Drużyny

Poniższe zestawienie zawiera drużyny, które zostały ujęte w tabelach przedstawionych w dziale rozgrywek piłkarskich na Opolszczyźnie.

Wszystkie - Sezon po sezonie

Lista sezonów
Mistrzowie lig
Zdobywcy pucharów
Lp.MiejscowośćNazwa
1AndrychówBeskid Andrychów
2BabiceGórnik Babice
3BabiceGórnik II Babice
4BaborówCukrownik Baborów
5BaborówCukrownik II Baborów
6BaborówTramp Baborów
7BażanyLZS Bażany
8BąkowiceBizon Bąkowice
9Bąków (k. Grodkowa)LZS Bąków (k. Grodkowa)
10Bąków (k. Kluczborka)LZS Bąków (k. Kluczborka)
11BernaciceLZS Bernacice
12BiadaczLZS Biadacz
13BiałaPolonia Biała
14BiałaPolonia II Biała
15Biała NyskaLZS Biała Nyska
16Biała NyskaLZS II Biała Nyska
17BiechówLZS Biechów
18BiedrzychowiceRolnik Biedrzychowice
19BiedrzychowiceRolnik II Biedrzychowice
20BieliceDelta Bielice
21Bielsko-BiałaBBTS Włókniarz Bielsko-Biała
22Bielsko-BiałaBKS Stal Bielsko-Biała
23BieńkowiceLZS Bieńkowice
24BierawaOdra Bierawa
25BierawaOdra II Bierawa
26BierdzanyLZS Bierdzany
27BiestrzykowiceOrzeł Biestrzykowice
28Biskupice (k. Kluczborka)LZS Biskupice
29BiskupówLZS Biskupów
30Blachownia ŚląskaTKKF Blachowianka Blachownia
31Blachownia ŚląskaTKKF Blachowianka II Blachownia
32BliszczyceLZS Bliszczyce
33Błotnica StrzeleckaPlon Błotnica Strzelecka
34BodzanowiceKS Bodzanowice
35BodzanówLZS Bodzanów
36BogacicaBogacica
37BogdanowiceStart Bogdanowice
38BogdanowiceStart II Bogdanowice
39BogdanówLZS Bogdanów
40BoguchwałówSokół Boguchwałów
41BoguszyceLZS Boguszyce
42BojanówLZS Bojanów
43Borki MałeAlbor Borki Małe
44Borki WielkieLZS Borki Wielkie
45BorkowiceLZS Borkowice
46BorkowiceLZS II Borkowice
47BorzysławiceLZS Borzysławice
48BoszanówLZS Boszanów
49BraniceOrzeł Branice
50BraniceOrzeł II Branice
51BroniszowiceLZS Broniszowice
52Browiniec PolskiLZS Browiniec Polski
53BrożecLZS Brożec
54BrunyLZS Bruny
55BrynicaBrynica
56BrzegBTP Stal Brzeg
57BrzegStal II Brzeg
58BrzeszczeGórnik Brzeszcze
59BrzezieLZS Brzezie
60BrzezinaLZS Brzezina
61BrzezinkiLZS Brzezinki
62BrzeźceBrzeźce
63BrzozowiecGryf Brzozowiec
64BudzieszowiceLZS Budzieszowice
65Bugaj NowyLZS Bugaj Nowy
66BukowieMechanik Bukowie
67BukówLZS Buków
68BukówLZS II Buków
69BurgrabiceSudety Burgrabice
70BurgrabiceSudety II Burgrabice
71ByczynaHetman Byczyna
72ByczynaHetman II Byczyna
73BytomRozbark Bytom
74BytomSzombierki Bytom
75CharbielinArenda Charbielin
76ChełmekKS Chełmek
77ChmielowiceLKS Chmielowice
78ChmielowiceLKS II Chmielowice
79ChocianowiceLZS Chocianowice
80ChociebórzLZS Chociebórz
81ChomiążaLZS Chomiąża
82ChorulaLZS Chorula
83ChróściceVictoria Chróścice
84ChróściceVictoria II Chróścice
85Chróścina NyskaLZS Chróścina Nyska
86ChruścielówChruścielów
87ChrząstowiceLZS Chrząstowice
88ChrząstowiceLZS II Chrząstowice
89ChrząszczyceChrząszcz Chrząszczyce
90ChrząszczyceOrzeł II Chrząszczyce
91ChrzeliceLZS Chrzelice
92CiecierzynLZS Ciecierzyn
93CiermięciceLZS Ciermięcice
94CieszynPiast Cieszyn
95CisekVictoria Cisek
96CisekVictoria II Cisek
97CisowaKS Cisowa
98CisowaKS II Cisowa
99CzarnocinLZS Czarnocin
100CzarnolasLZS Czarnolas
101CzarnowąsySwornica Czarnowąsy
102CzarnowąsySwornica II Czarnowąsy
