Drużyny

Poniższe zestawienie zawiera drużyny, które zostały ujęte w tabelach przedstawionych w dziale rozgrywek piłkarskich na Opolszczyźnie.

Wszystkie - Sezon po sezonie

Lista sezonów
Mistrzowie lig
Zdobywcy pucharów
Lp.MiejscowośćNazwa
1AndrychówBeskid Andrychów
2BabiceGórnik Babice
3BabiceGórnik II Babice
4BaborówCukrownik Baborów
5BaborówCukrownik II Baborów
6BaborówTramp Baborów
7BażanyLZS Bażany
8BąkowiceBizon Bąkowice
9Bąków (k. Grodkowa)LZS Bąków (k. Grodkowa)
10Bąków (k. Kluczborka)LZS Bąków (k. Kluczborka)
11BernaciceLZS Bernacice
12BiadaczLZS Biadacz
13BiałaPolonia Biała
14BiałaPolonia II Biała
15Biała NyskaLZS Biała Nyska
16Biała NyskaLZS II Biała Nyska
17BiechówLZS Biechów
18BiedrzychowiceRolnik Biedrzychowice
19BiedrzychowiceRolnik II Biedrzychowice
20BieliceDelta Bielice
21Bielsko-BiałaBBTS Włókniarz Bielsko-Biała
22Bielsko-BiałaBKS Stal Bielsko-Biała
23BieńkowiceLZS Bieńkowice
24BierawaOdra Bierawa
25BierdzanyLZS Bierdzany
26BiestrzykowiceOrzeł Biestrzykowice
27Biskupice (k. Kluczborka)LZS Biskupice
28BiskupówLZS Biskupów
29Blachownia ŚląskaTKKF Blachowianka Blachownia
30Blachownia ŚląskaTKKF Blachowianka II Blachownia
31BliszczyceLZS Bliszczyce
32Błotnica StrzeleckaPlon Błotnica Strzelecka
33BodzanowiceKS Bodzanowice
34BodzanówLZS Bodzanów
35BogacicaBogacica
36BogdanowiceStart Bogdanowice
37BogdanowiceStart II Bogdanowice
38BogdanówLZS Bogdanów
39BoguchwałówSokół Boguchwałów
40BoguszyceLZS Boguszyce
41BojanówLZS Bojanów
42Borki MałeAlbor Borki Małe
43Borki WielkieLZS Borki Wielkie
44BorkowiceLZS Borkowice
45BorkowiceLZS II Borkowice
46BorzysławiceLZS Borzysławice
47BoszanówLZS Boszanów
48BraniceOrzeł Branice
49BraniceOrzeł II Branice
50BroniszowiceLZS Broniszowice
51Browiniec PolskiLZS Browiniec Polski
52BrożecLZS Brożec
53BrunyLZS Bruny
54BrynicaBrynica
55BrzegBTP Stal Brzeg
56BrzegStal II Brzeg
57BrzeszczeGórnik Brzeszcze
58BrzezieLZS Brzezie
59BrzezinaLZS Brzezina
60BrzezinkiLZS Brzezinki
61BrzeźceBrzeźce
62BrzozowiecGryf Brzozowiec
63BudzieszowiceLZS Budzieszowice
64Bugaj NowyLZS Bugaj Nowy
65BukowieMechanik Bukowie
66BukówLZS Buków
67BukówLZS II Buków
68BurgrabiceSudety Burgrabice
69BurgrabiceSudety II Burgrabice
70ByczynaHetman Byczyna
71ByczynaHetman II Byczyna
72BytomRozbark Bytom
73BytomSzombierki Bytom
74CharbielinArenda Charbielin
75ChełmekKS Chełmek
76ChmielowiceLKS Chmielowice
77ChmielowiceLKS II Chmielowice
78ChocianowiceLZS Chocianowice
79ChociebórzLZS Chociebórz
80ChomiążaLZS Chomiąża
81ChorulaLZS Chorula
82ChróściceVictoria Chróścice
83ChróściceVictoria II Chróścice
84Chróścina NyskaLZS Chróścina Nyska
85ChruścielówChruścielów
86ChrząstowiceLZS Chrząstowice
87ChrząstowiceLZS II Chrząstowice
88ChrząszczyceChrząszcz Chrząszczyce
89ChrząszczyceOrzeł II Chrząszczyce
90ChrzeliceLZS Chrzelice
91CiecierzynLZS Ciecierzyn
92CiermięciceLZS Ciermięcice
93CieszynPiast Cieszyn
94CisekVictoria Cisek
95CisekVictoria II Cisek
96CisowaKS Cisowa
97CisowaKS II Cisowa
98CzarnocinLZS Czarnocin
99CzarnolasLZS Czarnolas
100CzarnowąsySwornica Czarnowąsy
101CzarnowąsySwornica II Czarnowąsy
102CzepielowiceLZS Czepielowice
