Drużyny w sezonie 2020/21

Poniższe zestawienie zawiera drużyny, które zostały ujęte w tabelach przedstawionych w dziale rozgrywek piłkarskich na Opolszczyźnie.

Wszystkie - Sezon po sezonie
Seniorzy - Juniorzy - Jun. mł - Trampkarze - Trampkarze 7-osob. - Młodzicy - Orliki
2019/20 -  2020/21  - 2021/22

Sezon 2020/21
Lp.LigaMiejsceDrużynaUwagi
1IV Liga Opole1Ruch ZdzieszowiceR1
2IV Liga Opole2LZS Starowice DolneR2
3IV Liga Opole3Agroplon Głuszyna
4IV Liga Opole4Porawie Większyce
5IV Liga Opole5Małapanew Ozimek
6IV Liga Opole6Unia Krapkowice
7IV Liga Opole7Piast Strzelce Opolskie
8IV Liga Opole8Odra II Opole
9IV Liga Opole9MKS Gogolin
10IV Liga Opole10Skalnik Gracze
11IV Liga Opole11Polonia Głubczyce
12IV Liga Opole12Victoria ChróściceB
13IV Liga Opole13LZS Skorogoszcz
14IV Liga Opole14Chemik Kędzierzyn-Koźle
15IV Liga Opole15Fortuna GłogówekB
16IV Liga Opole16OKS Olesno
17IV Liga Opole17Pogoń PrudnikSP
18IV Liga Opole18Start NamysłówSP
19IV Liga Opole19GKS GłuchołazySP
20IV Liga Opole20LZS WalceSP;B
21IV Liga Opole21Olimpia Lewin BrzeskiSP;B
22IV Liga Opole22Swornica Czarnowąsy (Opole)SP;W
23Klasa okręgowa Opole 11TOR Dobrzeń WielkiA
24Klasa okręgowa Opole 21Korona KrępnaL;W1
25Klasa okręgowa Opole 12LZS Mechnice
26Klasa okręgowa Opole 22LZS PiotrówkaA
27Klasa okręgowa Opole 13Orzeł Źlinice
28Klasa okręgowa Opole 23LZS Lisięcice
29Klasa okręgowa Opole 14Start Jełowa
30Klasa okręgowa Opole 24Sparta Paczków
31Klasa okręgowa Opole 15LZS Ligota Turawska
32Klasa okręgowa Opole 25Atom Grądy-MalerzowiceB
33Klasa okręgowa Opole 16Unia Kolonowskie
34Klasa okręgowa Opole 26LZS Ujazd
35Klasa okręgowa Opole 17Śląsk Łubniany
36Klasa okręgowa Opole 27LZS Ścinawa Nyska-KorfantówB
37Klasa okręgowa Opole 18LZS KuniówB
38Klasa okręgowa Opole 28Czarni Otmuchów
39Klasa okręgowa Opole 19KS Krasiejów
40Klasa okręgowa Opole 29KS Twardawa
41Klasa okręgowa Opole 110Motor Praszka
42Klasa okręgowa Opole 210Naprzód Jemielnica
43Klasa okręgowa Opole 111Chronstau Chrząstowice
44Klasa okręgowa Opole 211LZS Racławiczki
45Klasa okręgowa Opole 112Żubry Smarchowice Śląskie
46Klasa okręgowa Opole 212GLKS Włókniarz Kietrz
47Klasa okręgowa Opole 113Piomar Tarnów-Przywory
48Klasa okręgowa Opole 213Sokół Niemodlin
49Klasa okręgowa Opole 114Polonia KarłowiceSP;B;BA
50Klasa okręgowa Opole 214Start BogdanowiceB
51Klasa okręgowa Opole 115Stobrawa Ligota DolnaSP;B
52Klasa okręgowa Opole 215Sudety BurgrabiceBA
53Klasa okręgowa Opole 116Rodło OpoleSP
54Klasa okręgowa Opole 216Naprzód Ujazd NiezdrowiceW2
55Klasa okręgowa Opole 117Victoria DobrzyńSP;B
56Klasa okręgowa Opole 217Jedność RozmierkaSP;B
57Klasa okręgowa Opole 118Start DobrodzieńSP;B
58Klasa okręgowa Opole 218Victoria CisekSP
59Klasa okręgowa Opole 119Hetman ByczynaSP
60Klasa okręgowa Opole 219Metalowiec ŁambinowiceSP;B
61Klasa okręgowa Opole 120MKS WołczynSP
62Klasa okręgowa Opole 220Victoria 1900 ŁanySP;B