103CzepielowiceLZS Czepielowice
104CzerwionkaGórnik Czerwionka
105Czeska WieśLZS Czeska Wieś
106CzęstochowaGKS Budex Częstochowa
107CzęstochowaRaków Częstochowa
108CzęstochowaRaków II Częstochowa
109CzęstochowaSkra Częstochowa
110CzęstochowaVictoria Częstochowa
111CzyżowiceLZS Czyżowice
112CzyżowiceLZS II Czyżowice
113DalachówKS Dalachów
114DaniecLZS Daniec
115DankowicePasjonat Dankowice
116DąbrowaDąbrowa
117Dąbrowa NamysłowskaLZS Dąbrowa Namysłowska
118Dąbrówka GórnaLZS Dąbrówka Górna
119DebrzyceLZS Debrzyce
120DębowiecLZS Dębowiec (Prudnik)
121Dębska KuźniaLZS Dębska Kuźnia
122DługomiłowiceNaprzód Długomiłowice
123DługomiłowiceNaprzód II Długomiłowice
124DobieszówLZS Dobieszów
125DobraKosmos Dobra
126DobrodzieńStart II Dobrodzień
127Dobrzeń WielkiTOR Dobrzeń Wielki
128Dobrzeń WielkiTOR II Dobrzeń Wielki
129DobrzyńVictoria Dobrzyń
130DolnaLZS Dolna
131DomaradzLZS Domaradz
132DomaszkowiceHandlowiec Domaszkowice
133DomaszkowiceLZS II Domaszkowice
134DomaszowicePolonia Domaszowice
135DylakiWłókniarz Dylaki
136DytmarówLZS Dytmarów
137DytmarówLZS II Dytmarów
138DzbańceDzbańce
139DziećmarówLZS Dziećmarów
140DzielnicaLZS Dzielnica
141DziergowiceOdrzanka Dziergowice
142DziergowiceOdrzanka II Dziergowice
143DzierżkowiceLZS Dzierżkowice
144DzierżysławOrzeł Dzierżysław
145DzierżysławOrzeł II Dzierżysław
146DzierżysławiceLZS Dzierżysławice
147DziewiętliceDziewiętlice
148DziewkowiceRzemiosło Dziewkowice
149FałkowiceLZS Fałkowice
150FrączkówLZS Frączków
151FrydrychówLZS Frydrychów
152GałążczyceLZS Gałążczyce
153GanaWilki Gana
154GąsiorowiceLZS Gąsiorowice
155GierałciceLZS Gierałcice
156GierałtowiceLZS Gierałtowice
157GliwiceCarbo Gliwice
158GliwiceSośnica Gliwice
159GłogówekFortuna Głogówek
160GłogówekFortuna II Głogówek
161GłogówekRolnik Głogówek
162GłubczyceKombinat Głubczyce
163GłubczyceMotor Głubczyce
164GłubczycePiast Głubczyce
165GłubczycePolonia Głubczyce
166GłubczycePolonia II Głubczyce
167GłuchołazyHattrick Głuchołazy
168GłuchołazyPolonia Głuchołazy
169GłuchołazyUnia Głuchołazy
170GłuchołazyUnia II Głuchołazy
171GłuszynaLZS Głuszyna
172GłuszynaLZS II Głuszyna
173GnojnaLZS Gnojna
174GogolinMKS Gogolin
175GogolinMKS II Gogolin
176Gola GrodkowskaLZS Gola Grodkowska
177GolczowiceLZS Golczowice
178GołuszowiceElektromet Gołuszowice
179Gorzów ŚląskiPiast Gorzów Śląski
180GościceLZS Gościce
181GościęcinLZS Gościęcin
182GościęcinLZS II Gościęcin
183GoświnowiceEL KON Goświnowice
184GoświnowiceEL KON II Goświnowice
185GoświnowiceEL KON III Goświnowice
186GoworowiceLZS Goworowice
187Góra Świętej AnnyLZS Góra Św. Anny
188GórażdżeZKS Górażdże
189GrabinHuragan Grabin
190GrabinaLZS Grabina
191GraczeSkalnik Gracze
192GrądyAtom Grądy
193GrądyAtom II Grądy
194GręboszówBurza Gręboszów
195GrobnikiStal Grobniki
196GrobnikiStal II Grobniki
197GrodkówGKS Grodków
198GrodkówGZ LZS Grodków
199Grodziec (k. Niemodlina)LZS Grodziec (k. Niemodlina)
200Grodziec (k. Ozimka)LZS Grodziec (k. Ozimka)
201GrodziskoLZS Grodzisko
202GronowiceLZS Gronowice
203Grudynia WielkaLKS Spartan Grudynia Wielka
204Grudynia WielkaLKS Spartan II Grudynia Wielka
205GrudziceLZS Grudzice