103CzerwionkaGórnik Czerwionka
104Czeska WieśLZS Czeska Wieś
105CzęstochowaGKS Budex Częstochowa
106CzęstochowaRaków Częstochowa
107CzęstochowaRaków II Częstochowa
108CzęstochowaSkra Częstochowa
109CzęstochowaVictoria Częstochowa
110CzyżowiceLZS Czyżowice
111CzyżowiceLZS II Czyżowice
112DalachówKS Dalachów
113DaniecLZS Daniec
114DankowicePasjonat Dankowice
115DąbrowaDąbrowa
116Dąbrowa NamysłowskaLZS Dąbrowa Namysłowska
117Dąbrówka GórnaLZS Dąbrówka Górna
118DebrzyceLZS Debrzyce
119DębowiecLZS Dębowiec (Prudnik)
120Dębska KuźniaLZS Dębska Kuźnia
121DługomiłowiceNaprzód Długomiłowice
122DługomiłowiceNaprzód II Długomiłowice
123DobieszówLZS Dobieszów
124DobraKosmos Dobra
125DobrodzieńStart II Dobrodzień
126Dobrzeń WielkiTOR Dobrzeń Wielki
127Dobrzeń WielkiTOR II Dobrzeń Wielki
128DobrzyńVictoria Dobrzyń
129DolnaLZS Dolna
130DomaradzLZS Domaradz
131DomaszkowiceHandlowiec Domaszkowice
132DomaszkowiceLZS II Domaszkowice
133DomaszowicePolonia Domaszowice
134DylakiWłókniarz Dylaki
135DytmarówLZS Dytmarów
136DytmarówLZS II Dytmarów
137DzbańceDzbańce
138DziećmarówLZS Dziećmarów
139DzielnicaLZS Dzielnica
140DziergowiceOdrzanka Dziergowice
141DziergowiceOdrzanka II Dziergowice
142DzierżkowiceLZS Dzierżkowice
143DzierżysławOrzeł Dzierżysław
144DzierżysławOrzeł II Dzierżysław
145DzierżysławiceLZS Dzierżysławice
146DziewiętliceDziewiętlice
147DziewkowiceRzemiosło Dziewkowice
148FałkowiceLZS Fałkowice
149FrączkówLZS Frączków
150FrydrychówLZS Frydrychów
151GałążczyceLZS Gałążczyce
152GanaWilki Gana
153GąsiorowiceLZS Gąsiorowice
154GierałciceLZS Gierałcice
155GierałtowiceLZS Gierałtowice
156GliwiceCarbo Gliwice
157GliwiceSośnica Gliwice
158GłogówekFortuna Głogówek
159GłogówekFortuna II Głogówek
160GłogówekRolnik Głogówek
161GłubczyceKombinat Głubczyce
162GłubczyceMotor Głubczyce
163GłubczycePiast Głubczyce
164GłubczycePolonia Głubczyce
165GłubczycePolonia II Głubczyce
166GłuchołazyHattrick Głuchołazy
167GłuchołazyPolonia Głuchołazy
168GłuchołazyUnia Głuchołazy
169GłuchołazyUnia II Głuchołazy
170GłuszynaLZS Głuszyna
171GłuszynaLZS II Głuszyna
172GnojnaLZS Gnojna
173GogolinMKS Gogolin
174GogolinMKS II Gogolin
175Gola GrodkowskaLZS Gola Grodkowska
176GolczowiceLZS Golczowice
177GołuszowiceElektromet Gołuszowice
178Gorzów ŚląskiPiast Gorzów Śląski
179GościceLZS Gościce
180GościęcinLZS Gościęcin
181GościęcinLZS II Gościęcin
182GoświnowiceEL KON Goświnowice
183GoświnowiceEL KON II Goświnowice
184GoświnowiceEL KON III Goświnowice
185GoworowiceLZS Goworowice
186Góra Świętej AnnyLZS Góra Św. Anny
187GórażdżeZKS Górażdże
188GrabinHuragan Grabin
189GrabinaLZS Grabina
190GraczeSkalnik Gracze
191GrądyAtom Grądy
192GrądyAtom II Grądy
193GręboszówBurza Gręboszów
194GrobnikiStal Grobniki
195GrobnikiStal II Grobniki
196GrodkówGKS Grodków
197GrodkówGZ LZS Grodków
198Grodziec (k. Niemodlina)LZS Grodziec (k. Niemodlina)
199Grodziec (k. Ozimka)LZS Grodziec (k. Ozimka)
200GrodziskoLZS Grodzisko
201GronowiceLZS Gronowice
202Grudynia WielkaLKS Spartan Grudynia Wielka
203Grudynia WielkaLKS Spartan II Grudynia Wielka
204GrudziceLZS Grudzice
205GryżówLZS Gryżów