63A klasa Opole 11KS IPRIME BogacicaA
64A klasa Opole 21KS SkarbimierzA
65A klasa Opole 31Orzeł Reńska WieśA
66A klasa Opole 41LZS DomaszkowiceA
67A klasa Opole 51Sokół BierdzanyA
68A klasa Opole 61Odrzanka DziergowiceA
69A klasa Opole 12LZS Polanowice (k. Kluczborka)B
70A klasa Opole 22Rudatom Kępa
71A klasa Opole 32LKS GoświnowiceB
72A klasa Opole 42LKS Rusocin
73A klasa Opole 52Błękitni Jaryszów
74A klasa Opole 62FC Pilszcz
75A klasa Opole 13LZS Ligota Oleska
76A klasa Opole 23MKS TułowiceB;F
77A klasa Opole 33LZS Jasienica Górna
78A klasa Opole 43LZS KępnicaB
79A klasa Opole 53Victoria Żyrowa
80A klasa Opole 63Orzeł Branice
81A klasa Opole 14Piast Gorzów Śląski
82A klasa Opole 24Victoria Kościerzyce
83A klasa Opole 34LZS Dziewiętlice
84A klasa Opole 44LZS Dytmarów
85A klasa Opole 54Groszmal OpoleB
86A klasa Opole 64Górnik Januszkowice
87A klasa Opole 15LZS Rudniki
88A klasa Opole 25Victoria II Chróścice
89A klasa Opole 35UKS Karnków
90A klasa Opole 45LKS Szonów
91A klasa Opole 55Unia Raszowa-Daniec
92A klasa Opole 65LZS RaszowaB
93A klasa Opole 16GKS Widawa Wilków
94A klasa Opole 26LZS SławiceB
95A klasa Opole 36Podzamcze Nysa
96A klasa Opole 46LZS Ligota Bialska-Radostynia
97A klasa Opole 56Rzemiosło DziewkowiceB
98A klasa Opole 66Polonia Ściborzyce Wielkie
99A klasa Opole 17Budowlani Strojec
100A klasa Opole 27KS Dąbrowa
101A klasa Opole 37LZS Kałków
102A klasa Opole 47Sudety Moszczanka
103A klasa Opole 57LZS Izbicko-Otmice
104A klasa Opole 67Porawie II Większyce
105A klasa Opole 18LZS Kujakowice
106A klasa Opole 28Polonia Prószków
107A klasa Opole 38LZS Morów-Koperniki
108A klasa Opole 48Polonia Biała
109A klasa Opole 58Adamietz Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
110A klasa Opole 68Śląsk Reńska Wieś
111A klasa Opole 19LZS RożnówB
112A klasa Opole 29Burza Lipki
113A klasa Opole 39LZS II Starowice Dolne
114A klasa Opole 49LZS Gryżów
115A klasa Opole 59Odra Kąty Opolskie
116A klasa Opole 69Górnik Babice
117A klasa Opole 110LZS Starościn
118A klasa Opole 210TOR II Dobrzeń Wielki
119A klasa Opole 310LZS Czarnolas
120A klasa Opole 410Racławia Racławice Śląskie
121A klasa Opole 510Silesius Kotórz Mały
122A klasa Opole 610LZS StraduniaB
123A klasa Opole 111LZS GronowiceB
124A klasa Opole 211LZS Kruszyna-PrędocinB
125A klasa Opole 311LZS Polski ŚwiętówB
126A klasa Opole 411LZS Bodzanów-Nowy ŚwiętówF1
127A klasa Opole 511Stal Zawadzkie
128A klasa Opole 611KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)
129A klasa Opole 112LZS Ligota WołczyńskaSP;B
130A klasa Opole 212Ecokom LuboszyceSP
131A klasa Opole 312GKS GrodkówSP
132A klasa Opole 412LZS Lubrza
133A klasa Opole 512KS SzczedrzykSP
134A klasa Opole 612Żądło Sucha PsinaSP;B
135A klasa Opole 113LZS ŻytniówSP
136A klasa Opole 213Pogoń ŁosiówSP;B
137A klasa Opole 313LZS TrzeboszowiceSP
138A klasa Opole 413Rolnik LasociceSP