206GryżówLZS Gryżów
207Hajduki NyskieLZS Hajduki Nyskie
208IzbickoLZS Izbicko
209JamyLZS Jamy
210Jankowice WielkieJankowice
211JanowaLZS Janowa
212JanówLZS Janów
213JanuszkowiceGórnik Januszkowice
214JanuszkowiceGórnik II Januszkowice
215JarnołtówRZS Jarnołtów
216JarnołtówekJarnołtówek
217JaryszówBłękitni Jaryszów
218JaryszówBłękitni II Jaryszów
219Jasienica DolnaMeteor Jasienica Dolna
220Jasienica GórnaLZS Jasienica Górna
221JasienieLZS Jasienie
222JastrzębiePionier Jastrzębie
223Jastrzębie-ZdrójGKS Jastrzębie
224JaszówLZS Jaszów
225JełowaStart Jełowa
226JełowaStart II Jełowa
227JemielnicaNaprzód Jemielnica
228JędrzychówLZS Jędrzychów
229KaczyceGKS Morcinek Kaczyce
230KadłubLZS Kadłub
231KadłubiecLZS Kadłubiec
232KalinowiceKalinowice
233Kalwaria ZebrzydowskaKalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
234KałkówLZS Kałków
235KałkówLZS II Kałków
236KamienicaLZS Kamienica
237Kamienica NyskaLZS Kamienica Nyska
238KamiennikLZS Kamiennik
239KamiennikLZS II Kamiennik
240KamionekLZS Kamionek
241KantorowiceParkowa Kantorowice
242KarczówLZS Karczów
243KarłowicePolonia Karłowice
244Karłowice WielkieLZS Karłowice Wielkie
245KarłubiecLZS Karłubiec
246KarnkówUKS Karnków
247KatowiceGKS Katowice
248KatowiceGKS II Katowice
249KatowiceGórnik MK Katowice
250KatowiceRozwój Katowice
251KazimierzPartyzant Kazimierz
252Kąty OpolskieOdra Kąty Opolskie
253Kędzierzyn-KoźleAlchemik Kędzierzyn-Koźle
254Kędzierzyn-KoźleChemik Kędzierzyn-Koźle
255Kędzierzyn-KoźleChemik II Kędzierzyn-Koźle
256Kędzierzyn-KoźleChemik III Kędzierzyn-Koźle
257Kędzierzyn-KoźleKolejarz Kędzierzyn
258Kędzierzyn-KoźleKolejarz Koźle Port
259Kędzierzyn-KoźleKS Jarand Kędzierzyn-Koźle
260Kędzierzyn-KoźleKS Jarand II Kędzierzyn-Koźle
261Kędzierzyn-KoźleLZS Żabieniec
262Kędzierzyn-KoźleOdra Kędzierzyn-Koźle
263Kędzierzyn-KoźleOdra II Kędzierzyn-Koźle
264Kędzierzyn-KoźleRTS Koźle Rogi K-K
265Kędzierzyn-KoźleRTS II Koźle Rogi K-K
266Kędzierzyn-KoźleStal Koźle
267Kędzierzyn-KoźleŚląsk Kędzierzyn-Koźle
268KępaRudatom Kępa
269KępnicaLZS Kępnica
270KętyHejnał Kęty
271KielczaLZS Kielcza
272KietrzWłókniarz Kietrz
273KietrzWłókniarz II Kietrz
274KlisinoLZS Klisino
275KluczborkCeramik Kluczbork
276KluczborkKKS Kluczbork
277KluczborkKKS II Kluczbork
278KluczborkKS Metal 1961 Kluczbork
279KluczborkMetal Kluczbork
280KluczborkMetal II Kluczbork
281KluczborkMKS Kluczbork
282KluczborkMKS II Kluczbork
283KłobuckZnicz Kłobuck
284KłodnicaKTS Kłodnica
285KłodnicaKTS II Kłodnica
286KnurówConcordia Knurów
287KobielaLZS Kobiela
288KobyliceLZS Kobylice
289KobyliceLZS II Kobylice
290KochłowiceLZS Kochłowice
291KolnicaLZS Kolnica
292KolnowiceLZS Kolnowice
293KolonowskieUnia Kolonowskie
294KolonowskieUnia II Kolonowskie
295KomornoLZS Technik Komorno
296KomornoLZS Technik II Komorno
297KomorznoLZS Komorzno
298KomprachciceGwiazda Komprachcice
299KomprachciceLZS Komprachcice
300KonopiskaLot Konopiska
301KonradowaLZS Konradowa
302KonradówPolkon Konradów
303KopernikiLZS Koperniki
304KopernikiLZS II Koperniki
305KopiceLZS Kopice
306KopiceLZS II Kopice
307KorfantówCzarni Korfantów
308KorzonekLZS Korzonek