206Hajduki NyskieLZS Hajduki Nyskie
207IzbickoLZS Izbicko
208JamyLZS Jamy
209Jankowice WielkieJankowice
210JanowaLZS Janowa
211JanówLZS Janów
212JanuszkowiceGórnik Januszkowice
213JanuszkowiceGórnik II Januszkowice
214JarnołtówRZS Jarnołtów
215JarnołtówekJarnołtówek
216JaryszówBłękitni Jaryszów
217JaryszówBłękitni II Jaryszów
218Jasienica DolnaMeteor Jasienica Dolna
219Jasienica GórnaLZS Jasienica Górna
220JasienieLZS Jasienie
221JastrzębiePionier Jastrzębie
222Jastrzębie-ZdrójGKS Jastrzębie
223JaszówLZS Jaszów
224JełowaStart Jełowa
225JełowaStart II Jełowa
226JemielnicaNaprzód Jemielnica
227JędrzychówLZS Jędrzychów
228KaczyceGKS Morcinek Kaczyce
229KadłubLZS Kadłub
230KadłubiecLZS Kadłubiec
231KalinowiceKalinowice
232Kalwaria ZebrzydowskaKalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
233KałkówLZS Kałków
234KałkówLZS II Kałków
235KamienicaLZS Kamienica
236Kamienica NyskaLZS Kamienica Nyska
237KamiennikLZS Kamiennik
238KamiennikLZS II Kamiennik
239KamionekLZS Kamionek
240KantorowiceParkowa Kantorowice
241KarczówLZS Karczów
242KarłowicePolonia Karłowice
243Karłowice WielkieLZS Karłowice Wielkie
244KarłubiecLZS Karłubiec
245KarnkówUKS Karnków
246KatowiceGKS Katowice
247KatowiceGKS II Katowice
248KatowiceGórnik MK Katowice
249KatowiceRozwój Katowice
250KazimierzPartyzant Kazimierz
251Kąty OpolskieOdra Kąty Opolskie
252Kędzierzyn-KoźleAlchemik Kędzierzyn-Koźle
253Kędzierzyn-KoźleChemik Kędzierzyn-Koźle
254Kędzierzyn-KoźleChemik II Kędzierzyn-Koźle
255Kędzierzyn-KoźleChemik III Kędzierzyn-Koźle
256Kędzierzyn-KoźleKolejarz Kędzierzyn
257Kędzierzyn-KoźleKolejarz Koźle Port
258Kędzierzyn-KoźleKS Jarand Kędzierzyn-Koźle
259Kędzierzyn-KoźleKS Jarand II Kędzierzyn-Koźle
260Kędzierzyn-KoźleLZS Żabieniec
261Kędzierzyn-KoźleOdra Kędzierzyn-Koźle
262Kędzierzyn-KoźleOdra II Kędzierzyn-Koźle
263Kędzierzyn-KoźleRTS Koźle Rogi K-K
264Kędzierzyn-KoźleRTS II Koźle Rogi K-K
265Kędzierzyn-KoźleStal Koźle
266Kędzierzyn-KoźleŚląsk Kędzierzyn-Koźle
267KępaRudatom Kępa
268KępnicaLZS Kępnica
269KętyHejnał Kęty
270KielczaLZS Kielcza
271KietrzWłókniarz Kietrz
272KietrzWłókniarz II Kietrz
273KlisinoLZS Klisino
274KluczborkCeramik Kluczbork
275KluczborkKKS Kluczbork
276KluczborkKKS II Kluczbork
277KluczborkKS Metal 1961 Kluczbork
278KluczborkMetal Kluczbork
279KluczborkMetal II Kluczbork
280KluczborkMKS Kluczbork
281KluczborkMKS II Kluczbork
282KłobuckZnicz Kłobuck
283KłodnicaKTS Kłodnica
284KnurówConcordia Knurów
285KobielaLZS Kobiela
286KobyliceLZS Kobylice
287KobyliceLZS II Kobylice
288KochłowiceLZS Kochłowice
289KolnicaLZS Kolnica
290KolnowiceLZS Kolnowice
291KolonowskieUnia Kolonowskie
292KolonowskieUnia II Kolonowskie
293KomornoLZS Technik Komorno
294KomornoLZS Technik II Komorno
295KomorznoLZS Komorzno
296KomprachciceGwiazda Komprachcice
297KomprachciceLZS Komprachcice
298KonopiskaLot Konopiska
299KonradowaLZS Konradowa
300KonradówPolkon Konradów
301KopernikiLZS Koperniki
302KopernikiLZS II Koperniki
303KopiceLZS Kopice
304KopiceLZS II Kopice
305KorfantówCzarni Korfantów
306KorzonekLZS Korzonek
307KosorowiceKosorowice
308KostówPogoń Kostów