139A klasa Opole 513KS II Żywocice-KrapkowiceSP
140A klasa Opole 613LZS Kotlarnia-GoszyceSP
141A klasa Opole 114LZS UszyceSP
142A klasa Opole 214LZS PopielówSP;B
143A klasa Opole 314LZS Łąka-JodłówSP;B
144A klasa Opole 414LZS Kórnica-Nowy DwórSP;B
145A klasa Opole 514Sokół LeśnicaSP
146A klasa Opole 614Sokół BoguchwałówSP;B
147A klasa Opole 115Prosna ZdziechowiceSP
148A klasa Opole 215LZS WrzoskiSP;W
149A klasa Opole 315GLKS KamiennikSP;P
150A klasa Opole 415LZS ŁowkowiceSP;B
151A klasa Opole 515LZS RadawieSP;B
152A klasa Opole 615Zawisza Stara KuźniaSP
153A klasa Opole 516LZS Dąbrówka GórnaSP;W
154B klasa Opole 11Polonia DomaszowiceA
155B klasa Opole 21LZS ChocianowiceA
156B klasa Opole 31KS Start OlesnoA;B;*
157B klasa Opole 41LZS RybnaA;P
158B klasa Opole 51Śląsk II Łubniany-BrynicaA
159B klasa Opole 61Źródło KrośnicaA
160B klasa Opole 71Otmęt KrapkowiceA;P2
161B klasa Opole 81LZS JędrzychówA
162B klasa Opole 91Meteor Jasienica DolnaA
163B klasa Opole 101LZS RzepceA
164B klasa Opole 111TKKF Blachowianka Kędzierzyn-KoźleA
165B klasa Opole 121Zryw WysokaA
166B klasa Opole 12LZS Komorzno
167B klasa Opole 22Jakub Proślice
168B klasa Opole 32LZS Wichrów
169B klasa Opole 42Orzeł Olszanka
170B klasa Opole 52Gazownik WawelnoP
171B klasa Opole 62LZS Staniszcze Wielkie
172B klasa Opole 72MKS II GogolinP#
173B klasa Opole 82Czarni II Otmuchów
174B klasa Opole 92LZS GościceP
175B klasa Opole 102Fortuna II Głogówek
176B klasa Opole 112KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
177B klasa Opole 122Ruch Zubrzyce
178B klasa Opole 13Agroplon II Głuszyna
179B klasa Opole 23Polonia Smardy
180B klasa Opole 33LZS Przedmość
181B klasa Opole 43LZS GolczowiceP
182B klasa Opole 53LKS ChmielowiceP
183B klasa Opole 63LZS Grodziec (k. Ozimka)
184B klasa Opole 73Chrząszcz Chrząszczyce
185B klasa Opole 83LZS WójtowiceP1
186B klasa Opole 93LZS Niwnica-Konradowa
187B klasa Opole 103LZS Łąka PrudnickaP1
188B klasa Opole 113Polonia Gościęcin
189B klasa Opole 123Orzeł Dzierżysław
190B klasa Opole 14Widawka Lubska
191B klasa Opole 24LZS Ligota Górna
192B klasa Opole 34LZS Bugaj Nowy
193B klasa Opole 44Polonia Przylesie
194B klasa Opole 54LZS Kup
195B klasa Opole 64KS II Krasiejów
196B klasa Opole 74Orzeł II Źlinice
197B klasa Opole 84LZS Krasna GóraP1
198B klasa Opole 94LZS Włodary-Węża
199B klasa Opole 104LZS Kujawy
200B klasa Opole 114LZS Łężce
201B klasa Opole 124Pogoń Wojnowice
202B klasa Opole 15LZS Smarchowice Wielkie
203B klasa Opole 25Start II Jełowa
204B klasa Opole 35KS Bodzanowice
205B klasa Opole 45Olimpia II Lewin Brzeski
206B klasa Opole 55Agra Zawada (k. Opola)
207B klasa Opole 65Błękitni Rozmierz
208B klasa Opole 75Polonia II Prószków
209B klasa Opole 85Ogrodnik Chróścina NyskaP1
210B klasa Opole 95Złoty Potok Jarnołtówek
211B klasa Opole 105Polonia PogórzeP2
212B klasa Opole 115LZS Pokrzywnica