309KosorowiceKosorowice
310KostówPogoń Kostów
311Kostrzyn nad OdrąCeluloza Kostrzyn
312KościelecLotnik-Goliard Kościelec
313KościeliskaLZS Kościeliska
314KościerzyceLZS Kościerzyce
315KotlarniaLZS Kotlarnia
316Kotlarnia Stara KuźniaZawisza Kotlarnia Stara Kuźnia
317Kotórz MałySilesius Kotórz Mały
318KowaleLZS Kowale
319KozielnoLZS Kozielno
320KozłowiceCeramik Kozłowice
321KozłówkiTęcza Kietrz-Kozłówki
322KoźleBudowlani Koźle
323KoźleBudowlani II Koźle
324KórnicaLZS Nowy Dwór
325KrapkowiceOtmęt Krapkowice
326KrapkowiceOtmęt II Krapkowice
327KrapkowiceUnia Krapkowice
328KrapkowiceUnia II Krapkowice
329KrasiejówKS Krasiejów
330KrasiejówKS II Krasiejów
331KraskówLZS Krasków
332Krasna GóraLZS Krasna Góra
333KrasowiceOmega Krasowice
334KrępnaKorona Krępna
335KromołówLZS Kromołów
336KrośnicaŹródło Krośnica
337KrośnicaŹródło II Krośnica
338KrowiarkiLZS Krowiarki
339KróloweLZS Królowa
340Krupski MłynUnia Krupski Młyn
341KruszynaLZS Kruszyna
342KrzanowiceLZS Krzanowice
343KrzywiczynyLKS Krzywiczyny
344KrzywiznaLZS Krzywizna
345KrzyżkowiceLZS Krzyżkowice
346Krzyżowa DolinaLZS Krzyżowa Dolina
347KrzyżowiceEgipt Krzyżowice
348Księże PoleLZS Księże Pole
349KubiceLZS Kubice
350KujakowiceLZS Kujakowice
351KujawyLZS Kujawy
352KuniówLZS Kuniów
353KupLZS Kup
354KurznieBizon Kurznie
355Kuźnia RaciborskaRafamet Kuźnia Raciborska
356LandzmierzLZS Landzmierz
357LaskowiceLZS Laskowice
358LasociceRolnik Lasocice
359Lasowice MałeLZS Lasowice Małe
360Lasowice WielkieLZS Lasowice Wielkie
361LenartowiceLZS Lenartowice
362LeśnicaLZS Leśnica
363LeśnicaLZS II Leśnica
364LewiceRolnik Lewice
365Lewin BrzeskiOlimpia Lewin Brzeski
366Lewin BrzeskiOlimpia II Lewin Brzeski
367LichyniaSparta Lichynia
368Ligota DolnaLZS Ligota Dolna
369Ligota GórnaLZS Ligota Górna
370Ligota OleskaLZS Ligota Oleska
371Ligota PrószkowskaLZS Ligota Prószkowska
372Ligota SternalickaLigota Sternalicka
373Ligota TułowickaZieloni Ligota Tułowicka
374Ligota TurawskaLKS Ligota Turawska
375Ligota WielkaLZS Ligota Wielka
376Ligota WołczyńskaLZS Ligota Wołczyńska
377LipkiBurza Lipki
378LipkiBurza II Lipki
379LipnikiStrażak Lipniki
380Lipowa (k. Grodkowa)Lipowa
381LisięciceLZS Lisięcice
382LisięciceLZS Lisięcice II
383LubiatówKS Lubiatów
384LubiczLZS Lubicz
385LubieszówLZS Lubieszów
386LubliniecSparta Lubliniec
387LubnówLZS Lubnów
388LuboszyceLZS Luboszyce
389LubotyńLZS Lubotyń
390LubrzaLZS Lubrza
391LubrzaLZS II Lubrza
392LubskaWidawa Lubska
393LubszaSkorpion Lubsza
394LudmierzyceLudmierzyce
395LZS Regulice (k. Nysy)LZS Regulice
396ŁambinowiceMetalowiec Łambinowice
397ŁanyVictoria Łany
398ŁączanyLZS Łączany
399ŁącznikFortuna Łącznik
400Łąka (k. Nysy)LZS Łąka (k. Nysy)
401Łąka PrudnickaLZS Łąka Prudnicka
402Łąki KozielskieLZS Łąki Kozielskie
403ŁężceLZS Łężce
404ŁomnicaLZS Łomnica
405ŁosiówPogoń Łosiów
406ŁowkowiceLZS Łowkowice
407ŁubnianyŚląsk Łubniany
408Łukowice BrzeskieLZS Łukowice Brzeskie
409MaciejowiceLZS Maciejowice
410MaciejowiceLZS II Maciejowice
411MaciowakrzeLZS Maciowakrze
412MagnuszowicePionier Magnuszowice
413MakowiceLZS Makowice
414Malerzowice MałeLZS Malerzowice Małe
415Malerzowice WielkieLZS Malerzowice Wielkie