309Kostrzyn nad OdrąCeluloza Kostrzyn
310KościelecLotnik-Goliard Kościelec
311KościeliskaLZS Kościeliska
312KościerzyceLZS Kościerzyce
313KotlarniaLZS Kotlarnia
314Kotlarnia Stara KuźniaZawisza Kotlarnia Stara Kuźnia
315Kotórz MałySilesius Kotórz Mały
316KowaleLZS Kowale
317KozielnoLZS Kozielno
318KozłowiceCeramik Kozłowice
319KozłówkiTęcza Kietrz-Kozłówki
320KoźleBudowlani Koźle
321KoźleBudowlani II Koźle
322KórnicaLZS Nowy Dwór
323KrapkowiceOtmęt Krapkowice
324KrapkowiceOtmęt II Krapkowice
325KrapkowiceUnia Krapkowice
326KrapkowiceUnia II Krapkowice
327KrasiejówKS Krasiejów
328KrasiejówKS II Krasiejów
329KraskówLZS Krasków
330Krasna GóraLZS Krasna Góra
331KrasowiceOmega Krasowice
332KrępnaKorona Krępna
333KromołówLZS Kromołów
334KrośnicaŹródło Krośnica
335KrośnicaŹródło II Krośnica
336KrowiarkiLZS Krowiarki
337KróloweLZS Królowa
338Krupski MłynUnia Krupski Młyn
339KruszynaLZS Kruszyna
340KrzanowiceLZS Krzanowice
341KrzywiczynyLKS Krzywiczyny
342KrzywiznaLZS Krzywizna
343KrzyżkowiceLZS Krzyżkowice
344Krzyżowa DolinaLZS Krzyżowa Dolina
345KrzyżowiceEgipt Krzyżowice
346Księże PoleLZS Księże Pole
347KubiceLZS Kubice
348KujakowiceLZS Kujakowice
349KujawyLZS Kujawy
350KuniówLZS Kuniów
351KupLZS Kup
352KurznieBizon Kurznie
353Kuźnia RaciborskaRafamet Kuźnia Raciborska
354LandzmierzLZS Landzmierz
355LaskowiceLZS Laskowice
356LasociceRolnik Lasocice
357Lasowice MałeLZS Lasowice Małe
358Lasowice WielkieLZS Lasowice Wielkie
359LenartowiceLZS Lenartowice
360LeśnicaLZS Leśnica
361LeśnicaLZS II Leśnica
362LewiceRolnik Lewice
363Lewin BrzeskiOlimpia Lewin Brzeski
364Lewin BrzeskiOlimpia II Lewin Brzeski
365LichyniaSparta Lichynia
366Ligota DolnaLZS Ligota Dolna
367Ligota GórnaLZS Ligota Górna
368Ligota OleskaLZS Ligota Oleska
369Ligota PrószkowskaLZS Ligota Prószkowska
370Ligota SternalickaLigota Sternalicka
371Ligota TułowickaZieloni Ligota Tułowicka
372Ligota TurawskaLKS Ligota Turawska
373Ligota WielkaLZS Ligota Wielka
374Ligota WołczyńskaLZS Ligota Wołczyńska
375LipkiBurza Lipki
376LipkiBurza II Lipki
377LipnikiStrażak Lipniki
378Lipowa (k. Grodkowa)Lipowa
379LisięciceLZS Lisięcice
380LisięciceLZS Lisięcice II
381LubiatówKS Lubiatów
382LubiczLZS Lubicz
383LubieszówLZS Lubieszów
384LubliniecSparta Lubliniec
385LubnówLZS Lubnów
386LuboszyceLZS Luboszyce
387LubotyńLZS Lubotyń
388LubrzaLZS Lubrza
389LubrzaLZS II Lubrza
390LubskaWidawa Lubska
391LubszaSkorpion Lubsza
392LudmierzyceLudmierzyce
393LZS Regulice (k. Nysy)LZS Regulice
394ŁambinowiceMetalowiec Łambinowice
395ŁanyVictoria Łany
396ŁączanyLZS Łączany
397ŁącznikFortuna Łącznik
398Łąka (k. Nysy)LZS Łąka (k. Nysy)
399Łąka PrudnickaLZS Łąka Prudnicka
400Łąki KozielskieLZS Łąki Kozielskie
401ŁężceLZS Łężce
402ŁomnicaLZS Łomnica
403ŁosiówPogoń Łosiów
404ŁowkowiceLZS Łowkowice
405ŁubnianyŚląsk Łubniany
406Łukowice BrzeskieLZS Łukowice Brzeskie
407MaciejowiceLZS Maciejowice
408MaciejowiceLZS II Maciejowice
409MaciowakrzeLZS Maciowakrze
410MagnuszowicePionier Magnuszowice
411MakowiceLZS Makowice
412Malerzowice MałeLZS Malerzowice Małe
413Malerzowice WielkieLZS Malerzowice Wielkie
