Drużyny w sezonie 1987/88

Poniższe zestawienie zawiera drużyny, które zostały ujęte w tabelach przedstawionych w dziale rozgrywek piłkarskich na Opolszczyźnie.

Wszystkie - Sezon po sezonie
Seniorzy - Juniorzy - Jun. mł - Trampkarze - Trampkarze 7-osob. - Młodzicy - Orliki
1986/87 -  1987/88  - 1988/89

Sezon 1987/88
Lp.LigaMiejsceDrużynaUwagi
1Klasa wojewódzka Opole1Małapanew OzimekA
2Klasa wojewódzka Opole2Stal Brzeg
3Klasa wojewódzka Opole3Unia Krapkowice
4Klasa wojewódzka Opole4Włókniarz Kietrz
5Klasa wojewódzka Opole5Skalnik Tarnów Opolski
6Klasa wojewódzka Opole6Odra II Opole
7Klasa wojewódzka Opole7Górnik Januszkowice
8Klasa wojewódzka Opole8Stal Nysa
9Klasa wojewódzka Opole9Polonia Głubczyce
10Klasa wojewódzka Opole10Start NamysłówB
11Klasa wojewódzka Opole11Gwardia Opole
12Klasa wojewódzka Opole12Spartan Grudynia Wielka
13Klasa wojewódzka Opole13Ruch Zdzieszowice
14Klasa wojewódzka Opole14Unia TułowiceSP
15Klasa wojewódzka Opole15Polonia NysaSP;B
16Klasa wojewódzka Opole16Cukrownik BaborówSP;B
17A klasa Opole 11Polonia Wołczyn
18A klasa Opole 21LKS JaryszówA
19A klasa Opole 31Czarni OtmuchówA
20A klasa Opole 12LZS Źlinice
21A klasa Opole 22Stal Zawadzkie
22A klasa Opole 32Pogoń PrudnikS
23A klasa Opole 13Metal II Kluczbork
24A klasa Opole 23Piast Ujazd
25A klasa Opole 33Metal Grodków
26A klasa Opole 14LZS Proślice
27A klasa Opole 24Odra Kędzierzyn-Koźle
28A klasa Opole 34Ogniwo Paczków
29A klasa Opole 15LZS Kościerzyce
30A klasa Opole 25LZS Leśnica
31A klasa Opole 35Pogoń Łosiów
32A klasa Opole 16Małapanew II Ozimek
33A klasa Opole 26Victoria Cisek
34A klasa Opole 36Fortuna Głogówek
35A klasa Opole 17LZS Kuniów
36A klasa Opole 27Budowlani Strzelce Op
37A klasa Opole 37Unia Głuchołazy
38A klasa Opole 18Unia Murów
39A klasa Opole 28LZS TwardawaP1
40A klasa Opole 38LZS Frączków
41A klasa Opole 19TOR Dobrzeń Wlk
42A klasa Opole 29Victoria Żyrowa
43A klasa Opole 39LZS Kałków
44A klasa Opole 110LZS Popielów
45A klasa Opole 210LZS KrasiejówP2
46A klasa Opole 310LZS Lisięcice
47A klasa Opole 111LZS Starościn
48A klasa Opole 211Otmęt Krapkowice
49A klasa Opole 311LZS Kamiennik
50A klasa Opole 112Rolnik Wierzbice Górna
51A klasa Opole 212Victoria Łany
52A klasa Opole 312LZS Kamienica Nyska
53A klasa Opole 113Polonia Prószków
54A klasa Opole 213Energetyk Kędzierzyn-Koźle
55A klasa Opole 313Orzeł NiemodlinS
56A klasa Opole 114Victoria Chróścice
57A klasa Opole 214Śląsk Reńska Wieś
58A klasa Opole 314Polonia Biała
59B klasa Głubczyce 20LZS Chomiąża
60B klasa Głubczyce 20Spartan II Grudynia
61B klasa Głubczyce 20???
62B klasa Głubczyce 20LZS Benfica Klisino
63B klasa Głubczyce 20Kombinat PGR Głubczyce
64B klasa Głubczyce 20Orzeł Branice
65B klasa Głubczyce 20LZS Kięże Pole
66B klasa Głubczyce 20Start Bogdanowice
67B klasa Głubczyce 20Zryw Wysoka
68B klasa Głubczyce 20Piast Raków
69B klasa Głubczyce 20LZS Boguchwałów
70B klasa Głubczyce 20LZS Bliszczyce
71B klasa Głubczyce 20Jutrzenka Ludmierzyce
72B klasa Głubczyce 20LZS Wojnowice
A - Awans.
SP - Spadek.
B - Beniaminek.
S - Spadkowicz.
Liczba wycofanych drużyn: 0

Lista sezonów
Mistrzowie lig
Zdobywcy pucharów