416MałujowiceSokół Małujowice
417MańkowiceLZS Mańkowice
418MarkowiceLZS Markowice
419MąkoszyceLZS Mąkoszyce
420MechnicaLZS Inter Mechnica
421MechniceLZS Mechnice
422MechniceLZS II Mechnice
423MesznoLZS Meszno
424MichałówLZS Michałów
425MichałówLZS II Michałów
426MiechowaLZS Miechowa
427MiedzianaLZS Miedziana
428MiejsceLotnik Miejsce
429Miejsce OdrzańskieMiejsce Odrzańskie
430MieszkowiceLZS Mieszkowice
431MikolinOdra Mikolin
432MikowicePogoń Mikowice
433MinkowskiePiast Minkowskie
434MłodoszowiceLZS Młodoszowice
435MokraLZS Mokra
436MokrePogranicze Mokre
437Mokre ŁanyOrzeł Mokre Łany
438MorówLZS Morów
439MoszczankaSudety Moszczanka
440MroczkowaGrom Mroczkowa
441MurówUnia Murów
442MyszkówKrisbut Myszków
443MyszowiceLZS Myszowice
444NaczęsławiceNaczęsławice
445NadziejówLZS Nadziejów
446NakłoFlorentyna Nakło
447NamysłówNamysłowianka Namysłów
448NamysłówStart Namysłów
449NamysłówStart II Namysłów
450NamysłówZryw Namysłów
451NarokLZS Narok
452NasaleLZS Nasale
453NasiedleNasiedle
454NędzaWłókniarz Nędza
455NiemodlinOrzeł Niemodlin
456NiemodlinOrzeł II Niemodlin
457NiemysłowiceLZS Niemysłowice
458NiemysłowiceLZS II Niemysłowice
459NiewodnikiLZS Niewodniki
460NiezdrowiceNaprzód Niezdrowice
461NieznaszynLZS Nieznaszyn
462NiwnicaNiwnica
463Nowa CerekiewLZS Nowa Cerekiew
464Nowa CerekiewLZS Nowa Cerekiew II
465Nowa Wieś GłubczyckaKresowianka Nowa Wieś
466Nowa Wieś GłubczyckaKresowianka II Nowa Wieś
467Nowa Wieś MałaLZS Nowa Wieś Mała
468Nowa Wieś PrudnickaLZS Nowa Wieś Prudnicka
469NowakiLZS Nowaki
470Nowy BrowiniecLZS Nowy Browiniec
471Nowy LasLZS Nowy Las
472Nowy ŚwiętówKS Nowy Świętów
473NysaMZKS Nysa
474NysaMZKS II Nysa
475NysaPolonia Nysa
476NysaPolonia II Nysa
477NysaStal Nysa
478NysaStal II Nysa
479NysaWKS Pancerni Nysa
480ObórkiLZS Obórki
481ObrowiecLZS Obrowiec
482OciceLZS Ocice
483Odra BrzegOdra Brzeg
484OlbrachciceLZS Olbrachcice
485OlbrachciceLZS II Olbrachcice
486OldrzyszowiceLZS Oldrzyszowice
487OlesnoKS Start Olesno
488OlesnoOKS Olesno
489OlszankaOrzeł Olszanka
490OlszowaLZS Olszowa (k. Strzelec Opolskich)
491OlszynkaLZS Olszynka
492OpawicaZryw Opawica
493OpawicaZryw II Opawica
494OpoleArka Opole
495OpoleGroszmal Opole
496OpoleGroszmal II Opole
497OpoleGwardia Opole
498OpoleGwardia II Opole
499OpoleOdra Opole
500OpoleOdra II Opole
501OpoleOpolanin Opole
502OpoleOpolanin II Opole
503OpolePiast Opole
504OpolePrzyjaźn Bolko Opole
505OpoleRodło Opole
506OpoleRodło II Opole
507OpoleStart Opole
508OpoleTempo Opole
509OpoleTempo II Opole
510OpoleWiking Opole
511OpoleWiking II Opole
512OrtowiceTW Ortowice
513OsiekLZS Osiek
514Osiek GrodkowskiLZS Osiek Grodkowski
515OsowiecStal Osowiec
516OstrożnicaFortuna Ostrożnica
517OświęcimUnia Oświęcim
518OtmiceLZS Otmice
519OtmuchówCzarni Otmuchów
520OtmuchówCzarni II Otmuchów
521OtmuchówCzarni III Otmuchów
522OwsiszczeLZS Owsiszcze
523OzimekMałapanew Ozimek
524OzimekMałapanew II Ozimek
525PaczkówSparta Paczków
526PaczkówSparta II Paczków
527PajęcznoZawisza Pajęczno
528PakosławiceLZS Pakosławice
529PankiDeal Panki
530ParuszowiceRolnik Paruszowice
531ParuszowiceRolnik II Paruszowice