414MałujowiceSokół Małujowice
415MańkowiceLZS Mańkowice
416MarkowiceLZS Markowice
417MąkoszyceLZS Mąkoszyce
418MechnicaLZS Inter Mechnica
419MechniceLZS Mechnice
420MechniceLZS II Mechnice
421MesznoLZS Meszno
422MichałówLZS Michałów
423MichałówLZS II Michałów
424MiechowaLZS Miechowa
425MiedzianaLZS Miedziana
426MiejsceLotnik Miejsce
427Miejsce OdrzańskieMiejsce Odrzańskie
428MieszkowiceLZS Mieszkowice
429MikolinOdra Mikolin
430MikowicePogoń Mikowice
431MinkowskiePiast Minkowskie
432MłodoszowiceLZS Młodoszowice
433MokraLZS Mokra
434MokrePogranicze Mokre
435Mokre ŁanyOrzeł Mokre Łany
436MorówLZS Morów
437MoszczankaSudety Moszczanka
438MroczkowaGrom Mroczkowa
439MurówUnia Murów
440MyszkówKrisbut Myszków
441MyszowiceLZS Myszowice
442NaczęsławiceNaczęsławice
443NadziejówLZS Nadziejów
444NakłoFlorentyna Nakło
445NamysłówNamysłowianka Namysłów
446NamysłówStart Namysłów
447NamysłówStart II Namysłów
448NamysłówZryw Namysłów
449NarokLZS Narok
450NasaleLZS Nasale
451NasiedleNasiedle
452NędzaWłókniarz Nędza
453NiemodlinOrzeł Niemodlin
454NiemodlinOrzeł II Niemodlin
455NiemysłowiceLZS Niemysłowice
456NiemysłowiceLZS II Niemysłowice
457NiewodnikiLZS Niewodniki
458NiezdrowiceNaprzód Niezdrowice
459NieznaszynLZS Nieznaszyn
460NiwnicaNiwnica
461Nowa CerekiewLZS Nowa Cerekiew
462Nowa CerekiewLZS Nowa Cerekiew II
463Nowa Wieś GłubczyckaKresowianka Nowa Wieś
464Nowa Wieś GłubczyckaKresowianka II Nowa Wieś
465Nowa Wieś MałaLZS Nowa Wieś Mała
466Nowa Wieś PrudnickaLZS Nowa Wieś Prudnicka
467NowakiLZS Nowaki
468Nowy BrowiniecLZS Nowy Browiniec
469Nowy LasLZS Nowy Las
470Nowy ŚwiętówKS Nowy Świętów
471NysaMZKS Nysa
472NysaMZKS II Nysa
473NysaPolonia Nysa
474NysaPolonia II Nysa
475NysaStal Nysa
476NysaStal II Nysa
477NysaWKS Pancerni Nysa
478ObórkiLZS Obórki
479ObrowiecLZS Obrowiec
480OciceLZS Ocice
481Odra BrzegOdra Brzeg
482OlbrachciceLZS Olbrachcice
483OlbrachciceLZS II Olbrachcice
484OldrzyszowiceLZS Oldrzyszowice
485OlesnoKS Start Olesno
486OlesnoOKS Olesno
487OlszankaOrzeł Olszanka
488OlszowaLZS Olszowa (k. Strzelec Opolskich)
489OlszynkaLZS Olszynka
490OpawicaZryw Opawica
491OpawicaZryw II Opawica
492OpoleArka Opole
493OpoleGroszmal Opole
494OpoleGroszmal II Opole
495OpoleGwardia Opole
496OpoleGwardia II Opole
497OpoleOdra Opole
498OpoleOdra II Opole
499OpoleOpolanin Opole
500OpoleOpolanin II Opole
501OpolePiast Opole
502OpolePrzyjaźn Bolko Opole
503OpoleRodło Opole
504OpoleRodło II Opole
505OpoleStart Opole
506OpoleTempo Opole
507OpoleTempo II Opole
508OpoleWiking Opole
509OpoleWiking II Opole
510OrtowiceTW Ortowice
511OsiekLZS Osiek
512Osiek GrodkowskiLZS Osiek Grodkowski
513OsowiecStal Osowiec
514OstrożnicaFortuna Ostrożnica
515OświęcimUnia Oświęcim
516OtmiceLZS Otmice
517OtmuchówCzarni Otmuchów
518OtmuchówCzarni II Otmuchów
519OtmuchówCzarni III Otmuchów
520OwsiszczeLZS Owsiszcze
521OzimekMałapanew Ozimek
522OzimekMałapanew II Ozimek
523PaczkówSparta Paczków
524PaczkówSparta II Paczków
525PajęcznoZawisza Pajęczno
526PakosławiceLZS Pakosławice
527PankiDeal Panki
528ParuszowiceRolnik Paruszowice
529ParuszowiceRolnik II Paruszowice
530PawłowiceLZS Pawłowice
