
169B klasa Prudnik7LZS Zawada
170B klasa Strzelce Opolskie7LZS Leśnica
171B klasa Głubczyce8Stal Grobniki
172B klasa Kędzierzyn-Koźle8Naprzód Długomiłowice
173B klasa Krapkowice8LZS Stradunia
174B klasa Nysa 18Plon Skoroszyce
175B klasa Nysa 28Handlowiec Domaszkowice
176B klasa Nysa 38Strażak LipnikiP
177B klasa Olesno8Ceramik Kozłowice
178B klasa Prudnik8Partyzant Kazimierz
179B klasa Strzelce Opolskie8LZS Spórok
180B klasa Głubczyce9Troja Włodzienin
181B klasa Kędzierzyn-Koźle9Inter Mechnica
182B klasa Krapkowice9LZS Kamionek
183B klasa Nysa 19LZS CzarnolasB
184B klasa Nysa 29LZS Siestrzechowice
185B klasa Nysa 39Sparta II PaczkówP
186B klasa Olesno9Pogoń Pludry
187B klasa Prudnik9LZS Dytmarów
188B klasa Strzelce Opolskie9LZS Staniszcze Wielkie
189B klasa Głubczyce10Sparta Zawiszyce
190B klasa Kędzierzyn-Koźle10TKKF Blachowianka
191B klasa Krapkowice10LZS KrępnaW1
192B klasa Nysa 110LZS WłodaryP
193B klasa Nysa 210RZS Jarnołtów
194B klasa Nysa 310LZS Karłowice WielkieB
195B klasa Olesno10LZS Kowale
196B klasa Prudnik10LZS Mieszkowice
197B klasa Strzelce Opolskie10LZS Zimna Wódka
198B klasa Głubczyce11Zryw Opawica
199B klasa Kędzierzyn-Koźle11LZS Pokrzywnica
200B klasa Nysa 111LZS ReguliceSP;S
201B klasa Nysa 211LZS Buków
202B klasa Nysa 311LZS JanowaSP;P
203B klasa Olesno11LZS Borki Wielkie
204B klasa Prudnik11LZS TrzebinaSP
205B klasa Strzelce Opolskie11LZS Kadłubiec
206B klasa Głubczyce12Benfica Klisino
207B klasa Kędzierzyn-Koźle12LKS EDRA II PoborszówB;W2
208B klasa Nysa 212LZS WierzbięciceSP
209B klasa Olesno12LZS Radawie
210B klasa Prudnik12LZS RzepceSP
211B klasa Strzelce Opolskie12LZS OtmiceSP
212B klasa Głubczyce13Agricola Nowa Wieś
213B klasa Olesno13Ikar RadłówW1
214B klasa Głubczyce14Football Club PilszczSP
215C klasa Głubczyce1LZS LisięciceA
216C klasa Kędzierzyn-Koźle1KTS KłodnicaA
217C klasa Nysa 11LZS SękowiceA
218C klasa Nysa 21Polonia GłuchołazyA
219C klasa Nysa 31LZS TrzeboszowiceA
220C klasa Opole 11Huragan GrabinA
221C klasa Prudnik1LZS RudziczkaA
222C klasa Strzelce Opolskie1LZS Nowa Wieś (Strzelce Opolskie)A
223C klasa Głubczyce2Górnik BabiceA
224C klasa Kędzierzyn-Koźle2Ruch SteblówA;S
225C klasa Nysa 12LZS KubiceA
226C klasa Nysa 22LZS KępnicaA
227C klasa Nysa 32LZS GoworowiceA
228C klasa Opole 12LZS PrzechódA
229C klasa Prudnik2LZS KolnowiceA
230C klasa Strzelce Opolskie2Sokół Zalesie ŚląskieA
231C klasa Głubczyce3Sokół Boguchwałów
232C klasa Kędzierzyn-Koźle3Po-Ra-Wie WiększyceA;*
233C klasa Nysa 13LZS Stary Grodków
234C klasa Nysa 23LZS Wyszków
235C klasa Nysa 33LZS Gościce
236C klasa Opole 13LZS Krasna GóraA
237C klasa Prudnik3LZS Stare Kotkowice
238C klasa Strzelce Opolskie3LZS Błotnica Strzelecka
239C klasa Głubczyce4Pionier Nowa Cerkwia
240C klasa Kędzierzyn-Koźle4Rolnik BiedrzychowiceP
241C klasa Nysa 14Meteor Jasienica Dolna
242C klasa Nysa 24LZS Stary Las
243C klasa Nysa 34LZS Ligota Wielka
244C klasa Opole 14LZS Magnuszowice
245C klasa Prudnik4Polkon Konradów
246C klasa Strzelce Opolskie4LZS Poręba
247C klasa Głubczyce5Iskra Zopowy
248C klasa Kędzierzyn-Koźle5LZS DFK Łężce
249C klasa Nysa 15LZS Makowice
250C klasa Nysa 25LZS Biała Nyska II
251C klasa Nysa 35LZS Sarnowice
252C klasa Opole 15LZS Ligota Tułowicka
253C klasa Prudnik5LZS Lubrza
254C klasa Strzelce Opolskie5LZS Rożniątów
255C klasa Głubczyce6Piast Wódka
256C klasa Kędzierzyn-Koźle6Fortuna OstrożnicaB
257C klasa Nysa 16LZS Pakosławice
258C klasa Nysa 26LZS Hajduki Nyskie
259C klasa Nysa 36GLKS Kamiennik III Szklary
260C klasa Nysa 36LZS Frydrychów
261C klasa Opole 16Hubertus Szydłów
262C klasa Prudnik6LZS Chrzelice
263C klasa Strzelce Opolskie6LZS Kielcza
264C klasa Głubczyce7Ruch Zubrzyce
265C klasa Kędzierzyn-Koźle7LZS Gierałtowice
266C klasa Nysa 17GLKS Kamiennik II
267C klasa Nysa 27GLKS Morów Koperniki II
268C klasa Prudnik7LZS Przydroże Małe
269C klasa Strzelce Opolskie7LZS Dziewkowice
270C klasa Głubczyce8Stal Tłustomosty
271C klasa Kędzierzyn-Koźle8Zawisza KotlarniaW
272C klasa Nysa 28LZS Nowy Las
273C klasa Strzelce Opolskie8LZS Olszowa (k. Strzelec Opolskich)
274C klasa Głubczyce9Milan Gołuszowice
275C klasa Nysa 29LZS Wierzbno
276C klasa Strzelce Opolskie9LZS Gąsiorowice
277C klasa Głubczyce10Agroma Debrzyca
278C klasa Nysa 210LZS Kałków II
279C klasa Strzelce Opolskie10LZS Lichynia
A - Awans.
SP - Spadek.
B - Beniaminek.
S - Spadkowicz.
Liczba wycofanych drużyn: 10

Lista sezonów
Mistrzowie lig
Zdobywcy pucharów