532PawłowiceLZS Pawłowice
533PawłowiczkiZryw Pawłowiczki
534Pawłów (k. Brzegu)LZS Pawłów (k. Brzegu)
535PągówChrobry Pągów
536PiątkowiceLZS Piątkowice
537Piekary ŚląskieOlimpia Piekary Śląskie
538PietnaLZS Pietna
539PietrowicePietrowice
540PilszczLZS Pilszcz
541PiorunkowiceLZS Piorunkowice
542Piotrowice NyskieLZS Piotrowice Nyskie
543PiotrówkaLZS Piotrówka
544PiotrówkaLZS II Piotrówka
545PiotrówkaLZS III Piotrówka
546PisarzowiceLZS Pisarzowice
547PludryPogoń Pludry
548PniewieLZS Pniewie
549PoborszówLZS Poborszów
550PoborszówLKS II Poborszów
551PociękarbLZS Pociękarb
552PociękarbLZS II Pociękarb
553Podzamcze NysaPodzamcze Nysa
554PogórzePolonia Pogórze
555PogórzePolonia II Pogórze
556PokójBudowlani Pokój
557PokrzywnicaLZS Pokrzywnica
558PolanowiceLZS Polanowice
559PolkowskieWiking Polkowskie
560Polska CerekiewAtena Polska Cerekiew
561Polska CerekiewOrzeł Polska Cerekiew
562Polska CerekiewOrzeł II Polska Cerekiew
563Polski ŚwiętówLZS Polski Świętów
564PomorzowiceVictoria Pomorzowice
565PomorzowiczkiAgricola Pomorzowiczki
566PopielówLZS Popielów
567PopielówLZS II Popielów
568PorębaLZS Poręba
569PosuciceLZS Posucice
570PoznowiceLZS Poznowice
571PraszkaMotor Praszka
572PrądyLZS Prądy
573PrędocinLZS Prędocin
574PrężynkaLZS Prężynka
575ProśliceLZS Proślice
576ProśliceLZS II Proślice
577PrószkówPolonia Prószków
578PrószkówPolonia II Prószków
579PrószkówPomologia Prószków
580PrudnikFlora Prudnik
581PrudnikKabewiak Prudnik
582PrudnikKabewiak II Prudnik
583PrudnikOlimpia Prudnik
584PrudnikPogoń Prudnik
585PrudnikPogoń II Prudnik
586PrudnikPogoń III Prudnik
587PrudnikSmyk Prudnik
588PrudnikSparta Prudnik
589PrusinowiceAgfa Prusinowice
590PrusinowiceAgfa II Prusinowice
591PrzechódLZS Przechód
592PrzeczaBłękitni Przecza
593PrzedmośćLZS Przedmość
594PrzewózLZS Przewóz
595Przydroże MałeLZS Przydroże Małe
596PrzylesiePolonia Przylesie
597Przylesie DolneLZS Przylesie Dolne
598PrzysieczLZS Przysiecz
599PrzyworyPiomar Przywory
600PrzyworyPiomar II Przywory
601RacibórzStal Racibórz
602RacibórzStal II Racibórz
603RacibórzUnia Racibórz
604RacibórzUnia II Racibórz
605Racławice ŚląskieRacłavia Racławice Śląskie
606Racławice ŚląskieRacławia II Racławice Śląskie
607RacławiczkiLZS Racławiczki
608RacławiczkiLZS II Racławiczki
609RadawieRadawie
610RadłówLZS Radłów
611RadomRadomiak Radom
612RadomierowiceLZS Radomierowice
613RadostyniaLZS Radostynia
614RadostyniaLZS II Radostynia
615RadoszowiceWalka Radoszowice
616RadoszowyLZS Radoszowy
617RadzionkówRuch Radzionków
618RadzionkówRuch II Radzionków
619RakówPiast Raków
620RaszowaLZS Raszowa
621RatnowiceLZS Ratnowice
622Reńska WieśOrzeł Reńska Wieś
623Reńska WieśOrzeł II Reńska Wieś
624Reńska WieśŚląsk Reńska Wieś
625Reńska WieśŚląsk II Reńska Wieś
626Rogów OpolskiLZS Rogów
627RostkowiceRolnik Rostkowice
628Roszkowice (k. Kluczborka)LZS Roszkowice
629Roszowicki LasLZS Roszowicki Las
630RozkochówLZS Rozkochów
631RozmierkaJedność Rozmierka
632RozmierzBłękitni Rozmierz
633RozumiceRozumice
634RozwadzaLZS Rozwadza
635RożniątówLZS Rożniątów
636RożnówLZS Rożnów
637RożnówLZS II Rożnów
638RówneLZS Granica Równe