531PawłowiczkiZryw Pawłowiczki
532Pawłów (k. Brzegu)LZS Pawłów (k. Brzegu)
533PągówChrobry Pągów
534PiątkowiceLZS Piątkowice
535Piekary ŚląskieOlimpia Piekary Śląskie
536PietnaLZS Pietna
537PietrowicePietrowice
538PilszczLZS Pilszcz
539PiorunkowiceLZS Piorunkowice
540Piotrowice NyskieLZS Piotrowice Nyskie
541PiotrówkaLZS Piotrówka
542PiotrówkaLZS II Piotrówka
543PiotrówkaLZS III Piotrówka
544PisarzowiceLZS Pisarzowice
545PludryPogoń Pludry
546PniewieLZS Pniewie
547PoborszówLZS Poborszów
548PoborszówLKS II Poborszów
549PociękarbLZS Pociękarb
550PociękarbLZS II Pociękarb
551Podzamcze NysaPodzamcze Nysa
552PogórzePolonia Pogórze
553PogórzePolonia II Pogórze
554PokójBudowlani Pokój
555PokrzywnicaLZS Pokrzywnica
556PolanowiceLZS Polanowice
557PolkowskieWiking Polkowskie
558Polska CerekiewAtena Polska Cerekiew
559Polska CerekiewOrzeł Polska Cerekiew
560Polska CerekiewOrzeł II Polska Cerekiew
561Polski ŚwiętówLZS Polski Świętów
562PomorzowiceVictoria Pomorzowice
563PomorzowiczkiAgricola Pomorzowiczki
564PopielówLZS Popielów
565PopielówLZS II Popielów
566PorębaLZS Poręba
567PosuciceLZS Posucice
568PoznowiceLZS Poznowice
569PraszkaMotor Praszka
570PrądyLZS Prądy
571PrędocinLZS Prędocin
572PrężynkaLZS Prężynka
573ProśliceLZS Proślice
574ProśliceLZS II Proślice
575PrószkówPolonia Prószków
576PrószkówPolonia II Prószków
577PrószkówPomologia Prószków
578PrudnikFlora Prudnik
579PrudnikKabewiak Prudnik
580PrudnikKabewiak II Prudnik
581PrudnikOlimpia Prudnik
582PrudnikPogoń Prudnik
583PrudnikPogoń II Prudnik
584PrudnikPogoń III Prudnik
585PrudnikSmyk Prudnik
586PrudnikSparta Prudnik
587PrusinowiceAgfa Prusinowice
588PrusinowiceAgfa II Prusinowice
589PrzechódLZS Przechód
590PrzeczaBłękitni Przecza
591PrzedmośćLZS Przedmość
592PrzewózLZS Przewóz
593Przydroże MałeLZS Przydroże Małe
594PrzylesiePolonia Przylesie
595Przylesie DolneLZS Przylesie Dolne
596PrzysieczLZS Przysiecz
597PrzyworyPiomar Przywory
598PrzyworyPiomar II Przywory
599RacibórzStal Racibórz
600RacibórzStal II Racibórz
601RacibórzUnia Racibórz
602RacibórzUnia II Racibórz
603Racławice ŚląskieRacłavia Racławice Śląskie
604Racławice ŚląskieRacławia II Racławice Śląskie
605RacławiczkiLZS Racławiczki
606RacławiczkiLZS II Racławiczki
607RadawieRadawie
608RadłówLZS Radłów
609RadomRadomiak Radom
610RadomierowiceLZS Radomierowice
611RadostyniaLZS Radostynia
612RadostyniaLZS II Radostynia
613RadoszowiceWalka Radoszowice
614RadoszowyLZS Radoszowy
615RadzionkówRuch Radzionków
616RadzionkówRuch II Radzionków
617RakówPiast Raków
618RaszowaLZS Raszowa
619RatnowiceLZS Ratnowice
620Reńska WieśOrzeł Reńska Wieś
621Reńska WieśOrzeł II Reńska Wieś
622Reńska WieśŚląsk Reńska Wieś
623Reńska WieśŚląsk II Reńska Wieś
624Rogów OpolskiLZS Rogów
625RostkowiceRolnik Rostkowice
626Roszkowice (k. Kluczborka)LZS Roszkowice
627Roszowicki LasLZS Roszowicki Las
628RozkochówLZS Rozkochów
629RozmierkaJedność Rozmierka
630RozmierzBłękitni Rozmierz
631RozumiceRozumice
632RozwadzaLZS Rozwadza
633RożniątówLZS Rożniątów
634RożnówLZS Rożnów
635RożnówLZS II Rożnów
636RówneLZS Granica Równe
637Ruda ŚląskaUrania Ruda Śląska