213B klasa Opole 125Pogranicze Mokre
214B klasa Opole 16Rolnik Wierzbica Górna
215B klasa Opole 26LZS Budkowice Stare
216B klasa Opole 36LZS Zębowice
217B klasa Opole 46Błękitni PrzeczaP
218B klasa Opole 56LZS Turawa
219B klasa Opole 66Florentyna Nakło
220B klasa Opole 76LZS StrzeleczkiP2
221B klasa Opole 86Delta Bielice
222B klasa Opole 96LZS Biała NyskaS
223B klasa Opole 106LZS CzyżowiceP1
224B klasa Opole 116LZS II Walce-Kormołów
225B klasa Opole 126Rolnik Lewice
226B klasa Opole 17Burza Gręboszów
227B klasa Opole 27LZS Borkowice
228B klasa Opole 37Stobrawa Wachowice
229B klasa Opole 47LZS Łukowice Brzeskie
230B klasa Opole 57LZS Grudzice (Opole)P
231B klasa Opole 67LZS Kadłubiec
232B klasa Opole 77LZS KosorowiceP1
233B klasa Opole 87LZS GoworowiceP2
234B klasa Opole 97LZS Buków (k. Nysy)P
235B klasa Opole 107LZS Stare Kotkowice
236B klasa Opole 117Partyzant KazimierzP1
237B klasa Opole 127Fortuna Chomiąża
238B klasa Opole 18LZS Biestrzykowice-Miodary
239B klasa Opole 28LZS Lasowice Wielkie
240B klasa Opole 38Albor Borki Małe
241B klasa Opole 48Zryw Szydłowice
242B klasa Opole 58LZS Komprachcice
243B klasa Opole 68Victoria II Żyrowa
244B klasa Opole 78LZS ObrowiecP3
245B klasa Opole 88Atom II Grądy-Malerzowice Małe
246B klasa Opole 98LZS SiestrzechowiceP
247B klasa Opole 108LZS ChrzeliceP2
248B klasa Opole 118Ruch Steblów
249B klasa Opole 128GLKS Włókniarz II KietrzB
250B klasa Opole 19Orły Woskowice Małe
251B klasa Opole 29LZS Krzywizna
252B klasa Opole 39LZS Borki Wielkie
253B klasa Opole 49LZS Jankowice Wielkie
254B klasa Opole 59Start Siołkowice Stare
255B klasa Opole 69LZS II Przywory
256B klasa Opole 79ZKS Górażdże
257B klasa Opole 89LZS Maciejowice
258B klasa Opole 99LZS UjeździecP
259B klasa Opole 109LZS Zawada (k. Prudnika)
260B klasa Opole 119Inter MechnicaS
261B klasa Opole 129Stal Grobniki
262B klasa Opole 110LKS Krzywiczyny
263B klasa Opole 210Rolnik ParuszowiceW
264B klasa Opole 310LZS Radłów
265B klasa Opole 410LZS Wierzbnik
266B klasa Opole 510LZS Świerkle
267B klasa Opole 610LZS Zimna Wódka
268B klasa Opole 710Kosmos DobraP2
269B klasa Opole 810Orzeł II Reńska Wieś
270B klasa Opole 910LZS ŚliwiceP
271B klasa Opole 1010LZS RudziczkaP1
272B klasa Opole 1110LZS MaciowakrzeP2
273B klasa Opole 1210Egipt Krzyżowice
274B klasa Opole 111Lew Szymonków
275B klasa Opole 311Wilki Gana
276B klasa Opole 411LZS Przylesie Dolne
277B klasa Opole 611Czarni Kalinów/Kalinowice
278B klasa Opole 1011LZS KolnowiceP1
279B klasa Opole 1011LZS PrzechódP2
280B klasa Opole 1111LZS Stare Koźle
281B klasa Opole 1211Błyskawica Rozumice
282B klasa Opole 112LZS Łączany
283B klasa Opole 612Plon Błotnica Strzelecka
284B klasa Opole 1112Rolnik BiedrzychowiceW;P1
285B klasa Opole 1212Kresowianka Nowa Wieś
A - Awans.
SP - Spadek.
B - Beniaminek.
S - Spadkowicz.
Liczba wycofanych drużyn: 7

Lista sezonów
Mistrzowie lig
Zdobywcy pucharów