639Ruda ŚląskaUrania Ruda Śląska
640RudnikiLZS Rudniki
641RudziczkaLZS Rudziczka
642RusocinLZS Rusocin
643RybnaLZS Rybna
644RychnówKłos Rychnów
645RzepceLZS Rzepce
646RzeszówStal Rzeszów
647RzymianyLZS Rzymiany
648RzymkowiceLZS Rzymkowice
649SarnowiceLZS Sarnowice
650SarnówLZS Sarnów
651Sarny MałeBłękitni Sarny Małe
652SękowiceLZS Sękowice
653SidzinaGóral Sidzina
654SiedlecLZS Siedlec
655SiestrzechowiceLZS Siestrzechowice
656Siołkowice NoweLZS Siołkowice Nowe
657Siołkowice StareStart Siołkowice
658SkałągiLZS Skałągi
659SkałągiLZS II Skałągi
660SkarbimierzLZS Skarbimierz
661SkarbiszówLZS Skarbiszów
662SkoczówBeskid Skoczów
663SkorogoszczLZS Skorogoszcz
664SkoroszycePlon Skoroszyce
665SławiceLZS Sławice
666SławięciceKS Sławięcice
667SławięciceKS II Sławięcice
668SławięciceKS III Sławięcice
669SławniowiceGórnik Sławniowice
670Smarchowice MałeLZS Smarchowice Małe
671Smarchowice ŚląskieŻubry Smarchowice Śląskie
672Smarchowice WielkieLZS Smarchowice Wielkie
673SmardyLZS Smardy
674SowczyceLZS Sowczyce
675SpórokZieloni Spórok
676Staniszcze MałeLZS Staniszcze Małe
677Staniszcze WielkieLZS Staniszcze Wielkie
678Stara KuźniaZawisza Stara Kuźnia
679StarduniaLZS Stardunia
680Stare BudkowiceLZS Stare Budkowice
681Stare KotkowiceLZS Stare Kotkowice
682Stare KoźleLZS Stare Koźle
683Stare OlesnoLZS Stare Olesno
684StarościnLZS Starościn
685StarościnLZS II Starościn
686Starowice (k. Otmuchowa)LZS Starowice
687Starowice DolneLZS Starowice Dolne
688Starowice DolneLZS II Starowice Dolne
689Start DobrodzieńStart Dobrodzień
690Stary GrodkówLZS Stary Grodków
691Stary LasLZS Stary Las
692Stary UjazdLZS Stary Ujazd
693Stary Ujazd IILZS II Stary Ujazd
694SteblówRuch Steblów
695SteblówRuch II Steblów
696Steblów (k. Krapkowic)LZS Steblów (k. Krapkowic)
697SternaliceLZS Sternalice
698StobrawaLKS Stobrawa
699StraduniaLZS Stradunia
700StrojecBudowlani Strojec
701StrzegówLZS Strzegów
702Strzelce NamysłowskieLZS Strzelce Namysłowskie
703Strzelce OpolskieBudowlani Strzelce Opolskie
704Strzelce OpolskiePiast Strzelce Opolskie
705Strzelce OpolskiePiast II Strzelce Opolskie
706Strzelce OpolskiePionier Strzelce Opolskie
707Strzelce OpolskiePionier II Strzelce Opolskie
708StrzeleczkiStrzeleczki
709StrzelnikiLZS Strzelniki
710StudziennaLZS Studzienna
711SuchaSucha
712Sucha PsinaŻądło Sucha Psina
713Suchy BórLZS Suchy Bór
714SulisławOHP Sulisław
715SułkówSułków
716SzczedrzykLZS Szczedrzyk
717SzklaryLZS Szklary
718SzonówFarmer Szonów
719SzonówFarmer II Szonów
720SzybowiceGrom Szybowice
721SzydłowiceLZS Szydłowice
722Szydłowiec ŚląskiLZS Szydłowiec
723SzydłówHubertus Szydłów
724SzymiszówTęcza Szymiszów
725SzymonkówLew Szymonków
726ŚciborowiceLZS Ściborowice
727Ściborzyce MałeŚciborzyce Małe
728Ściborzyce WielkiePolonia Ściborzyce Wielkie
729Ścinawa NyskaLZS Ścinawa Nyska
730Ścinawa NyskaLZS II Ścinawa Nyska
731ŚliwiceŚliwice
732ŚmiczLZS Śmicz
733ŚwierczeLZS Świercze
734ŚwierczówLZS Świerczów
735ŚwierkleLZS Świerkle
736Świnary WielkiePogoń Świnary Wielkie
737Świniary WielkiePogoń Świniary Wielkie
738Tarnovia Tarnów OpolskiTarnovia Tarnów Opolski
739TarnowiecLZS Tarnowiec