638RudnikiLZS Rudniki
639RudziczkaLZS Rudziczka
640RusocinLZS Rusocin
641RybnaLZS Rybna
642RychnówKłos Rychnów
643RzepceLZS Rzepce
644RzeszówStal Rzeszów
645RzymianyLZS Rzymiany
646RzymkowiceLZS Rzymkowice
647SarnowiceLZS Sarnowice
648SarnówLZS Sarnów
649Sarny MałeBłękitni Sarny Małe
650SękowiceLZS Sękowice
651SidzinaGóral Sidzina
652SiedlecLZS Siedlec
653SiestrzechowiceLZS Siestrzechowice
654Siołkowice NoweLZS Siołkowice Nowe
655Siołkowice StareStart Siołkowice
656SkałągiLZS Skałągi
657SkałągiLZS II Skałągi
658SkarbimierzLZS Skarbimierz
659SkarbiszówLZS Skarbiszów
660SkoczówBeskid Skoczów
661SkorogoszczLZS Skorogoszcz
662SkoroszycePlon Skoroszyce
663SławiceLZS Sławice
664SławięciceKS Sławięcice
665SławięciceKS II Sławięcice
666SławięciceKS III Sławięcice
667SławniowiceGórnik Sławniowice
668Smarchowice MałeLZS Smarchowice Małe
669Smarchowice ŚląskieŻubry Smarchowice Śląskie
670Smarchowice WielkieLZS Smarchowice Wielkie
671SmardyLZS Smardy
672SowczyceLZS Sowczyce
673SpórokZieloni Spórok
674Staniszcze MałeLZS Staniszcze Małe
675Staniszcze WielkieLZS Staniszcze Wielkie
676Stara KuźniaZawisza Stara Kuźnia
677StarduniaLZS Stardunia
678Stare BudkowiceLZS Stare Budkowice
679Stare KotkowiceLZS Stare Kotkowice
680Stare KoźleLZS Stare Koźle
681Stare OlesnoLZS Stare Olesno
682StarościnLZS Starościn
683StarościnLZS II Starościn
684Starowice (k. Otmuchowa)LZS Starowice
685Starowice DolneLZS Starowice Dolne
686Starowice DolneLZS II Starowice Dolne
687Start DobrodzieńStart Dobrodzień
688Stary GrodkówLZS Stary Grodków
689Stary LasLZS Stary Las
690Stary UjazdLZS Stary Ujazd
691Stary Ujazd IILZS II Stary Ujazd
692SteblówRuch Steblów
693SteblówRuch II Steblów
694Steblów (k. Krapkowic)LZS Steblów (k. Krapkowic)
695SternaliceLZS Sternalice
696StobrawaLKS Stobrawa
697StraduniaLZS Stradunia
698StrojecBudowlani Strojec
699StrzegówLZS Strzegów
700Strzelce NamysłowskieLZS Strzelce Namysłowskie
701Strzelce OpolskieBudowlani Strzelce Opolskie
702Strzelce OpolskiePiast Strzelce Opolskie
703Strzelce OpolskiePiast II Strzelce Opolskie
704Strzelce OpolskiePionier Strzelce Opolskie
705Strzelce OpolskiePionier II Strzelce Opolskie
706StrzeleczkiStrzeleczki
707StrzelnikiLZS Strzelniki
708StudziennaLZS Studzienna
709SuchaSucha
710Sucha PsinaŻądło Sucha Psina
711Suchy BórLZS Suchy Bór
712SulisławOHP Sulisław
713SułkówSułków
714SzczedrzykLZS Szczedrzyk
715SzklaryLZS Szklary
716SzonówFarmer Szonów
717SzonówFarmer II Szonów
718SzybowiceGrom Szybowice
719SzydłowiceLZS Szydłowice
720Szydłowiec ŚląskiLZS Szydłowiec
721SzydłówHubertus Szydłów
722SzymiszówTęcza Szymiszów
723SzymonkówLew Szymonków
724ŚciborowiceLZS Ściborowice
725Ściborzyce MałeŚciborzyce Małe
726Ściborzyce WielkiePolonia Ściborzyce Wielkie
727Ścinawa NyskaLZS Ścinawa Nyska
728Ścinawa NyskaLZS II Ścinawa Nyska
729ŚliwiceŚliwice
730ŚmiczLZS Śmicz
731ŚwierczeLZS Świercze
732ŚwierczówLZS Świerczów
733ŚwierkleLZS Świerkle
734Świnary WielkiePogoń Świnary Wielkie
735Świniary WielkiePogoń Świniary Wielkie
736Tarnovia Tarnów OpolskiTarnovia Tarnów Opolski
737TarnowiecLZS Tarnowiec
738Tarnów GrodkowskiLZS Tarnów Grodkowski
739Tarnów OpolskiSkalnik Tarnów Opolski
740Tarnów OpolskiSkalnik II Tarnów Opolski
741TłustomostyStal Tłustomosty
742TłustorębyLZS Tłustoręby
743TłustorębyLZS II Tłustoręby
744TrzebinaLZS Trzebina
745TrzeboszowiceLZS Trzeboszowice
746TułowiceUnia Tułowice
747TułyLZS Tuły
748TurawaLZS Turawa
749TwardawaKS Twardawa
750TworkówLZS Tworków
751TworkówLZS II Tworków
752UcieszkówLZS Spółdzielca Ucieszków
753UjazdLZS Ujazd
754UjazdLZS II Ujazd
755UjeździecUjeździec
756UnikowiceLZS Unikowice
757UrbanowiceRolnik Urbanowice
758UrbanowiceRolnik II Urbanowice
759UszyceLZS Uszyce
760WachowiceStobrawa Wachowice
761WalceLZS Walce
762WalceLZS II Walce
763WarłówLZS Warłów
764WarmątowiceLZS Warmątowice
765WawelnoGazownik Wawelno
766WawelnoGazownik II Wawelno
767WędryniaWędrynia
768WęgryStrażak Węgry
769WężaLZS Węża
770WichrówLZS Wichrów
771WielołękaVictoria Wielołęka
772Wierzbica GórnaRolnik Wierzbica Górna
773Wierzbica GórnaRolnik II Wierzbica Górna
774WierzbieLZS Wierzbie
775WierzbiecLZS Wierzbiec
776WierzbięciceLZS Wierzbięcice
777WierzbnaLZS Wierzbna
778WierzbnikWierzbnik
779WierzbnoLZS Wierzbno
780WierzchLZS Wierzch
781WięcmierzyceSkorpion Więcmierzyce
782WiększycePo-Ra-Wie Większyce
783WiększycePo-Ra-Wie II Większyce
784WilamowaWilamowa
785WilkówWidawa Wilków
786WilkówWidawa II Wilków
787WirekWawel Wirek
788WitosławiceFortuna Witosławice
789WłochyLZS Włochy
790WłodaryLZS Włodary
791WłodzieninTroja Włodzienin
792WłostowaLZS
793Wodzisław ŚląskiOdra Wodzisław
794Wodzisław ŚląskiOdra II Wodzisław Śląski
795Wojciechów (k. Namysłowa)Zryw Wojciechów
796Wojciechów (k. Olesna)LZS Wojciechów
797WojnowicePogoń Wojnowice
798WojsławLZS Wojsław
799WołczynMKS Wołczyn
800WołczynMKS II Wołczyn
801WołczynMłodzik Wołczyn
802WołczynPolonia Wołczyn
803Woskowice MałeOrły Woskowice Małe
804WódkaLZS Wódka
805WójciceLZS Wójcice
806WójtowiceLZS Wójtowice
807WrocławŚląsk Wrocław
808WrocławŚląsk II Wrocław
809WroninLZS Wronin
810WronówLZS Wronów
811WróblinWróblin
812WrzoskiLZS Wrzoski
813WysokaZryw Wysoka
814Wyszków ŚląskiLZS Wyszków Śląski
815ZabrzeGórnik Zabrze
816ZabrzeGórnik II Zabrze
817ZabrzeSparta Zabrze
818ZabrzeWalka Zabrze
819Zalesie ŚląskieSokół Zalesie Śląskie
820Zawada (k. Opola)Agra Zawada
821Zawada (k. Prudnika)Zawada
822ZawadzkieStal Zawadzkie
823ZawadzkieStal II Zawadzkie
824ZawiszyceSparta Zawiszyce
825ZawiśćGrom Zawiść
826ZdziechowiceProsna Zdziechowice
827ZdzieszowiceKoksownik Zdzieszowice
828ZdzieszowiceRuch Zdzieszowice
829ZdzieszowiceRuch II Zdzieszowice
830ZębowiceLZS Zębowice
831Zielona GóraKolejarz Zielona Góra
832Zimna WódkaLZS Zimna Wódka
833Zimnice MałeLZS Zimnice Małe
834ZłotogłowiceLZS Złotogłowice
835ZopowyIskra Zopowy
836ZubrzyceRuch Zubrzyce
837ZwanowiceLZS Zwanowice
838ZwiastowiceLZS Zwiastowice
839ŹliniceOrzeł Źlinice
840ŹliniceOrzeł II Źlinice
841ŻarkiZieloni Żarki
842Żelazna (k. Grodkowa)LZS Żelazna (k. Grodkowa)
843Żelazna (k. Opola)LZS Żelazna
844ŻłobiznaLZS Żłobizna
845ŻużelaLZS Żużela
846ŻyrowaVictoria Żyrowa
847ŻyrowaVictoria II Żyrowa
848ŻytniówLZS Żytniów
849ŻywiecGóral Żywiec
850ŻywociceLZS Żywocice