740Tarnów GrodkowskiLZS Tarnów Grodkowski
741Tarnów OpolskiSkalnik Tarnów Opolski
742Tarnów OpolskiSkalnik II Tarnów Opolski
743TłustomostyStal Tłustomosty
744TłustorębyLZS Tłustoręby
745TłustorębyLZS II Tłustoręby
746TrzebinaLZS Trzebina
747TrzeboszowiceLZS Trzeboszowice
748TułowiceUnia Tułowice
749TułyLZS Tuły
750TurawaLZS Turawa
751TwardawaKS Twardawa
752TworkówLZS Tworków
753TworkówLZS II Tworków
754UcieszkówLZS Spółdzielca Ucieszków
755UjazdLZS Ujazd
756UjazdLZS II Ujazd
757UjeździecUjeździec
758UnikowiceLZS Unikowice
759UrbanowiceRolnik Urbanowice
760UrbanowiceRolnik II Urbanowice
761UszyceLZS Uszyce
762WachowiceStobrawa Wachowice
763WalceLZS Walce
764WalceLZS II Walce
765WarłówLZS Warłów
766WarmątowiceLZS Warmątowice
767WawelnoGazownik Wawelno
768WawelnoGazownik II Wawelno
769WędryniaWędrynia
770WęgryStrażak Węgry
771WężaLZS Węża
772WichrówLZS Wichrów
773WielołękaVictoria Wielołęka
774Wierzbica GórnaRolnik Wierzbica Górna
775Wierzbica GórnaRolnik II Wierzbica Górna
776WierzbieLZS Wierzbie
777WierzbiecLZS Wierzbiec
778WierzbięciceLZS Wierzbięcice
779WierzbnaLZS Wierzbna
780WierzbnikWierzbnik
781WierzbnoLZS Wierzbno
782WierzchLZS Wierzch
783WięcmierzyceSkorpion Więcmierzyce
784WiększycePo-Ra-Wie Większyce
785WiększycePo-Ra-Wie II Większyce
786WilamowaWilamowa
787WilkówWidawa Wilków
788WilkówWidawa II Wilków
789WirekWawel Wirek
790WitosławiceFortuna Witosławice
791WłochyLZS Włochy
792WłodaryLZS Włodary
793WłodzieninTroja Włodzienin
794WłostowaLZS
795Wodzisław ŚląskiOdra Wodzisław
796Wodzisław ŚląskiOdra II Wodzisław Śląski
797Wojciechów (k. Namysłowa)Zryw Wojciechów
798Wojciechów (k. Olesna)LZS Wojciechów
799WojnowicePogoń Wojnowice
800WojsławLZS Wojsław
801WołczynMKS Wołczyn
802WołczynMKS II Wołczyn
803WołczynMłodzik Wołczyn
804WołczynPolonia Wołczyn
805Woskowice MałeOrły Woskowice Małe
806WódkaLZS Wódka
807WójciceLZS Wójcice
808WójtowiceLZS Wójtowice
809WrocławŚląsk Wrocław
810WrocławŚląsk II Wrocław
811WroninLZS Wronin
812WronówLZS Wronów
813WróblinWróblin
814WrzoskiLZS Wrzoski
815WysokaZryw Wysoka
816Wyszków ŚląskiLZS Wyszków Śląski
817ZabrzeGórnik Zabrze
818ZabrzeGórnik II Zabrze
819ZabrzeSparta Zabrze
820ZabrzeWalka Zabrze
821Zalesie ŚląskieSokół Zalesie Śląskie
822Zawada (k. Opola)Agra Zawada
823Zawada (k. Prudnika)Zawada
824ZawadzkieStal Zawadzkie
825ZawadzkieStal II Zawadzkie
826ZawiszyceSparta Zawiszyce
827ZawiśćGrom Zawiść
828ZdziechowiceProsna Zdziechowice
829ZdzieszowiceKoksownik Zdzieszowice
830ZdzieszowiceRuch Zdzieszowice
831ZdzieszowiceRuch II Zdzieszowice
832ZębowiceLZS Zębowice
833Zielona GóraKolejarz Zielona Góra
834Zimna WódkaLZS Zimna Wódka
835Zimnice MałeLZS Zimnice Małe
836ZłotogłowiceLZS Złotogłowice
837ZopowyIskra Zopowy
838ZubrzyceRuch Zubrzyce
839ZwanowiceLZS Zwanowice
840ZwiastowiceLZS Zwiastowice
841ŹliniceOrzeł Źlinice
842ŹliniceOrzeł II Źlinice
843ŻarkiZieloni Żarki
844Żelazna (k. Grodkowa)LZS Żelazna (k. Grodkowa)
845Żelazna (k. Opola)LZS Żelazna
846ŻłobiznaLZS Żłobizna
847ŻużelaLZS Żużela
848ŻyrowaVictoria Żyrowa
849ŻyrowaVictoria II Żyrowa
850ŻytniówLZS Żytniów
851ŻywiecGóral Żywiec
852ŻywociceLZS Żywocice